منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مدیاتک مودم باریک 4 نانومتری T800 5G را برای اینترنت اشیاء صنعتی، M2M و محاسبات همیشه روشن معرفی کرد.

مدیاتک مودم باریک 4 نانومتری T800 5G را برای اینترنت اشیاء صنعتی، M2M و محاسبات همیشه روشن معرفی کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مدیاتک مودم باریک 4 نانومتری T800 5G را برای اینترنت اشیاء صنعتی، M2M و محاسبات همیشه روشن معرفی کرد.

اشتراک گذاری مراقبت است!

در جریان اجلاس سالانه، مدیاتک مودم نازک 4 نانومتری T800 5G را معرفی کرد. این برای برنامه های غیر تلفنی در نظر گرفته شده است.

در حالی که اکثر تلفن‌هایی که این روزها عرضه می‌شوند 5G هستند، بسیاری از دستگاه‌های متصل به سرعت برای اتصال پیشرفت نکرده‌اند. حتی در حال حاضر، رایانه های شخصی همیشه متصل و مجهز به 5G وجود ندارد. مودم جدید T800 5G باید به تغییر آن کمک کند.

مودم جدید از سرعت دانلود تا 7.9 گیگابیت بر ثانیه و سرعت آپلود تا 4.2 گیگابیت در ثانیه پشتیبانی می کند. سپس از فناوری های بهره وری انرژی UltraSave برای حفظ عمر باتری استفاده می کند.

پشتیبانی از مستقل (SA) و غیر مستقل (NSA) زیر 6 گیگاهرتز و mmWave 5G وجود دارد.

همچنین از دو سیم کارت 5G پشتیبانی می کند، اما این بستگی به OEM دارد.

بیانیه مطبوعاتی کامل

مدیاتک با راهکار جدید چیپست T800 برای شبکه‌های زیر 6 گیگاهرتز و mmWave 5G، برنامه‌ها و تجربیات 5G را به سطح بالاتری ارتقا می‌دهد. این راه حل سریع و کم مصرف 5G از معرفی مودم 5G مدیاتک T700 پیروی می کند و برنامه های نوآورانه 5G را فراتر از گوشی های هوشمند مانند اینترنت اشیاء صنعتی، M2M و محاسبات همیشه متصل هدایت می کند.

«مصرف‌کنندگان امروز می‌خواهند از هر کجا به سرعت 5G دسترسی داشته باشند. JC Hsu، معاون شرکت مدیاتک گفت: آخرین راه‌حل چیپ‌ست 5G مدیاتک به کاربران نهایی امکان می‌دهد از 5G با سرعت بالا و تأخیر کم در هر کجا که هستند لذت ببرند – آزادی محاسباتی واقعی را ارائه می‌دهد. T800 دارای سرعت های فوق سریع و قابل اعتماد 5G در طراحی بسیار کارآمد است که عمر باتری را برای یک تجربه کاربری عالی به حداکثر می رساند.

راه حل پیشرفته مدیاتک T800 از سرعت دانلود تا 7.9 گیگابیت در ثانیه پشتیبانی می کند. T800 شامل جدیدترین فناوری های بهره وری انرژی 5G UltraSave مدیاتک برای بهینه سازی عمر باتری برای همه شرایط اتصال 5G است و به کاربران امکان می دهد برای مدت طولانی تر موج سواری، پخش جریانی و بازی کنند.

طراحی بسیار یکپارچه T800 به کاهش هزینه‌های توسعه کمک می‌کند و مزایایی را در زمان عرضه به بازار فراهم می‌کند. راه حل چیپ ست شامل یک مودم باریک با یک مودم سلولی کاملاً یکپارچه 3GPP Release-16 5G، فرستنده گیرنده FR1، تراشه ردیابی پاکت (ET)، MLNA، گیرنده GNSS و PMIC های مرتبط است. مودم باریک بر روی یک فرآیند پیشرفته 4 نانومتری ساخته شده است و همچنین رابط های میزبان PCIe + USB و سایر گزینه های ورودی/خروجی را ادغام می کند.

ویژگی های کلیدی عبارتند از:

  • سرعت دانلود تا 7.9 گیگابیت بر ثانیه و سرعت آپلود تا 4.2 گیگابیت بر ثانیه.
  • پشتیبانی از هر دو حالت مستقل (SA) و غیر مستقل (NSA) زیر 6 گیگاهرتز و mmWave 5G.
    پیوندها تا 4CC-CA، به علاوه پشتیبانی از FDD/TDD دوبلکس مختلط.
  • پشتیبانی از دو سیم کارت 5G (DSDS)، مشروط به الزامات سازنده دستگاه.

مدیاتک متعهد است که 5G را در همه جا بیاورد. مجموعه فناوری پیشرفته 5G این شرکت، 5G سریع و قابل اعتماد را به روترهای دسترسی بی سیم ثابت، نقاط اتصال تلفن همراه، رایانه ها، تلفن های هوشمند، تبلت ها، وسایل نقلیه و موارد دیگر ارائه می دهد.