منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مسابقات کریسمس و سال نو – هدایا و برندگان آینده اعلام شدند

مسابقات کریسمس و سال نو – هدایا و برندگان آینده اعلام شدند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مسابقات کریسمس و سال نو - هدایا و برندگان آینده اعلام شدند

اشتراک گذاری مراقبت است!

برای اینکه در کریسمس کمی از نوشتن به خودم استراحت بدهم، چند مسابقه را برنامه ریزی کرده ام. بیشتر اینها نمونه های بررسی هستند، بنابراین کمی استفاده شده اند.

من این را پست می‌کنم تا تصوری از زمان پخش مسابقات جدید داشته باشید، و من آن را به بالای وبلاگ سنجاق کرده‌ام تا کسی مجبور به جستجوی چیزها نشود.

من همچنین از این پست برای تأیید اینکه برندگان جایزه با موفقیت وصل شده اند استفاده خواهم کرد.

از آنجایی که کریسمس است و من تنبل هستم، نمی توانم قول بدهم که همه چیز را به موقع به روز کنم، اما تمام تلاشم را می کنم.

پیوندهای زیر تا زمانی که مسابقه زنده نشود کار نمی‌کند (نمی‌توانم جایگزین بهتری فکر کنم، مگر اینکه به‌صورت دستی آن‌ها را به‌روزرسانی کنم و CBA را به‌روزرسانی کنم).

اینها هدفون های کاملاً جدیدی هستند که به خوبی مورد بررسی قرار گرفته اند/

این مسابقه به پایان رسید و با برنده تماس گرفتیم.

Twinkly Line یک نوار LED هوشمند و انعطاف پذیر است که می تواند از طریق یک برنامه و دستیار صوتی کنترل شود. Twinkly Line با طول کلی 1.5 متر (قابل افزایش تا 3 متر)، پشتی چسبنده و مغناطیسی و ظاهری کاملا مشکی با کیفیت بالا، واقعاً زیبا به نظر می رسد.

این یک اسپیکر کوچک قابل حمل عالی و زیبا با طراحی قدیمی است

مسابقات کریسمس و سال نو - هدایا و برندگان آینده اعلام شدند

این یک اسپیکر قابل حمل مناسب با رتبه IPX7 است که برای استفاده در فضای باز مناسب است و می تواند خیس شود. همچنین دارای روکش لاستیکی بادوام است.

این یک پلاگین هوشمند محبوب است. این مدل پایش انرژی نیست که من اغلب توصیه می کنم. آنها برای خودکار روشن/خاموش کردن دستگاه ها عالی هستند و می توان از آنها برای صرفه جویی در هزینه برق استفاده کرد.

مسابقات کریسمس و سال نو - هدایا و برندگان آینده اعلام شدند

این یک صفحه کلید مکانیکی RGB عالی است. با استفاده از دانگل 2.4 گیگاهرتز، بلوتوث یا از طریق USB-C کار می کند. از سوئیچ‌های Gateron Pro Yellow 2.0 استفاده می‌کند که یک سوئیچ خطی صاف هستند که من به‌خصوص آن را دوست دارم.