منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • مشخصات Garmin Forerunner 965 vs Forerunner 965 – ویژگی ها و مشخصات FR965 فاش شد

مشخصات Garmin Forerunner 965 vs Forerunner 965 – ویژگی ها و مشخصات FR965 فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مشخصات Garmin Forerunner 965 vs Forerunner 965 – ویژگی ها و مشخصات FR965 فاش شد

اشتراک گذاری مراقبت است!

من قبلاً در مورد لیست محصولات Garmin Forerunner 965 و FR265 که به طور موقت در RunningXpert پست شده بودند پست کردم.

این شروع یک روند معمولی نشت با گارمین است و به ناچار در روزهای آینده چیزهای بیشتری در مورد این دو ساعت جدید خواهیم فهمید.

جزئیات بیشتر در آخر هفته مشخص شد. وب سایتی به نام 5undergolf به طور خلاصه تصاویری از این دو ساعت را منتشر کرد. کیفیت تصویر بهترین نیست و به نظر می رسد تصاویر از یک اسکرین شات PDF گرفته شده اند. شاید آنها مواد اولیه بازاریابی داشتند و می خواستند با یک صفحه محصول برای تاریخ راه اندازی به صورت زنده وارد شوند.

این صفحه حذف شده است اما همچنان توسط گوگل ذخیره می شود

مشخصات Garmin Forerunner 965 vs Forerunner 965 – ویژگی ها و مشخصات FR965 فاش شد
اسکرین شات با کیفیت پایین از FR965 توسط 5undergolf

تفاوت های Garmin Forerunner 965 و Garmin Forerunner 955

این صفحه بسیاری از چیزهایی را که ما قبلاً می دانیم تأیید می کند. این تا حد زیادی یک به روز رسانی برای Forerunner 955 موجود با صفحه نمایش AMOLED است.

صفحه نمایش AMOLED جدید واقعاً به این معنی است که رابط کاربری تغییرات زیادی برای بهتر شدن خواهد داشت. اما عملکرد اصلی باید یکسان باشد.

Garmin Forerunner 965 vs Garmin Forerunner 955 Battery

یکی از ویژگی‌های جالبی که متوجه شدم این است که باتری در حالت Smartwatch 23 روز و در حالت فقط GPS تا 31 ساعت ذکر شده است. در مقایسه، FR955 15 روز و 42 ساعت است.

این کمی بهتر از چیزی است که من انتظار داشتم. Garmin Fenix ​​7 در 18 روز و 57 ساعت لیست شده است، در حالی که Epix Gen 2 16 روز و 42 ساعت است.

23 روز چشمگیر از خاموش شدن صفحه به دست می آید و با همیشه روشن به طور چشمگیری کاهش می یابد، بنابراین جالب است که ببینید همیشه به موقع چه خواهد بود.

نمای کلی ویژگی های Garmin Forerunner 965

مشخصات Garmin Forerunner 965 vs Forerunner 965 – ویژگی ها و مشخصات FR965 فاش شد
صفحه محصول Garmin Forerunner 965 ذخیره شده است. کد QR به صفحه YouTube Garmin منتهی می شود.

اطلاعات لیست محصولات از وب سایت در زیر آمده است. متوجه شدم که متن اصلی دارای برخی اشتباهات گرامری و املایی فراتر از املای آمریکایی شده است. نه اینکه من در موقعیتی هستم که املا و دستور زبان را نقد کنم، اما واضح است که متن توسط شخصی نوشته شده است، نه از مطالب بازاریابی رسمی کپی و پیست شده است. بنابراین من همچنان موارد زیر را با کمی نمک مصرف می کنم.

این ساعت هوشمند دویدن و سه گانه GPS ممتاز دارای صفحه نمایش لمسی 1.4 اینچی AMOLED و قاب تیتانیومی سبک وزن است. با گزارش وضعیت HRV صبحگاهی خود از خواب بیدار شوید تا بینش سلامتی را با نمای کلی از خواب، ریکاوری و چشم انداز تمرین خود ببینید. با GPS چند باندی و نقشه های تمام رنگی آنبورد، مسیرها را با خیال راحت پیمایش کنید. با دکمه‌های سنتی و صفحه نمایش لمسی، به راحتی می‌توانید به وضعیت تمرین خود ضربه بزنید و بدانید که آیا تمرینات پربار، اوج یا زور زدن را انجام می‌دهید. اگر به دنبال پیشی گرفتن از رقبا هستید. Forerunner 965 با 23 روز عمر باتری در حالت ساعت هوشمند، در هر بار اجرا می‌درخشد.

 • صفحه نمایش AMOLED جدید و طراحی به روز شده: صفحه نمایش لمسی 1.4 اینچی درخشان با دکمه های کنترل سنتی – از جمله یک پنل تیتانیومی سبک وزن و نوارهای دو رنگ.
 • عمر باتری: تا 23 روز در حالت Smartwatch و حداکثر 31 ساعت در حالت فقط GPS.
 • پروفایل های چند ورزشی: با لمس یک دکمه با استفاده از پروفایل های داخلی برای ورزش های سه گانه، دواتلون، تمرین آجری و شنا، بین ورزش ها جابه جا شوید – یا پروفایل های چند ورزشی خود را سفارشی کنید.
 • نقشه های داخلی: با راهنمایی گام به گام با استفاده از نقشه های تمام رنگی داخلی، مسیر خود را با اطمینان بیشتری هدایت کنید.
 • GPS چند باند: با فناوری SatlQ™ به چندین سیستم ماهواره‌ای جهانی دسترسی داشته باشید که دقت موقعیت‌یابی برتر را در محیط‌های چالش‌برانگیز و در عین حال بهینه‌سازی عمر باتری ارائه می‌دهد.
 • دینامیک مچ دویدن: دینامیک پیشرفته دویدن از جمله قدرت دویدن، تعادل زمان تماس با زمین، طول گام و موارد دیگر. برای داده های دقیق تر از HRM یا غلاف سازگار (فروش جداگانه) استفاده کنید.
 • آمادگی برای یادگیری و بیشتر: بهتر است تعیین کنید که آیا آمادگی دارید حداکثر بهره را از تمرینات عملکردی خود بر اساس کیفیت خواب، ریکاوری، بار تمرینی و وضعیت HRV ببرید یا خیر. از ویژگی هایی مانند گزارش صبحگاهی، وضعیت تمرین، فعالیت شدید و مربی گارمین راهنمایی دریافت کنید تا پیشرفت عملکرد خود را زیر نظر داشته باشید و با بدن خود هماهنگ بمانید.
 • ویژگی های ایمنی و ردیابی: تشخیص حادثه (در طول فعالیت‌های انتخابی در فضای باز) و راهنما می‌توانند در صورت جفت شدن با تلفن هوشمند سازگار، پیامی را با موقعیت مکانی زنده شما به مخاطبین اضطراری ارسال کنند. نیاز به راه اندازی دارد و گوشی هوشمند شما در یک منطقه تحت پوشش شبکه قرار دارد که در آن اتصال داده در دسترس است.
 • پرداخت های بدون تماس Garmin Pay™: پول نقد و کارت‌های خود را در خانه بگذارید و با پرداخت‌های بدون تماس Garmin Pay با فروشندگان شرکت‌کننده، خطوط پرداخت را آسان کنید.
 • موسیقی در حال حرکت: ساعت‌ها موسیقی را با ۸ گیگابایت حافظه داخلی، از جمله لیست‌های پخش Spotify، Amazon Music یا Deezer دانلود کنید (ممکن است اشتراک لازم باشد) و برای گوش دادن بدون تلفن به هدفون بی‌سیم خود متصل شوید.