منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • نحوه انداختن پین روی نقشه گوگل در آیفون، اندروید و کامپیوتر/مک

نحوه انداختن پین روی نقشه گوگل در آیفون، اندروید و کامپیوتر/مک

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه انداختن پین روی نقشه گوگل در آیفون، اندروید و کامپیوتر/مک

اشتراک گذاری مراقبت است!

من عاشق گوگل مپ هستم و روزانه از آن استفاده می کنم. برای من ضروری است که راه خود را پیدا کنم، چه در هنگام رانندگی و چه هنگام پیاده روی. من همچنین هنگام تحقیق در مورد یک مکان به طور گسترده از آن استفاده می کنم. برای هر سفر، اجباراً در نقشه‌ها و مکان‌های ستاره‌ای که به آنها علاقه دارم، بیشتر بارها و رستوران‌ها، جستجو می‌کنم. اگرچه توصیه های خارجی از Google Maps دریافت می کنم، اما از ویژگی های داخلی نیز به طور گسترده استفاده می کنم. من یا از ویژگی رستوران و هتل داخلی استفاده می‌کنم، یا بیشتر اوقات روی منطقه‌ای که می‌خواهم به آن نگاه کنم بزرگ‌نمایی می‌کنم و سپس «آبجوی صنایع دستی» یا سایر عبارات مرتبط را جستجو می‌کنم. این برای آشنایی با منطقه ای که ممکن است از آن بازدید کنید بسیار مفید است و من عاشق برنامه ریزی مسیرها هستم.

با این حال، مواقعی وجود دارد که یافتن مکان خاصی ممکن نیست و باید به صورت دستی یک مکان را در Google Maps انتخاب کنید. این در عامیانه به انداختن پین معروف است.

این به ندرت کاری است که لازم باشد در مرکز شهر انجام دهید، اما زمانی که کمی روستایی تر شوید، ممکن است نیاز داشته باشید که بیشتر از این ویژگی استفاده کنید. من در سال گذشته کمی از آن استفاده کرده‌ام زیرا مادرم یک قایق روی کانال دارد و او اغلب در لنگرگاه‌های خصوصی که ورودی Google Maps ندارند، لنگر می‌اندازد، زیرا اغلب فقط به یک مزرعه متصل هستند.

این راهنما نحوه چرخش و انتخاب مکان‌ها به صورت دستی در Google Maps و همچنین ویژگی‌های مختلفی را که می‌توانید هنگام چرخش استفاده کنید، به شما نشان می‌دهد.

چگونه در گوشی های اندرویدی روی نقشه گوگل پین بیندازیم؟

انتخاب دستی یک مکان یا انداختن پین در Google Maps بسیار آسان است، اما اگر با این فناوری آشنا نباشید، ممکن است بلافاصله قابل توجه نباشد.

برای قرار دادن پین در Google Maps هنگام استفاده از دستگاه Android:

 1. برنامه Google Maps را باز کنید.
 2. یا آدرسی را جستجو کنید یا روی نقشه پیمایش کنید تا مکان مورد نظر خود را پیدا کنید.
 3. برای انداختن پین روی صفحه به مدت طولانی فشار دهید.
 4. آدرس یا مکان در پایین صفحه با ویژگی های مختلف در دسترس ظاهر می شود. همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر انگشت خود را به سمت بالا بکشید.

چگونه یک پین در گوگل مپ در آیفون رها کنیم؟

فرآیند نحوه قرار دادن پین در Google Maps در iOS تقریباً مشابه اندروید است.

 1. برنامه Google Maps را باز کنید.
 2. آدرسی را جستجو کنید یا روی نقشه پیمایش کنید تا موقعیت پین مناسب را پیدا کنید.
 3. برای رها کردن پین، روی صفحه در محل مورد نظر را به مدت طولانی فشار دهید.
 4. آدرس یا مختصات در پایین صفحه ظاهر می شود.
 5. برای مشاهده جزئیات بیشتر، دریافت مسیر، افزودن برچسب و موارد دیگر، روی مکان ضربه بزنید.

نحوه قرار دادن پین در Google Maps در رایانه شخصی یا مک

نحوه قرار دادن پین در Google Maps در رایانه شخصی یا مک

Google Maps در یک مرورگر، چه در رایانه شخصی یا مک، از اصطلاحات پین استفاده نمی کند، اما اساساً یکسان است.

 1. دقیقاً مانند Android/iOS، می‌خواهید به Google Maps بروید و سپس مکان مورد نظر را جستجو یا اسکرول کنید.
 2. با کلیک چپ بر روی یک مکان باید یک پین رها کنید که در آن کادر محاوره ای کوچکی که آن مکان را نشان می دهد دریافت خواهید کرد
 3. یا می توانید راست کلیک کنید (کنترل-کلیک بر روی Mac) و با این کار یک منوی زمینه با عملکردهای مختلف ظاهر می شود.
  1. انتخاب آنچه در اینجا وجود دارد، عملکرد drop pin را انجام می دهد

مکان یک پین را ذخیره کنید

اگر پین افتاده باید اغلب استفاده شود یا فقط باید به خاطر بسپارید که کجاست (شاید جایی که ماشین خود را پارک کرده اید) می توانید پین را ذخیره کنید.

در هر دو اندروید و اپل iOS، وقتی پین را آزاد می‌کنید، پنجره‌ای که در پایین باز می‌شود عملکرد ذخیره‌سازی خواهد داشت.

سپس می توانید آن را به مکان های ستاره دار، موارد دلخواه خود اضافه کنید یا یک لیست سفارشی ایجاد کنید.

در رایانه شخصی/مک، اگر مکان دقیقی را که روی آن کلیک می‌کنید می‌خواهید، باید مختصاتی را که در کادر محاوره ظاهر می‌شوند کلیک کنید. اگر روی آدرسی که نشان می دهد کلیک کنید، سعی می کند یک مکان یا خیابان کلی را انتخاب کند. پس از کلیک بر روی مختصات، می توانید ذخیره را انتخاب کنید.

یک مکان ثابت از رایانه خود به تلفن خود ارسال کنید

مشابه ذخیره یک مکان ثابت:

 1. روی مختصات کلیک کنید.
 2. سپس
  1. اگر در Google Maps با همان حساب Google Maps در تلفن خود جستجو می کنید، باید بتوانید Send to phone را فشار دهید و تلفن هایی را که با آن حساب مرتبط هستند انتخاب کنید.
  1. یا می‌توانید مکان را ایمیل یا پیامک کنید
  1. یا می‌توانید دکمه اشتراک‌گذاری را فشار دهید و نشانی اینترنتی نمایش داده می‌شود که می‌توانید آن را از طریق برنامه مورد نظر خود به اشتراک بگذارید.

مکان تله افتاده را با شخص دیگری به اشتراک بگذارید

با استفاده از رایانه شخصی یا مک، می توانید همان روش بالا را دنبال کنید، یا از طریق متن/ایمیل ارسال کنید یا URL را به صورت دستی به اشتراک بگذارید.

در گوشی، وقتی پین را رها می‌کنید و دیالوگ ظاهر می‌شود، باید یک دکمه اشتراک‌گذاری در کنار دکمه ذخیره وجود داشته باشد. سپس باید بتوانید مخاطبین را مستقیماً انتخاب کنید، مستقیماً در برنامه ها به اشتراک بگذارید یا در کلیپ بورد کپی کنید و به شما امکان می دهد URL را به صورت دستی به اشتراک بگذارید.

پین های افتاده خود را ذخیره و نشانک کنید

این در اصل مانند ذخیره محل پین است و از همان فرآیند پیروی می کند.

تنها تفاوت این است که می توانید لیستی از مکان ها ایجاد کنید که به شما امکان می دهد نقشه های خود را بهتر سازماندهی کنید. من بیشتر از ستاره استفاده می کنم و کارت هایم به هم ریخته است!

چگونه یک خیابان را با یک سنجاق افتاده تماشا کنیم

ویژگی نمای خیابان با پین‌های افتاده فوق‌العاده است و به شما امکان می‌دهد تصوری از موقعیت مکانی داشته باشید. برای من، وقتی مجبور شدم زمینی را که مادرم در آن پارک کرده بود پیدا کنم، این ایده به من داد که به کجا بروم. سپس از نمای خیابان برای پیمایش در جاده‌های اطراف آن استفاده کردم تا ببینم پیاده‌روی به هتل در پایان شب چقدر مفید است.

بدیهی است که این تنها در صورتی کار خواهد کرد که مکان توسط ماشین نمای خیابان ترسیم شود. نمای خیابان معمولاً جاده است، اما برخی مسیرهای عکس و پانورامای 360 درجه وجود دارد که می تواند به شما کمک کند راه خود را پیدا کنید.

نحوه انداختن پین روی نقشه گوگل در آیفون، اندروید و کامپیوتر/مک

مسیر عکس زمانی است که چندین عکس غیر 360 نزدیک با پیمایش به هم مرتبط می شوند. Photo Sphere زمانی است که فقط یک عکس 360 درجه بدون هیچ کلوزآپ دیگری وجود داشته باشد. اینها معمولاً از کاربران گرفته می شوند و می توانند برای ارائه ایده ای از یک منطقه خاص مفید باشند.

در PC/Mac تنها کاری که باید انجام دهید این است که وقتی روی مکان کلیک چپ کردید، روی تصویر و متن کوچک نمای خیابان کلیک کنید. اگر مکان نگاشت نشده باشد، تصویری نمایش داده نمی شود.

در اندروید یا آیفون، وقتی پین را رها می‌کنید، باید یک تصویر کوچک در پایین سمت چپ وجود داشته باشد که می‌توانید آن را انتخاب کنید و یک نمای تقسیم‌شده از نمای خیابان و نقشه‌ها را بارگیری می‌کند (که بسیار مفید است اگر می‌خواهید از کجا خارج شوید. راه رفتن).

نحوه انداختن پین روی نقشه گوگل در آیفون، اندروید و کامپیوتر/مک

یک مکان یا کسب و کار گمشده را با یک برگه دراپ اضافه کنید

گاهی اوقات گوگل مکان درستی را ذخیره نمی کند. معمولاً می‌توانید یک آدرس خاص را جستجو کنید و یک کسب‌وکار را بر اساس آن آدرس اضافه کنید. با این حال، مکان‌های روستایی ممکن است متفاوت باشند، برای مثال ممکن است بخواهید یک اردوگاه یا یک مکان دیدنی اضافه کنید.

در تلفن، از پنجره drop pin در پایین، باید انگشت خود را به سمت بالا بکشید. این گزینه به شما امکان اضافه کردن یک مکان یا کسب و کار را می دهد. با افزودن مکان، می‌توانید این کار را در Google Maps انجام دهید، اما با افزودن یک کسب‌وکار، باید این کار را در Google Business Profile Manager انجام دهید.

در دسکتاپ، اگر می‌خواهید مکان آن مکان خاص را اضافه کنید، روی مختصات کلیک کنید، سپس یک مکان گمشده اضافه کنید یا کسب و کار خود را اضافه کنید.

فاصله را با پین انداخته اندازه بگیرید

فاصله را با پین انداخته اندازه بگیرید

در بیشتر مواقعی که می‌خواهید فاصله تا جایی را محاسبه کنید، می‌خواهید از ویژگی جهت‌ها استفاده کنید، زیرا این به شما مسافت دقیقی را می‌دهد که در حال سفر هستید. با این حال، ممکن است مواردی وجود داشته باشد که بخواهید فاصله واقعی بین مکان‌ها در یک خط مستقیم باشد. من هنگام تنظیم نقاط مهم هلیوم خود از این استفاده کردم، نه اینکه اکنون ارزشی داشته باشند.

در PC/Mac، راست کلیک کنید، اندازه گیری فاصله را انتخاب کنید، سپس به سادگی روی جایی که می خواهید اندازه گیری کنید، کلیک چپ کنید.

برای یک دستگاه تلفن همراه، برگه را رها کنید، انگشت خود را به بالا بکشید و اندازه‌گیری فاصله را انتخاب کنید. سپس نقشه بارگیری می شود و می توانید برای نشان دادن فاصله تا مکان جدید پیمایش کنید.

بدست آوردن مختصات طول و عرض جغرافیایی از یک دام افتاده

نحوه انداختن پین روی نقشه گوگل در آیفون، اندروید و کامپیوتر/مک

در صورت نیاز به اشتراک گذاری مکان با چیزی غیر از تلفن، دریافت مختصات GPS می تواند مفید باشد.

برای دسکتاپ، مختصات زمانی که روی یک پین کلیک می‌کنید و رها می‌کنید و دوباره زمانی که روی آن مختصات کلیک می‌کنید برای باز کردن جزئیات بیشتر نمایش داده می‌شوند.

برای گوشی‌ها، مجدداً، پس از انداختن پین، انگشت خود را به بالا بکشید. مختصات را نشان می دهد و وقتی روی آنها کلیک می کنید باید به طور خودکار اطلاعات را کپی کند.