نحوه بازیابی عکس های قدیمی با رتوش عکس

نحوه بازیابی عکس های قدیمی با رتوش عکس

اشتراک گذاری مراقبت است!

عکس های قدیمی خاطرات ما را با اقوام، دوستان، همکلاسی ها یا حتی همکاران حفظ می کنند. با گذشت زمان، این عکس‌ها بیش از حد محو می‌شوند و با خراش‌های زیاد، خاطراتی که زمانی حفظ کرده‌اید، شروع به محو شدن می‌کنند. با این حال، با نرم افزار بازیابی عکس قدیمی SoftOrbits، می توانید به عکس های قدیمی جان بدهید و رنگ یا وضوح را به آن اضافه کنید.

این نرم افزار توصیه می شود زیرا بر خلاف سایر نرم افزارها به هیچ تجربه ای نیاز ندارد. با مراحل ساده می توانید عکس های قدیمی خود را زنده کنید.

نحوه بازیابی عکس های قدیمی با رتوش عکس

با این مراحل ساده، می‌توانید عکس‌های قدیمی خود را بازیابی کنید و خاطراتی را که می‌خواهید حفظ کنید، بازگردانید. حتی بدون تجربه قبلی ویرایش عکس، مراحل به راحتی قابل پیگیری است. SoftOrbits Photo Retoucher تمام ایرادات موجود در تصاویر شما را شناسایی می کند و بازیابی ظاهر و معنا بخشیدن به آن را برای شما آسان می کند. این مراحل عبارتند از:

عکس های خود را اسکن کنید تا با استفاده از یک اسکنر دیجیتال یک کپی دیجیتال دریافت کنید، یا می توانید از دوربین گوشی هوشمند خود برای گرفتن عکس از عکس قدیمی استفاده کنید. مطمئن شوید که یک تصویر واضح با تمام جزئیات دریافت می کنید. در حالی که از وضوح بالا در دوربین یا تلفن خود استفاده می کنید، یک تصویر با کیفیت بالا بگیرید تا ویرایش را ساده کنید و یک عکس واضح با تمام عناصر دریافت کنید. تصویر را با بالاترین وضوح فرمت JPG در رایانه خود ذخیره کنید.

نرم افزار را باز کنید و روی دکمه افزودن فایل/افزودن پوشه عکس آماده ویرایش را اضافه کنید. شما می توانید یک تصویر دوم برای مرجع ایجاد کنید تا تصویر را بیش از حد ویرایش نکنید و معنای اصلی خود را از دست ندهید.

  • تصویر را برش داده و صاف کنید

تصویر را برش دهید تا هر قسمت غیرضروری که ممکن است در ویرایش های شما اختلال ایجاد کند حذف کنید. مطمئن شوید که برای ویرایش آسان تر روی ظاهری تمیز کار می کنید. در نوار ابزار برش، لبه های برش را به اندازه تصویری که می خواهید حذف کنید بکشید. همچنین تصویر را صاف می‌کنید تا از صاف بودن آن مطمئن شوید. این نرم افزار به شما امکان می دهد تصویر را مطابق با انتظارات خود بچرخانید. می توانید در حین چرخاندن تصویر با آن بازی کنید تا به نتایج دلخواه برسید.

  • روشنایی را به دلخواه خود تنظیم کنید

برای اینکه بتوانید عیوب تصویر را تشخیص دهید، روشنایی را برای مشاهده راحت تر تنظیم کنید.

SoftOrbits Photo Retoucher یک ابزار تشخیص خودکار خراش دارد که دیدن خراش ها را آسان می کند. با دکمه خراش، علائم یا مناطقی را که می خواهید حذف کنید شناسایی کنید و با استفاده از ابزار حذف کننده آنها را حذف کنید. روی عکس از نزدیک زوم کنید تا هر گونه نقص دقیقی را پیدا کنید که ممکن است در زمان دور بودن تصویر با چشم غیرمسلح به سختی قابل مشاهده باشد.

  • جاهای خالی را به صورت دستی پر کنید

در حالی که از مهر کلون برای نقاشی روی قسمت‌هایی از تصویر استفاده می‌کنید، ابزار blur برای ترکیب و ترکیب جزئیات اطراف عکس و ابزار تصحیح کننده برای نقاشی روی لکه‌ها و ترک‌ها، انتخاب‌های مناسبی را برای پر کردن فضای خالی یا حذف تمام ایرادات روی یک تصویر انجام می‌دهند. .

برای اینکه به تصویر معنی بیشتری بدهید یا آن را تازه کنید، با استفاده از دکمه رنگ آمیزی رنگ اضافه کنید. با این حال، رنگ‌آمیزی اختیاری است زیرا می‌خواهید عکس سیاه و سفید قدیمی را حفظ کنید زیرا خاطرات تازه‌ای را برای عکس‌های قدیمی به ارمغان می‌آورد.

ذخیره تصویر آخرین مرحله است. هنگامی که تأیید کردید عکس شما با نتایج مورد نظر مطابقت دارد، روی Save As در رایانه خود کلیک کنید و عکس خود را ذخیره خواهید کرد.

مزایای استفاده از روتوش عکس SoftOrbits

نرم افزار بازیابی عکس زمانی بسیار مفید است که به عکس های قدیمی خود جان و معنا می بخشید. خاطرات نباید محو شوند زیرا عکس ها قدیمی و خراشیده هستند. روتوش عکس Softorbits در بازسازی خاطرات قدیمی مهم است زیرا:

هر کسی که دانش اولیه کامپیوتر را داشته باشد می تواند یک عکس را ویرایش کند و آن را زنده کند. با چند مرحله آسان، تصاویر قدیمی خود را تجدید می کنید.

تصاویر کاغذی در معرض آسیب و محو شدن هستند. با این حال، با Photo Retoucher by SoftOrbits، می‌توانید تصاویر دیجیتالی را دریافت کنید که ذخیره‌سازی آنها آسان‌تر است و می‌توانید آنها را در هر زمانی ویرایش کنید. کپی های دیجیتال محو نمی شوند، بنابراین خاطرات شما برای مدت طولانی تری حفظ می شود. به اشتراک گذاری یک نسخه دیجیتال با دوستان یا اعضای خانواده نیز آسان است تا به آنها کمک کنید زمان هایی را که با هم گذرانده اید به خاطر بسپارند.

با روتوش عکس از SoftOrbits، می توانید با آپلود عکس و از بین بردن خراش ها، خراش ها، پارگی ها یا قسمت های محو شده را از بین ببرید. خیلی ساده است.

زمانی که فناوری در روزهای اولیه توسعه پیدا نکرد، تصاویر سیاه و سفید بودند. با کمک Photo Retoucher توسط SoftOrbits می توان خاطرات را تازه نگه داشت و طعم بیشتری به آن اضافه کرد. این نرم افزار گزینه هایی برای اضافه کردن رنگ دلخواه شما دارد. بنابراین، شما می توانید آن را به سلیقه خود بازسازی کنید.

اکثر عکس های قدیمی کوچک هستند و ممکن است جزئیات قابل مشاهده نباشند. با نرم افزار Photo Retoucher می توانید تصاویر را برای دریافت اطلاعات بیشتر بزرگ کنید و حتی آنها را قاب کنید تا روی دیوارها آویزان شوند و تمام خانواده خاطرات را به اشتراک بگذارند.

  • ذخیره عکس های قدیمی شما

حتی اگر نسخه‌های سخت خود را در یک جعبه ذخیره کنید، ممکن است خرابی رخ دهد و باعث محو شدن تصویر و از دست دادن معنای خود در طول زمان شود. حتی با نرم افزار SoftOrbits می توانید عکس اصلی را برای ذخیره حافظه ذخیره کنید. یک عکس با یک کپی دیجیتال تازه می ماند و خاطرات آن حتی پس از دهه ها دست نخورده باقی می ماند.

یک عکس قدیمی ممکن است انگشت، پا، گوش یا هر قسمتی از بدن را به دلایل مختلف از دست بدهد. نرم افزار روتوش عکس از SoftOrbits به شما این امکان را می دهد که به سرعت قطعات گم شده را حتی بدون نیاز به یک متخصص تعمیر کنید.

به عکس قدیمی خود جان بدهید

نرم افزار حذف واترمارک را از فروشگاه مایکروسافت دانلود کنید، به راحتی می توانید خاطرات قدیمی خود را با روتوش عکس های قدیمی خود زنده کنید. هر کسی می تواند بدون هیچ تجربه ای از نرم افزار استفاده کند و مراحل به راحتی قابل انجام است. همین امروز نرم افزار روتوش عکس SoftOrbits را به صورت رایگان دانلود کنید و عکس های قدیمی خود را در عرض چند دقیقه جدید جلوه دهید.