منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • نحوه تغییر بند ساعت اپل – بند پایه / حلقه / دستبند پیوند

نحوه تغییر بند ساعت اپل – بند پایه / حلقه / دستبند پیوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه تغییر بند ساعت اپل - بند پایه / حلقه / دستبند پیوند

اشتراک گذاری مراقبت است!

تغییر باند اپل واچ یک فرآیند ساده است که تنها در چند مرحله انجام می شود. چه بخواهید بند را برای ظاهری جدید تغییر دهید یا یک بند فرسوده را جایگزین کنید، فرآیند اساساً یکسان است.

اپل سبک های مختلفی از گروه ها را می فروشد. شما بند استاندارد همراه ساعت را دارید، اما بند های حلقه ای، بند فلزی حلقه میلانی و یک دستبند فلزی با ظاهر ممتاز نیز وجود دارد.

چگونه بند اپل واچ خود را تغییر دهیم

در اینجا نحوه تغییر باند اپل واچ خود آورده شده است. این روند کلی برای همه باندها است:

 1. با قرار دادن Apple Watch خود به سمت پایین شروع کنید و قسمت پایین ساعت را در معرض دید قرار دهید. در حالت ایده آل، این باید روی یک سطح نرم باشد تا خطر خراشیدن صفحه ساعت را نداشته باشید.
 2. دو دکمه آزاد کردن نوار کوچک را در پشت اپل واچ خود پیدا کنید، یکی در بالا و دیگری در پایین. از این دکمه ها برای جدا کردن بند از ساعت استفاده می شود.
 3. دکمه بالای ساعت را فشار داده و نگه دارید و نوار را به سمت چپ بکشید.
 4. دکمه را رها کرده و روند را در پایین ساعت تکرار کنید.
 5. هنگامی که هر دو بند آزاد شدند، می توانید بند قدیمی را از ساعت بیرون بکشید.
 6. برای نصب بند جدید، کافی است آن را به ترتیب معکوس روی ساعت بکشید. حتماً بریدگی‌های بند را با پین‌های روی ساعت ردیف کنید.
 7. در حالی که نوار را به سمت راست می کشید، دکمه را در بالای ساعت فشار دهید و نگه دارید.
 8. دکمه را رها کرده و روند را در پایین ساعت تکرار کنید.
 9. هنگامی که هر دو باند به طور ایمن وصل شدند، اپل واچ شما آماده است تا با بند جدید بپوشید.

شایان ذکر است که مدل های مختلف اپل واچ دارای انواع مختلفی از بند هستند که از جمله می توان به بند اسپرت، بند چرمی، حلقه بند و بند میلانی اشاره کرد. هر بند از مکانیزم متفاوتی برای اتصال به ساعت استفاده می کند، بنابراین مطمئن شوید که چگونه بند را در مدل خاص خود تغییر دهید.

همچنین مهم است که توجه داشته باشید که اگر از اپل واچ مدل قدیمی‌تری مانند سری 0، 1، 2 و 3 استفاده می‌کنید، به ابزار خاصی برای حذف باند نیاز دارید. این ابزار Apple Watch Band Remover نام دارد و می توان آن را از اپل یا یک خرده فروش شخص ثالث خریداری کرد.

نحوه برداشتن و تعویض دستبند پیوندی

نحوه تغییر بند ساعت اپل - بند پایه / حلقه / دستبند پیوند

شایان ذکر است که دستبند پیوند کمی با سایر باندها متفاوت است. با این کار قبل از اینکه بتوانید آن را بردارید، ابتدا باید دستبند را به دو قسمت جدا کنید. یکی از دکمه های باز کردن سریع را نگه دارید و به آرامی بند را بکشید.

یک دستبند پیوند جدید درج کنید. یک کلیک جزئی نشان می دهد که نوار چسب دارد.