منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نحوه مشاهده پیام های حذف شده در فیس بوک مسنجر

نحوه مشاهده پیام های حذف شده در فیس بوک مسنجر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه مشاهده پیام های حذف شده در فیس بوک مسنجر

اشتراک گذاری مراقبت است!

امکان مشاهده پیام های حذف شده در مسنجر وجود دارد، اما روش انجام این کار به عوامل مختلفی بستگی دارد، مانند اینکه آیا پیام ها در دستگاه شما حذف شده اند یا در دستگاه گیرنده، و اینکه آیا یک نسخه پشتیبان از پیام ها دارید یا نه. . در اینجا چند راه برای مشاهده احتمالی پیام های حذف شده در مسنجر وجود دارد:

نحوه مشاهده پیام های حذف شده در فیس بوک مسنجر
پیام های آرشیو شده بهترین گزینه برای شما هستند
  1. پیام های آرشیو شده خود را بررسی کنید: اگر به طور تصادفی پیامی را حذف کرده اید، ممکن است در پیام های بایگانی شده شما ذخیره شود. برای مشاهده پیام های بایگانی شده خود، برنامه مسنجر را باز کنید، روی عکس نمایه خود در گوشه سمت چپ بالا ضربه بزنید و پیام های آرشیو شده را انتخاب کنید.
  2. پوشه سطل زباله دستگاه خود را بررسی کنید: برخی از دستگاه ها دارای پوشه سطل زباله هستند که پیام های حذف شده به طور موقت در آن ذخیره می شوند. پوشه سطل زباله دستگاه خود را بررسی کنید تا ببینید آیا پیام های حذف شده هنوز وجود دارند یا خیر.
  3. پشتیبان‌گیری از دستگاه خود را بررسی کنید: اگر از دستگاه خود نسخه پشتیبان دارید، پیام‌های حذف شده ممکن است در نسخه پشتیبان ذخیره شوند. برای بازیابی پیام های حذف شده می توانید دستگاه خود را از یک نسخه پشتیبان بازیابی کنید.
  4. تماس با گیرنده: اگر پیام‌ها از دستگاه گیرنده حذف شده باشند، همچنان می‌توانند پیام‌ها را ببینند. شما می توانید با گیرنده تماس بگیرید تا ببینید آیا آنها یک کپی از پیام های حذف شده دارند یا خیر.
  5. از نرم افزار بازیابی شخص ثالث استفاده کنید: نرم افزارهای شخص ثالث مختلفی در دسترس هستند که می توانند به شما در بازیابی پیام های پاک شده مانند EaseUS MobiSaver، Dr.Fone و Disk Drill در دسترس باشند. با این حال، شایان ذکر است که این نرم افزار ممکن است نتواند تمام پیام های حذف شده را بازیابی کند و همچنین ممکن است خطر از بین رفتن یا خراب شدن اطلاعات را نیز به همراه داشته باشد.

شایان ذکر است که فیس‌بوک، شرکت سازنده مسنجر، قابلیتی به نام «مکالمات مخفی» دارد که به کاربران اجازه می‌دهد تایمر را برای ناپدید شدن خودکار پیام‌ها تنظیم کنند، آن پیام‌ها پس از حذف قابل بازیابی نیستند.

در پایان، امکان مشاهده پیام‌های حذف شده در مسنجر وجود دارد، اما روش انجام این کار به عوامل مختلفی بستگی دارد، مانند اینکه آیا پیام‌ها در دستگاه شما یا دستگاه گیرنده حذف شده‌اند، و اینکه آیا یک نسخه پشتیبان از آن دارید یا نه. پیام ها می‌توانید پیام‌های بایگانی‌شده، پوشه ناخواسته، پشتیبان‌گیری از دستگاه را بررسی کنید، با گیرنده تماس بگیرید یا از نرم‌افزار بازیابی شخص ثالث استفاده کنید، اما همه پیام‌های حذف‌شده قابل بازیابی نیستند. توجه داشته باشید که پیام های ارسال شده با استفاده از ویژگی مکالمات مخفی پس از حذف قابل بازیابی نیستند.