منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • نقد و بررسی تشک Nectar Premier vs Nectar Hybrid & Simba Hybrid Pro

نقد و بررسی تشک Nectar Premier vs Nectar Hybrid & Simba Hybrid Pro

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نقد و بررسی تشک Nectar Premier vs Nectar Hybrid & Simba Hybrid Pro

اشتراک گذاری مراقبت است!

امتیاز نقد تشک شهد

خلاصه

تشک نکتار پریمیر در مدتی که از آن استفاده کردم عالی بود. سطح راحتی خوب است اما کمی سفت تر از تشک های دیگر من است. این باید برای همه تیپ‌های بدنی کارساز باشد و مموری فوم با گرم شدن به شکل شما در می‌آید، بنابراین افراد سبک‌تر هم باید آن را راحت بدانند.

سه سال پیش تشک مموری فوم نکتار را بررسی کردم. این تشک فوق العاده است و یکی از نکات اصلی فروش برای من 365 روز آزمایشی و ضمانت مادام العمر بود. تشک ها یک سرمایه گذاری گران هستند و راحتی آنها بسیار ذهنی است، داشتن یک آزمایش 365 روزه تضمین می کند که تشکی دارید که نیازهای شما را برآورده می کند.

از آن زمان Nectar هیبرید را منتشر کرد که فنرهای میکرو مشابه سیمبا هیبرید محبوب را معرفی کرد. اخیراً آنها یک مدل پریمیر جدید منتشر کردند که احتمالاً Simba Hybrid Pro را هدف قرار داده است.

تشک شهد پریمیر در مقابل تشک هیبریدی شهد

نقد و بررسی تشک Nectar Premier vs Nectar Hybrid & Simba Hybrid Pro
شهد برترهیبرید شهد
لایه 1روکش خنک کننده لحافیروکش خنک کننده لحافی
لایه 2لایه پشتیبانی پویا
با فوم تنفسی
لایه پشتیبانی پویا
با فوم تنفسی
لایه 3فوم حافظه برای کاهش فشارلایه با فنر میکرو
1600 چشمه
لایه 4لایه انتقال میکروزون لانه زنبوریفوم حافظه برای کاهش فشار
لایه 5پایه ای برای حفظ میکروزون های لانه زنبوریپایه پشتیبانی 2 منطقه ای
لایه 6مواد اولیه تعیین موقعیتمواد اولیه تعیین موقعیت
عمق فوم حافظه4 سانتی متر4 سانتی متر
عمق تشک28 سانتی متر25 سانتی متر
ضمانتنامهبرای همیشهبرای همیشه
آزمایش365 شب365 شب

بدون شک می خواهید بدانید که چرا باید تشک نکتار پریمیر را نسبت به هیبرید معمولی بخرید.

هر دو دارای تعداد لایه های یکسانی هستند و دارای گارانتی مادام العمر با دوره آزمایشی یک ساله هستند.

پریمیر به طور کلی 3 سانتی متر ضخیم تر است و سطح راحتی بسیار لوکس تری را ارائه می دهد. پریمیر همچنین از میکرو فنرها به نفع لایه‌های میکروزون لانه زنبوری چشم پوشی می‌کند. این تشک اصلاً فنر ندارد، بنابراین تشک کامل فوم است، اما با جریان هوا در سراسر آن طراحی شده است.

لایه های 1 و 2

دو لایه اول اساساً یکسان هستند، اما چیزها با لایه سوم کمی متفاوت استrd لایه.

این دو لایه عبارتند از:

 • روکش خنک کننده لحافی – طراحی ویژه ای برای دفع گرما از بدن شما و گردش هوای تازه با هر حرکت شما.
 • لایه پشتیبانی پویا – این لایه فوم قابل تنفس جریان هوا را بهبود می بخشد، دمای بدن شما را تنظیم می کند و با جهش اضافی پشتیبانی عالی را ارائه می دهد.

لایه 3

Nectar Hybrid دارای یک لایه میکرو فنری است که از 1600 فنر محصور شده به صورت جداگانه تشکیل شده است که ادعا می شود تنظیمات میکرو را برای راحتی بیشتر و تنفس بهتر ارائه می دهد.

پریمیر از فوم مموری کاهش فشار استفاده می کند، که به ادعای آنها یک فوم حافظه ابتکاری است که راحتی و پشتیبانی را در جایی که بدن شما بیشتر به آن نیاز دارد، ارائه می دهد.

لایه 4

لایه 4 جایی است که Hybrid از فوم حافظه آزاد کننده فشار خود استفاده می کند.

برای پریمیر، این لایه دارای لایه انتقالی لانه زنبوری است که ادعا می کند تنظیمات میکرو را ارائه می دهد که لایه میکرو اسپرینگ روی هیبرید انجام داد.

لایه 5

Hybrid دارای پایه پشتیبانی 7 منطقه است. پریمیر یک پایه پشتیبانی نیز دارد، اما یک لایه ریز ناحیه لانه زنبوری دیگر است که باید راحتی و تنفس عالی را ارائه دهد.

لایه 6

در نهایت، هر دو تشک دارای مواد پایه موقعیت یابی یکسانی هستند که تشک شما را در جای مناسبی قرار می دهد تا روی چارچوب تخت شما حرکت نکند.

تشک Nectar Premier در مقابل Simba Hybrid Pro

نقد و بررسی تشک Nectar Premier vs Nectar Hybrid & Simba Hybrid Pro
Simba Hybrid Pro
شهد برترسیمبا پرو
لایه 1روکش خنک کننده لحافیروکش بافتنی ضد حساسیت 500 گرمی
لایه 2لایه پشتیبانی پویا
با فوم تنفسی
تنظیم حرارت
رطوبت پشم بریتانیایی
لایه 3فوم حافظه برای کاهش فشارلایه فوم سلول باز
لایه 4لایه انتقال میکروزون لانه زنبوریفنرهای جیبی مخروطی تا 5000 miQro 25 میلی متری.
محصور در یک جیب 100٪ پلی استر
لایه 5پایه ای برای حفظ میکروزون های لانه زنبوریفوم با کیفیت بالا
لایه 6مواد اولیه تعیین موقعیتپایه و پوشش پشتیبانی منطقه بندی شده
عمق فوم حافظه4 سانتی مترفوم سیمباتکس، عمق مشخص نشده است
عمق تشک28 سانتی متر28 سانتی متر
ضمانتنامهبرای همیشهده سال
آزمایش365 شب365 شب

Nectar Premier ارزان تر از Simba Hybrid Pro است، هم برای RRP و هم قیمت خرده فروشی. نسبت به قیمتش جایی بین هیبرید 25 سانتی متری و هیبرید پرو 28 سانتی متری قرار می گیرد.

Simba Hybrid Pro دارای 7 لایه در مقایسه با Nectar Premier’s 6 است، اما عمق کلی آنها یکسان است، بنابراین من شک دارم که تفاوت زیادی وجود داشته باشد.

روی کاغذ به نظر می رسد که Simba Hybrid Pro خنک کننده عالی را ارائه می دهد، لایه دوم پشم بریتانیایی است و مواد طبیعی بهترین تنظیم حرارت را ارائه می دهند. سپس لایه باز فوم و لایه سوم دارای فنرهای جیبی است.

شهد دارای فوم تنفسی خود به عنوان لایه دوم است، سپس کف حافظه آزاد کننده فشار برای پایه سوم.

تمام لایه های زیرین شهد لانه زنبوری هستند، بنابراین باید جریان هوای عالی را در کل تشک فراهم کنند.

من هر دو تشک را در خانه ام دارم و صادقانه بگویم برای تصمیم گیری در مورد اینکه کدام یک را ترجیح می دهم مشکل دارم. هر دو تشک عالی هستند.

تحویل و راه اندازی

از آنجایی که اکنون چندین تشک را بررسی کرده ام، تصمیم گرفتم که درخواست یک تشک یک نفره برای من کاربردی تر باشد. اگر خانواده ام بیایند دفتر من به عنوان یک اتاق خواب سوم یدکی می شود و اینجا فقط به یک اتاق خواب نیاز دارم.

تحویل خوب انجام شد، با پیک معمولی ارسال شد، فکر کنم DPD بود.

این مجموعه برای همه این نوع تشک ها یکسان است. این یک تخت در یک جعبه است و تشک در یک کیسه خلاء نگهداری می شود. باید کیسه را با ابزار مخصوصی که داخل آن است باز کنید، بسته بندی را بردارید و منتظر بمانید تا تشک به اندازه معمولی خود باز شود.

من هیچ مشکلی با بوی گاز/بوی عجیب نداشتم.

راحتی و استحکام

نقد و بررسی تشک Nectar Premier vs Nectar Hybrid & Simba Hybrid Pro

من از اواخر تیرماه شهد پریمیر را خورده ام، هر روز روی آن نخوابیده ام، اما چند روز در هفته روی آن نخوابیده ام. من همچنین از اعضای خانواده در هنگام اقامت استفاده کرده ام.

تا به حال آن را بسیار راحت یافته ام، نسبتا سفت است، اما مزیت مموری فوم این است که به بدن شما قالب می دهد و از ستون فقرات شما حمایت می کند و استرس را کاهش می دهد.

من 6 فوت 1 اینچ (185 سانتی متر) و 12 پوند (79.4 کیلوگرم، 175 پوند) هستم و سفتی هم ذهنی و هم عینی است و بر اساس اندازه و وزن متفاوت است. افراد بزرگ‌تر این را کمتر سفت می‌بینند، اما تشک را برای طیف وسیعی از انواع بدن مناسب‌تر می‌کند.

شریک زندگی من آن را امتحان کرده است. او 5 فوت 5 است، و من خیلی مؤدب تر از آن هستم که وزن او را نشان دهم، اما او بدنی متوسط ​​و BMI سالمی دارد. او همچنین سطوح راحتی را با سطح استحکام کمی بالاتر از حد متوسط، خوب یافت.

برادر کوچکترم هم یک شب از تخت استفاده کرد. او شبیه به من است و تجربه ای مشابه من و شریکم داشت.

از آنجایی که اینجا غیرخانوادگی است، من در کنار همسرم نخوابیده ام، اما هرگز با تشک های مموری فوم و خوابیدن با شخص دیگری مشکلی نداشته ام. انتقال حرکت همیشه ناچیز است.

تنظیم حرارت: آیا شهد پریمیر برای خواب گرم است؟

از آنجایی که من در تابستان این را دریافت می کنم، فکر می کنم قضاوت در مورد داغ بودن این تشک برای من کمی سخت است.

در چند ماه گذشته هوا گرم بوده است، معمولاً به رختخواب می روم و دمای اتاق 20 درجه سانتی گراد یا بیشتر است. من یک آدم گرم می خوابم و مستعد گرمازدگی هستم، در این سناریو یا با چیزی می خوابم یا فقط با یک روتختی خالی می خوابم.

من در مقایسه با Nectar Premier که از آن استفاده می کنم با گرمای این تشک مشکلی نداشته ام. من متوجه شدم که در یک اتاق گرم مشکلات گرمایی کمتری دارم زیرا با لحاف نمی خوابم، گرم نمی شود. زمستان زمانی است که همه چیز خسته کننده می شود. معمولاً برای خوابیدن بدون لحاف خیلی سرد است، من می توانم با لحاف بخوابم اما بعد از آن بیش از حد گرم می شوم و بیدار می شوم و آن را برمی دارم. سپس دوباره بدون تسلی می‌خوابم، اما وقتی دمای بدنم هنگام خواب پایین می‌آید، با لرز از خواب بیدار می‌شوم و این چرخه تکرار می‌شود.

در زمستان به این بررسی بازخواهم گشت و اگر به مشکلی برخورد کردم، آن را به روز می کنم. اما در حال حاضر خوب است. حداقل به خوبی Simba Hybrid Pro در ماه های تابستان است.

قیمت و رقابت

مثل همیشه با شرکت های تشک، همیشه نوعی فروش وجود دارد. قیمت تشک نکتار پریمیر در زمان نگارش مقاله به شرح زیر است:

 • تنها:
 • دو برابر
 • پادشاه
 • سوپر پادشاه

شهد هیبرید معمولی تقریباً 100 پوند کمتر برای هر اندازه یا 17 درصد بیشتر در مقایسه با تشک پادشاه هزینه دارد.

سیمبا دارای Hybrid Pro است که در حال حاضر تخفیف نیز دارد:

 • مجرد: 689.40 پوند
 • دو نفره: 899.40 پوند
 • پادشاه: 989.40 پوند

این باعث می شود Hybrid Pro حدود 25٪ تا 33٪ گران تر از آن باشد

سپس آنها Hybrid Luxe دارند که حتی در موارد زیر گرانتر است:

 • مجرد: 899.40 پوند
 • دو نفره: 1289.40 پوند
 • پادشاه: 1379.40 پوند

این کار را تا 10 لایه و ضخامت 31 سانتی متر افزایش می دهد و کیفیت هر لایه را بهبود می بخشد. با این حال، قیمت ممتاز، کینگ سایز را 85 درصد بیشتر از Nectar و 40 درصد بیشتر از Simba Hybrid Pro قرار می دهد.

بطور کلی

تشک نکتار پریمیر در مدتی که از آن استفاده کردم عالی بود. سطح راحتی خوب است اما کمی سفت تر از تشک های دیگر من است. این باید برای همه تیپ‌های بدنی کارساز باشد و مموری فوم با گرم شدن به شکل شما در می‌آید، بنابراین افراد سبک‌تر هم باید آن را راحت بدانند.

تا کنون هیچ مشکلی با تنظیم گرما و گرمای بیش از حد نداشته ام، اما پس از استفاده از تشک در ماه های سردتر، این بررسی را دوباره بررسی خواهم کرد.

من این تشک را به تشک قدیمی شهد فوم مموری که داشتم ترجیح می دهم که قابل انتظار است. در مقایسه با Simba Hybrid Pro، می توانم بگویم تصمیم گیری کمی سخت تر است. آنها سطوح مشابهی از راحتی را ارائه می دهند، اما فکر می کنم به زمان بیشتری با شهد نیاز دارم تا ببینم چقدر در زمستان با من گرم است. در هر صورت، نکتار پریمیر هم ارزان‌تر است و هم گارانتی طولانی‌تری دارد، بنابراین مطمئناً ارزش پولی بهتری دارد.