منو سایت

نقد و بررسی Audio Pro A10 MkII

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نقد و بررسی Audio Pro A10 MkII

رتبه بندی بررسی Audio Pro A10 MkII

خلاصه

Audio Pro A10 MkII یک اسپیکر کوچک عالی برای پخش جریانی است. مثل همیشه، Audio Pro یکی از بهترین جایگزین‌های Sonos است و جایگزینی عالی برای Sonos One است.

حرفه ای ها

 • صدای متعادل و دقیق
 • Airplay و بازیگران Google نیازی به برنامه Audio Pro ندارند

من اکنون برخی از بلندگوهای عالی Audio Pro را بررسی کرده ام. همانطور که در این بررسی ها گفته ام، من تحت تاثیر طیف بلندگوهای Audio Pro هستم. در کنار Sonos، Audio Pro تقریباً تنها برندی است که دارای طیف وسیعی از بلندگوهای چند اتاقه است که برای همه اتاق‌های خانه شما مناسب است.

A10 اصلی یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین بلندگوهای Audio Pro بود و A10 MkII جدید با افزودن Google Cast و AirPlay2 اعتبار چند اتاقه و خانه هوشمند خود را بهبود بخشیده است.

مشخصات

 • توییتر: 1 x 1.25 اینچ درایور BMR
 • ووفر: درایو 1×3 اینچی
 • محدوده فرکانس: 55-20000 هرتز
 • ارتباط:
 • چند اتاقه:
  • نرم افزار صوتی
  • AirPlay2
  • Google Cast
 • ابعاد: 193mm ارتفاع x 140mm قطر
 • وزن: 1.5 کیلوگرم

Audio Pro A10 MkII در مقابل A10

Audio Pro A10 MkII همان ارتقاهایی را دارد که در C5 MkII با اضافه شدن AirPlay 2 و Google Cast شاهد بودیم.

این یک ارتقاء بسیار جزئی است زیرا پخش موسیقی از هر تلفنی را ساده می کند و نیاز به استفاده از بلوتوث را دور می زند (اگرچه شما هم می توانید این کار را انجام دهید).

طرح

بررسی Audio Pro A10 MkII توسط Mighty Gadget عکس کناری - بررسی Audio Pro A10 MkII

A10 از طراحی رترو که برای بلندگوهای C5 استفاده شده بود صرف نظر می کند و در عوض از طراحی ساده تری با استفاده از پارچه عالی که در A15 دیدیم استفاده می کند.

این یک بلندگوی هوشمند است که بیشتر نامحسوس است تا چشمگیر.

در بالای اسپیکر دکمه های فیزیکی دارید که می توان از آنها برای کنترل صدا، تعویض منبع، پخش/مکث و چهار پیش تنظیم استفاده کرد.

چهار دکمه از پیش تعیین شده می توانند مفید باشند زیرا به شما امکان می دهند یک لیست پخش را به از پیش تعیین شده اختصاص دهید و به شما امکان دسترسی سریع به لیست های پخش مورد علاقه خود را می دهد.

A10MkII Assembly - Audio Pro A10 MkII نقد و بررسی
گزینه های نصب دیوار و سقف

در پشت اسپیکر یک نقطه نصب وجود دارد که به شما امکان می دهد آن را به راحتی بر روی دیوار یا سقف نصب کنید. شاید این همان چیزی است که آن را از بلندگوهای برتر C5 متمایز می کند. این برای نصب محتاطانه طراحی شده است و هنگامی که با A10 دوم برای صدای استریو جفت شود، به خوبی کار خواهد کرد.

در کنار ورودی برق روی پایه، یک جک 3.5 میلی متری صدا وجود دارد که به شما امکان می دهد آن را به منابع دیگر متصل کنید.

بررسی Audio Pro A10 MkII توسط Mighty Gadget mounting hole and aux - Audio Pro A10 MkII Review

راه اندازی و برنامه

برنامه و فرآیند نصب کلی مانند سایر بلندگوهای Audio Pro است. برای راه‌اندازی بلندگو، باید از طریق WiFi باز به بلندگوها متصل شوید، از داده‌های تلفن همراه خود جدا شوید و اعتبار خود را تحویل دهید.

در این برنامه، اگر چند بلندگو در یک اتاق دارید، می‌توانید بلندگوهای خود را برای صدای چند اتاقه یا کیفیت صدای بهبودیافته جفت کنید. در تنظیمات، می‌توانید باس و سه‌بلند را تنظیم کنید.

برای پخش، طیف گسترده ای از پلتفرم ها از جمله Spotify، Amazon Music، Tidal و TuneIn Radio را دارید. Spotify از ویژگی اتصال خود استفاده می کند، بنابراین باید به برنامه Spotify بروید، موسیقی خود را پخش کنید و منبع را انتخاب کنید. اکثر برنامه های دیگر به شما امکان می دهند از طریق خود برنامه Audio Pro وارد سیستم شوید.

TuneIn به شما امکان می دهد مستقیماً از برنامه بدون نیاز به حساب کاربری به ایستگاه های رادیویی دسترسی داشته باشید.

سپس با A10 MkII می توانید اسپیکر را به Google Home اضافه کنید. برای این کار باید وارد اپلیکیشن گوگل شوید و دستگاه جدیدی را جستجو کنید. با استفاده از این افزونه، می‌توانید از Google Cast در هر دستگاه سازگاری استفاده کنید.

در حال استفاده / کیفیت صدا

اسپیکر چند اتاقی بی سیم A10MkII خاکستری روشن lifestyle01 airplay2 google cast chromecast AudioPro - Audio Pro A10 MkII Review

مشخصات کلی صدای C5 MKII بی شباهت به C5 MKII نیست، قدرت تولید بیس زیاد را ندارد، اما Audio Pro به نظر می رسد در تولید صدایی تمیز و خنثی با جزئیات زیاد عالی باشد.

من از آواز و میدرنج این اسپیکر لذت بردم و اوج ها بدون روشن شدن زیاد جزئیات داشتند.

می تواند بسیار بلند باشد و به نظر نمی رسد صدا در ولوم های بالاتر تحریف شود (در حالی که متوجه شدم Sonos One Gen 1 من چنین می کند).

مانند Sonos One، این نیز برای داشتن یک خروجی مونو طراحی شده است، بنابراین صحنه صدا وجود ندارد. اگر چندین مورد از آنها را در شبکه خود دارید، برنامه باید آنها را برای ایجاد صدای استریو جفت کند.

قیمت و گزینه های جایگزین

Audio Pro A10 MkII برای خرید از audiopro.com با قیمت 220 پوند در دسترس است.

Audio Pro قدیمی تنها با قیمت 140 پوند در آمازون موجود است.

Audio Pro C5A 170 پوند است

 • 2 x 8 W + 25 W دیجیتال آمپر کلاس D
 • گنبد نساجی 2×0.75 اینچی
 • 1×4 اینچ

Audio Pro C5 MkII 260 پوند است و اساساً همان بلندگوی C5A بدون الکسا است اما با Airplay2 و Google Cast.

با توجه به تفاوت قیمت A10 MkII و C5 MkII بین 80 تا 90 پوند نسبت به نسل قبلی، من تعجب می کنم که آیا مقدار زیادی از این هزینه مربوط به مجوز Airplay/Google Cast است.

Sonos One Gen 2 دارای RRP 200 پوند است، اما معمولاً با قیمت 180 پوند یا مدل SL 160 پوند در دسترس است.

Sonos Era 100 با قیمت 249 پوند در دسترس است و دارای یک بلندگوی متوسط ​​با دو بلندگوی زاویه دار برای جداسازی استریو در مقایسه با Sonos One است.

کاملاً یکسان نیست، اما Amazon Echo Studio جایگزین خوبی خواهد بود. RRP آن 220 پوند است اما در روز پرایم با قیمت 165 پوند در دسترس بود

بطور کلی

Audio Pro A10 MkII یک اسپیکر کوچک عالی برای پخش جریانی است. مثل همیشه، Audio Pro یکی از بهترین جایگزین‌های Sonos است و جایگزینی عالی برای Sonos One است.

مشکل اصلی من این است که کدام بلندگوی کوچک Audio Pro را توصیه کنم.

اگر فقط روی صدا تمرکز کنید، Audio Pro C5A به وضوح ارزش بسیار بیشتری نسبت به پول دارد، اما فاقد AirPlay 2 و Google Cast است. جهش 90 پوندی در قیمت C5 MKII با اضافه شدن این دو ویژگی نامتناسب به نظر می رسد. با این حال، می توانم بگویم که تفاوت قیمت 40 پوندی بین C5 MKII و A10 MkII ارزش آن را دارد.

من ظاهر بلندگوهای C5 را خیلی ترجیح می دهم، اما فکر می کنم اگر بلندگوهای استریو می خواهید A10 طراحی بهتری دارد، به خصوص اگر می خواهید آنها را روی دیوار نصب کنید.

من فکر می کنم مشکل اصلی این است که Audio Pro A10 MkII کمی گران است. اگر قیمت آن حدود 180 پوند باشد، منطقی تر خواهد بود، بنابراین کمی بهتر از سایر اسپیکرهای Audio Pro متمایز می شود و قیمتی برابر با Sonos One Gen 2 دارد.

با این حال، به طور کلی، این یک اسپیکر کوچک فوق العاده است و به راحتی می توان آن را به هر کسی که قبلاً در اکوسیستم Audio Pro سرمایه گذاری کرده است، توصیه کرد.