منو سایت

نقد و بررسی Avira Antivirus Security for Android

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نقد و بررسی Avira Antivirus Security for Android

اشتراک گذاری مراقبت است!

Avira Antivirus Security یک برنامه جامع امنیتی موبایل برای دستگاه های اندرویدی است که ویژگی های مختلفی را برای محافظت از کاربران در برابر تهدیدات احتمالی ارائه می دهد. این برنامه شامل محافظت بی‌درنگ در برابر بدافزارها و تلاش‌های فیشینگ، و همچنین مشاور حفظ حریم خصوصی و ویژگی‌های ضد سرقت است.

بسیاری از مردم استدلال می کنند که شما به یک راه حل امنیتی برای تلفن همراه خود نیاز ندارید و من می گویم که مطمئناً می توان بدون آن از پس راه حل های امنیتی رفت. با این حال، من فکر می کنم برنامه هایی مانند این ارزش در نظر گرفتن را دارند. من از تلفنم برای همه چیز استفاده می کنم، زیرا بسیاری از برنامه ها به داده های حساس یا اطلاعات مالی مهم مانند برنامه های بانکی دسترسی دارند.

بسیاری از مردم بدون فکر کردن، اپلیکیشن‌ها را نصب می‌کنند یا وب‌سایت‌ها را مرور می‌کنند، و این اغلب می‌تواند شما را در معرض مشکلات امنیتی قرار دهد. بنابراین من فکر می کنم برنامه هایی مانند این می توانند برای بسیاری از افراد مفید باشند.

ویژگی های Avira Antivirus Security برای اندروید

یکی از ویژگی‌های کلیدی Avira Antivirus Security محافظت بلادرنگ آن در برابر بدافزارها و تلاش‌های فیشینگ است. این برنامه از الگوریتم های پیشرفته برای اسکن برنامه ها، فایل ها و وب سایت ها در زمان واقعی استفاده می کند و به طور خودکار هرگونه محتوای مخربی را که شناسایی می کند مسدود می کند. این بدان معنی است که کاربران می توانند با اطمینان خاطر در وب گشت و گذار کنند و برنامه ها را دانلود کنند و بدانند که در برابر تهدیدات احتمالی محافظت می شوند.

یکی دیگر از ویژگی های مهم این برنامه، مشاور حریم خصوصی است. این ویژگی به کاربران در مورد خطرات احتمالی حریم خصوصی هشدار می دهد و به آنها اجازه می دهد برای محافظت از اطلاعات شخصی خود اقدام کنند. برای مثال، اگر برنامه تشخیص دهد که برنامه‌ای بدون اجازه به اطلاعات حساسی مانند مخاطبین یا داده‌های موقعیت مکانی دسترسی دارد، به کاربر هشدار می‌دهد و به او این امکان را می‌دهد که برنامه را مسدود یا حذف کند. این به ویژه برای کاربرانی مفید است که نگران حریم خصوصی خود هستند و می‌خواهند اقداماتی برای محافظت از اطلاعات شخصی خود انجام دهند.

ویژگی های ضد سرقت نیز بسیار مفید هستند. اگر دستگاه کاربر گم یا دزدیده شود، می‌تواند آن را از راه دور قفل کند، پاک کند یا با استفاده از برنامه Avira Antivirus Security پیدا کند. این یک ویژگی عالی برای کسانی است که ممکن است اطلاعات حساسی روی دستگاه خود داشته باشند که می خواهند از آن محافظت کنند و به کاربران آرامش خاطر می دهد که بدانند در صورت گم شدن یا دزدیده شدن دستگاه خود می توانند اقدام کنند.

همچنین یک ویژگی قفل برنامه وجود دارد که به شما امکان می دهد یک رمز عبور مبتنی بر الگو تعیین کنید و سپس برنامه ها را قفل کنید. Avira سپس از باز کردن برنامه توسط هر کسی جلوگیری می کند مگر اینکه الگوی رمز عبور صحیح را ارائه دهد.

علاوه بر ویژگی‌های اساسی، Avira Antivirus Security تعدادی ابزار اضافی را نیز برای کمک به کاربران در محافظت از دستگاه‌های خود در بر می‌گیرد. به عنوان مثال، این برنامه شامل یک سرویس VPN است که به کاربران اجازه می دهد به طور ایمن و ناشناس در وب گشت و گذار کنند. همچنین شامل یک فایروال است که می تواند برای مسدود کردن اتصالات ورودی و کنترل برنامه هایی که می توانند به شبکه دسترسی داشته باشند استفاده شود. این ابزارهای اضافی برای کاربرانی که می خواهند رویکرد فعال تری نسبت به امنیت تلفن همراه داشته باشند مفید است.

برنامه رایگان اما خریدهای درون برنامه ای

نقد و بررسی Avira Antivirus Security for Android

بسیاری از ویژگی های Avira برای استفاده رایگان هستند. برخی محدود هستند و برخی در یک اشتراک ممتاز جدا شده اند.

قیمت اشتراک کاملا مقرون به صرفه است. گزینه اصلی فقط 6.99 پوند در سال است.

سپس Prime Mobile است که تمام ویژگی‌ها، از جمله استفاده نامحدود از VPN و مدیر رمز عبور را تنها با 21.49 پوند در سال باز می‌کند.

از طرف دیگر، یک گزینه cross-platform وجود دارد که مجوز نسخه رایانه شخصی نرم افزار را نیز به شما می دهد. با این گزینه، اشتراک 5 دستگاه را پوشش می دهد، بنابراین می توانید به طور بالقوه از تمام خانواده خود محافظت کنید. سال اول 60.99 پوند شارژ می شود، اما پس از آن با 99.99 پوند تمدید می شود.

Avira Antivirus Security برای اندروید استفاده شده است

رابط کاربری Avira Antivirus Security به راحتی قابل پیمایش است و برنامه به آرامی بدون کاهش سرعت دستگاه اجرا می شود. این برنامه به خوبی طراحی شده و کاربر پسند است و دسترسی آسانی به تمام ویژگی ها و تنظیمات دارد. این برنامه همچنین دارای یک داشبورد است که نمای کلی از وضعیت امنیتی دستگاه را ارائه می‌کند و به راحتی می‌توانید ببینید که آیا تهدیدات بالقوه یا مشکلاتی وجود دارد که باید برطرف شوند.

از نظر عملکرد، Avira Antivirus Security به طور کلی یکی از بهترین برنامه های امنیتی موبایل در نظر گرفته می شود. این سبک وزن است و مانند برخی دیگر از برنامه‌های امنیتی، منابع سیستم را مصرف نمی‌کند یا سرعت دستگاه شما را کاهش نمی‌دهد. همچنین به‌طور مرتب به‌روزرسانی می‌شود تا از آخرین تهدیدات مطلع شود و نرخ شناسایی بدافزار بالایی دارد.

من از نسخه رایگان برنامه استفاده کردم، بنابراین همه ویژگی ها را تست نکرده ام، اما از آنچه امتحان کردم راضی هستم.

اگرچه من شخصاً به آن نیازی ندارم، اما ویژگی قفل برنامه را مفید می دانم. اگر تا به حال گوشی خود را به افراد بدهید تا از آن استفاده کنند (شاید یک کودک، که من ندارم)، پس احتمال زیادی وجود دارد که نخواهید آنها به برخی از برنامه ها دسترسی داشته باشند. این می تواند بانکی یا برنامه های خاصی باشد که حاوی اطلاعات محرمانه شخصی است. با قفل کردن برنامه، همچنان می توانید به شخصی اجازه استفاده از تلفن را بدهید، اما هیچ خطری برای دسترسی آنها به این اطلاعات وجود ندارد.

ویژگی عملکرد یکی از مواردی است که برخی افراد ممکن است استدلال کنند مهم نیست. به طور کلی، شما نیازی به پاک کردن رم گوشی خود ندارید، همانطور که نیازی به بستن برنامه ها ندارید، اندروید نیز می تواند منابع خود را به تنهایی مدیریت کند. با این حال، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که هر از چند گاهی فضای ذخیره سازی خود را پاک کنید، فقط برای اینکه در صورت تمام شدن فضا، فضا را هدر ندهید، و این برنامه می تواند به حذف هرگونه داده ناخواسته کمک کند.

VPN راحت است، اما با نسخه رایگان آن به 100 مگابایت داده محدود شده است، بنابراین فقط در صورت لزوم باید از آن استفاده کنید. با گزینه رایگان، از داده های شما محافظت می کند اما به شما اجازه نمی دهد مکان خود را انتخاب کنید.

بسیاری از ویژگی ها به صورت بومی با اندروید یا از طریق برنامه های رایگان جایگزین در دسترس هستند. به عنوان مثال، بسیاری از مدیریت رمز عبور وجود دارد که استفاده از برخی از آنها رایگان است.

گوگل همچنین دارای ویژگی Find My Device است که به شما امکان می دهد تلفن خود را پیدا کنید، قفل کنید و پاک کنید، که در اصل همان کاری است که ویژگی ضد سرقت این برنامه انجام می دهد.

در حالی که برخی از این ویژگی‌ها در جاهای دیگر در دسترس هستند، من این واقعیت را دوست دارم که همه آن‌ها را در یک مکان با Avira دارید.

بطور کلی

به طور کلی، Avira Antivirus Security یک برنامه امنیتی عالی موبایل برای دستگاه های اندرویدی است. طیف گسترده ای از ویژگی ها را برای محافظت از کاربران در برابر تهدیدات احتمالی ارائه می دهد و استفاده و هدایت آن آسان است.

نسخه رایگان بسیاری از ویژگی‌های مفید را برای کمک به محافظت از دستگاه شما ارائه می‌کند و من مطمئناً آن را به هر کسی که احساس می‌کند به محافظت کمی بیشتر روی تلفن همراه خود نیاز دارد توصیه می‌کنم.

به نظر می رسد نسخه پولی ویژگی های بسیار خوبی را ارائه می دهد که قیمت را توجیه می کند، و من می گویم که باید نسخه رایگان را امتحان کنید تا ببینید چگونه آن را دوست دارید و سپس به ارتقاء آن فکر کنید. اگر به گزینه Prime ارتقا دهید، می توانید یک دوره آزمایشی 30 روزه رایگان دریافت کنید.