منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نقد و بررسی Kingston Ironkey Vault Privacy 50 vs IronKey Locker+ 50

نقد و بررسی Kingston Ironkey Vault Privacy 50 vs IronKey Locker+ 50

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نقد و بررسی Kingston Ironkey Vault Privacy 50 vs IronKey Locker+ 50

اشتراک گذاری مراقبت است!

رتبه بندی بررسی Kingston Ironkey Vault Privacy 50 (VP50).

خلاصه

Kingston Ironkey Vault Privacy 50 به خوبی در محدوده محصولات Ironkey قرار می گیرد. این در اصل نسخه سازمانی IronKey Locker + 50 با عملکرد و امنیت بهبود یافته است.

من راه خود را از طریق طیف عالی محصولات Kingston Ironkey بررسی کرده ام. من با پرچمدار چشمگیر IronKey Vault Privacy 80 با صفحه نمایش لمسی و SSD بزرگ شروع کردم، سپس Ironkey Locker+ 50 مقرون به صرفه و اخیراً صفحه کلید IronKey 200 سطح 3 FIPS 140-3 را شروع کردم.

Kingston Ironkey Vault Privacy 50 در دو نوع USB-A یا USB-C عرضه می شود. همچنین، آنها همان دستگاه با عملکرد یکسان هستند.

Kingston Ironkey Vault Privacy 50 (VP50) در مقابل IronKey Locker+ 50 (LP50)

نقد و بررسی Kingston Ironkey Vault Privacy 50 vs IronKey Locker+ 50

از نظر عملکردی، بسیار شبیه به IronKey Locker+ 50 است که قبلا بررسی کردم، اما این امر امنیت را با رمزگذاری FIPS 197 گواهی و XTS-AES 256 بیتی در مقابل استفاده از رمزگذاری XTS-AES افزایش می‌دهد.

Ironkey Vault Privacy 50 همچنین دارای ذخیره سازی سریع تری است. سرعت USB 3.2 Gen 1 در خواندن 250 مگابایت بر ثانیه، 180 مگابایت بر ثانیه نوشتن، در حالی که Locker+ 50 145 مگابایت بر ثانیه خواندن و 115 مگابایت بر ثانیه نوشتن است.

گواهی FIPS 197 این را برای استفاده تجاری جذاب تر می کند. FIPS 197 استانداردی است که استاندارد رمزگذاری پیشرفته را ایجاد کرد، که یک رمز در دسترس عموم است که توسط آژانس امنیت ملی (NSA) برای اطلاعات بسیار طبقه بندی شده تایید شده است.

FIPS 197 به طور خاص فقط به الگوریتم های رمزگذاری سخت افزاری که برای محافظت از داده ها استفاده می شوند، می پردازد. FIPS 140 به جنبه های سخت افزاری می پردازد و FIPS 140-3 سطح 3 استفاده شده در صفحه کلید 3 IronKey 200 بالاترین سطح امنیتی است که در بازار خواهید یافت (هیچ دستگاه USB سطح 4 که من می شناسم وجود ندارد زیرا مقرون به صرفه نیستند. ).

همه دستگاه ها در برابر مواردی مانند محافظت در برابر حمله Brute Force و BadUSB محافظت می کنند.

مزیت اصلی Ironkey Vault Privacy 50 و IronKey Locker+ 50 نسبت به Ironkey Locker+ 50 این است که استفاده از آنها آسان تر است زیرا نیازی به برنامه نویسی (و به خاطر سپردن) رمزهای عبور عددی پیچیده یا وارد کردن فیزیکی آنها در دستگاه ندارید.

مشخصات

راه اندازی و استفاده کنید

مدتی است که از Ironkey Locker+ 50 استفاده نکرده‌ام، اما از نظر استفاده تقریباً یکسان است. هنگامی که درایو را روشن می کنید، یک درایو DVD مجازی را با برنامه نصب کننده نصب می کند.

با راه‌اندازی برنامه، مراحل نصب را طی می‌کنید، که اساساً فقط شامل تنظیم رمز عبور شما است. من یک رمز عبور اصلی تنظیم کردم، اما این USB احتمالاً در یک محیط تجاری استفاده خواهد شد و شما می توانید به صورت اختیاری یک کاربر ادمین و سپس چندین رمز عبور کاربر عادی داشته باشید.

هنگامی که درایو را جدا می کنید و دوباره آن را نصب می کنید، باید دوباره به درایو DVD مجازی برگردید و برنامه را اجرا کنید تا قفل درایو باز شود.

اساساً همین است، زیبا و ساده.

نقد و بررسی Kingston Ironkey Vault Privacy 50 vs IronKey Locker+ 50

عملکرد به همان اندازه که خوب است، بسیار سریعتر از IronKey Locker+ 50 است، و اگر اغلب از دستگاه استفاده می کنید، ممکن است هزینه اضافی را توجیه کند. برای من، خیلی مطمئن نیستم که وقتی فقط گاهی اوقات از فایل‌ها محافظت می‌کنم، عملکرد تا این حد تفاوت ایجاد کند.

قیمت و گزینه های جایگزین

Kingston Ironkey Vault Privacy 50 در آمازون با قیمت 64 پوند برای مدل 8 گیگابایتی موجود است. نسخه 32 گیگابایتی که آنها برای من ارسال کردند 92 پوند است، سپس با نسخه 256 گیگابایتی 232 پوند بالاتر می رود.

قیمت گذاری از طریق CCL و Ebuyer کمی ارزان تر است. مدل 23 گیگابایتی در Ebuyer 83 پوند است.

کینگستون IronKey Locker+ 50 بسیار ارزان‌تر با 44 پوند برای 32 گیگابایت است، اما باید به خاطر داشته باشید که فاقد گواهی FIPS 197 است که به قیمت بسیار اضافه می‌کند و ذخیره‌سازی کندتر است.

Kingston IronKey Keypad 200 دوباره به دلیل سخت افزار اضافی و فرآیند صدور گواهینامه گران تر است. 129 پوند برای 32 گیگابایت است.

بطور کلی

Kingston Ironkey Vault Privacy 50 به خوبی در محدوده محصولات Ironkey قرار می گیرد. این در اصل نسخه سازمانی IronKey Locker + 50 با عملکرد و امنیت بهبود یافته است.

کسب‌وکارهای کوچک یا کاربران خانگی که می‌خواهند از داده‌های خود محافظت کنند، احتمالاً بهتر است از IronKey Locker+ 50 استفاده کنند. با این حال، سازمان‌های بزرگ‌تر که استانداردهای امنیتی رسمی دارند احتمالاً می‌خواهند Ironkey Vault Privacy 50 را در نظر بگیرند.

من این سبک USB ایمن را به صفحه کلید IronKey 200 FIPS 140-3 سطح 3 ترجیح می دهم، اما این البته به قیمت امنیت فیزیکی کمتر است و چیزی است که باید به عنوان بخشی از تصمیم خرید خود در نظر بگیرید.

آخرین به روز رسانی در 24/01/2023 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغات محصولات آمازون