منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نقد و بررسی PowerEgg X Drone – جایگزینی برای DJI Air 2S / Mini 3 Pro در تمام شرایط آب و هوایی

نقد و بررسی PowerEgg X Drone – جایگزینی برای DJI Air 2S / Mini 3 Pro در تمام شرایط آب و هوایی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نقد و بررسی PowerEgg X Drone - جایگزینی برای DJI Air 2S / Mini 3 Pro در تمام شرایط آب و هوایی

اشتراک گذاری مراقبت است!

رتبه بندی بررسی PowerEgg X Drone Powervision

خلاصه

پهپاد Powervision PowerEgg X یک پهپاد عالی برای افرادی است که به دنبال راه حلی بادوام تر هستند که می تواند در آب و هوای بد در برابر DJI استفاده شود.

حرفه ای ها

  • طراحی خلاقانه با پوشش محافظ مفید
  • طراحی چند منظوره
  • تمام قابلیت های آب و هوا و فرود آب

منفی

  • کیفیت تصویر نمی تواند با DJI رقابت کند
  • هزینه های واردات برای خریداران بریتانیایی

در اواخر سال 2021، PowerVision S1 Gimbal عالی را بررسی کردم. این یک گیمبال نوآورانه است که با طراحی منحصر به فرد و جیب پسند خود را از شرکت هایی مانند DJI و Zhiyun متمایز می کند.

پاورویژن همچنین دارای طیف وسیعی از پهپادها است، آنها دارای سه پهپاد دریایی و سپس PowerEgg X هستند. PowerEgg X سه مدل دارد، همه آنها همان پهپادهای اصلی هستند که من امروز آزمایش می کنم، اما دارای یک مدل فرود/برخاست ضد آب و مقاوم در برابر آب هستند. خوب

مشخصات

مشخصه

نقد و بررسی PowerEgg X Drone - جایگزینی برای DJI Air 2S / Mini 3 Pro در تمام شرایط آب و هوایی

اگر به این به عنوان یک پهپاد معمولی نگاه می کنید، ممکن است در مقایسه با DJI پیشرو در بازار جذاب نباشد. آنها پهپادهایی با قیمت مشابه با عملکرد بهتر دارند.

با این حال، این پهپاد را می توان به عنوان یک مدل برای تمام آب و هوا خریداری کرد یا گزینه Wizard به آن اجازه می دهد تا از زمین بلند شود و روی آب فرود آید.

به طور آزاردهنده، به نظر نمی رسد که Powervision کیت ارتقاء دهنده ای را بفروشد که به شما امکان می دهد ویژگی های فرود در آب در همه شرایط آب و هوایی را در تاریخ بعدی خریداری کنید. Wex Photo دارای یک کیف ضد آب با قیمت نسبتاً سنگین 209 پوند است.

شما همچنین یک حالت دوربین شخصی مستقل و یک گیمبال دستی دارید. من احساس می کنم که این دو ویژگی شاید کمی فریبنده باشند.

با گیمبال دستی، ترجیح می‌دهم از گیمبال تلفن استفاده کنم و از دوربین و نمایشگر تلفن بسیار برتر خود حداکثر استفاده را ببرم.

یک دوربین شخصی مستقل می‌تواند مفید باشد، اما من احساس می‌کنم بسیاری از مردم برای این نوع کارها یک دوربین برتر می‌خواهند.

مشکل اصلی این دو ویژگی این است که صدای فن از پهپاد شنیده می شود.

من در حال راه اندازی هستم

PowerEgg X طراحی ماژولار مناسبی دارد. بدنه اصلی این پهپاد همان طور که از نامش پیداست به شکل تخم مرغ است و دارای ملخ های جداشدنی است. هنگامی که ملخ ها جدا می شوند، پهپاد به خوبی در محفظه پلاستیکی تخم مرغی خود محافظت می شود. این بدان معنا بود که می‌توانستم آن را در کیفم حمل کنم، بدون اینکه قاب محافظش را با خودم حمل کنم.

یکی از اشتباهات احمقانه ای که مرتکب شدم این بود که محافظ دوربین را در نیاوردم. این یک فنجان خاکستری کوچک است که زیر دوربین قرار دارد. نمی‌دانم چگونه این مورد را در دستورالعمل‌ها از دست داده‌ام، اما پهپاد در جای خود با آن کار نمی‌کند. خاموش نمی شود و در دیاگ خطای گیمبال را نشان می دهد. پس مثل من احمق نباشید و دستورالعمل ها را به درستی بخوانید.

برای کنترل پهپاد باید اپلیکیشن Vision+2 را نصب کنید. سپس گوشی خود را در بالای کنترلر نصب کنید و گوشی خود را از طریق USB به کنترلر متصل کنید. اتصال USB باید در حالت انتقال فایل باشد تا پهپاد به درستی متصل شود. وقتی برنامه را بارگیری می‌کنید، می‌توانید از آن در حالت هواپیمای بدون سرنشین یا دستی استفاده کنید. نگهدارنده تلفن به خوبی کار می کند و من توانستم از Pixel 6 و Realme GT Neo 3 با آن استفاده کنم.

عملکرد هواپیماهای بدون سرنشین

نقد و بررسی PowerEgg X Drone - جایگزینی برای DJI Air 2S / Mini 3 Pro در تمام شرایط آب و هوایی

من تجربه زیادی در پرواز هواپیماهای بدون سرنشین ندارم، اما درک اصول اولیه فوق العاده آسان است. کنترلر به اندازه کافی ساده است. چندین دکمه و یک صفحه برای کنترل گیمبال و همچنین یک دکمه کاربر/FN قابل برنامه ریزی وجود دارد تا بتوانید عملکرد دلخواه خود را تنظیم کنید.

پرتاب و فرود با فشار یک دکمه انجام می شود، سپس برای پذیرش بلغزانید. اگر پهپاد دارای خطاهای تشخیصی باشد، راه اندازی نمی شود.

کنترل پهپاد به اندازه کافی آسان است، اما گرفتن عکس های نرم و زیبا کمی تمرین می خواهد. وقتی آن را آزمایش کردم، حتی اگر کنترل پهپاد من ضعیف بود، گیمبال فیلم را نسبتاً صاف نگه داشت.

در یک روز کمی باد، پهپاد موفق شد پایدار بماند. من متوجه شدم که هواپیمای بدون سرنشین چندین بار در طول پرواز به عنوان سقط شده ثبت شده است. این زمانی اتفاق افتاد که ارتفاع آن بسیار بالا بود اما بسیار کمتر از حداکثر ارتفاع خود بود. کمی نگران‌کننده بود، اما به نظر می‌رسید که کنترل‌کننده همچنان کار می‌کند زیرا من می‌توانم پهپاد را پایین بیاورم و اتصال را دوباره به دست بیاورم.

نقد و بررسی PowerEgg X Drone - جایگزینی برای DJI Air 2S / Mini 3 Pro در تمام شرایط آب و هوایی
اسکرین شات از ویدئو

حالت‌های هوش مصنوعی مفیدی از جمله دنبال من، نقطه علاقه، QuickShots و Time Lapse وجود دارد.

PowerEgg X دارای سنسورهای جلوگیری از مانع جلو و پایین برای کمک به فرود است. به نظر می رسید که این کار به طور موثری کار می کند، زمانی که هواپیمای بدون سرنشین به چند درخت نزدیک شد، از قبل به من هشدار داده شد.

به نظر می رسد عمر باتری مربوط به چیزی است که تبلیغ شده است. من آن را به طور خاص زمان بندی نکرده ام، اما معمولاً قبل از فرود آن را حدود 25 دقیقه پرواز می کردم.

دارای سنسور 12 مگاپیکسلی CMOS 1/2.8 اینچی است که بسیار پایین‌تر از استانداردی است که در اکثر گوشی‌های امروزی می‌بینید. همچنین با سنسور 20 مگاپیکسلی CMOS 1 اینچی DJI Air 2S رقابت نخواهد کرد.

من می توانم بگویم که عملکرد ویدئو و تصویر به طور کلی خوب است. من فکر می‌کنم اکثر مردم از آن راضی خواهند بود، اما اگر فیلم‌هایی با کیفیت بالا و حرفه‌ای می‌خواهید، ممکن است بخواهید به DJI Air 2S نگاه کنید، اما گزینه‌های ضدآب را ندارد.

پهپاد در هنگام روشن بودن دارای یک فن بسیار بلند است. این البته در هنگام پرواز مشکلی ندارد، اما برای دوربین هوش مصنوعی و حالت گیمبال بسیار پایین است.

قیمت و گزینه های جایگزین

Powervision PowerEgg X در آمازون از تنها 644 پوند تا 950 پوند است.

در زمان نوشتن، PowerEgg X Explorer با 575 پوند تخفیف 768 پوندی است. هزینه ارسال به انگلستان 51 پوند است.

از PowerVision خرید کنید

نمونه بررسی من هزینه گمرکی مالیات بر ارزش افزوده زیادی را متحمل شد. Powervision در صفحات محصول به این موضوع اشاره نکرده است. فکر می‌کنم مال من از هلند فرستاده شد، اما به لطف برگزیت به همین دلیل است که برای مالیات بر ارزش افزوده نیش خوردم. خریداران اتحادیه اروپا باید خوب باشند، اما خریداران بریتانیایی باید این را در نظر بگیرند.

DJI استاندارد طلایی برای هواپیماهای بدون سرنشین است.

DJI Air 2S احتمالا بهترین جایگزین است. در زمان نوشتن، 769 پوند از DJI است، آمازون آن را به قیمت 759 پوند دارد. Curry’s و Argos آن را ذخیره می کنند. هیچ هزینه گمرکی وجود نخواهد داشت و تمام مسائل مربوط به گارانتی در بریتانیا رسیدگی خواهد شد.

DJI Air 2S دارای سرعت 19 متر در ثانیه سریعتر است که توسط مقررات اتحادیه اروپا محدود شده است، ارتفاع بلندتر، باتری 30 دقیقه ای مشابه است. دوربین بسیار بهتری با سنسور 1 اینچی CMOS 20 مگاپیکسلی دارد.

DJI Mini 3 یا 3 Pro نیز یک جایگزین مناسب است. DJI Mini 3 Pro حدود 650 پوند از فروشگاه های بریتانیا، از جمله کنترل از راه دور، قیمت دارد. دارای زمان پرواز 34 دقیقه (30 متر شناور) و دوربین 20 مگاپیکسلی با قابلیت 4K/60fps. با سرعت 16 متر بر ثانیه کمی کندتر است.

البته، PowerEgg X را می توان برای استفاده در هر شرایط آب و هوایی ارتقا داد، و نوع Wizard می تواند روی آب فرود آید. به نظر می رسد اینها دلایل اصلی انتخاب PowerEgg X به جای DJI باشد.

بطور کلی

باید اعتراف کنم که من PowerVision PowerEgg X را دوست دارم، اما احتمالاً مغرضانه هستم زیرا تجربه زیادی با هواپیماهای بدون سرنشین ندارم.

استفاده از آن آسان بود و از فیلم گرفته شده راضی بودم.

من فکر می کنم حالت دستی کمی حقه است. اگر در حال عکاسی از پهپاد هستید و سپس به گیمبال دستی نیاز دارید، می تواند مفید باشد. من شخصا ترجیح می دهم با گوشی خود فیلمبرداری کنم و از یک گیمبال خوب گوشی هوشمند استفاده کنم.

اگرچه من شخصاً آن را آزمایش نکرده‌ام، اما نکته اصلی فروش این پهپاد قابلیت فرود در آب و هوای آن است. با توجه به اینکه من در شمال بریتانیا و در ساحل زندگی می‌کنم، این ویژگی‌ها احتمالاً به این معنی است که PowerEgg X می‌تواند برای روزهای بسیار بیشتری نسبت به جایگزین‌های DJI استفاده شود.

آخرین به روز رسانی در 17/02/2023 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغات محصولات آمازون