منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نقطه دسترسی و سوئیچ های مقرون به صرفه EnGenius Fit با مدیریت ابری معرفی شدند

نقطه دسترسی و سوئیچ های مقرون به صرفه EnGenius Fit با مدیریت ابری معرفی شدند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نقطه دسترسی و سوئیچ های مقرون به صرفه EnGenius Fit با مدیریت ابری معرفی شدند

اشتراک گذاری مراقبت است!

من چندین سوئیچ EnGenius و نقاط دسترسی را در چند سال گذشته بررسی کرده ام. آنها همیشه عالی بوده اند، اما ممکن است قیمت ها برای مشاغل کوچکتر و کاربران SOHO مانند من کمی بالا بوده باشد.

من تحت تاثیر سیستم مدیریت ابری EnGenius قرار گرفتم و این سیستم به طور مطلوبی با Ubiquiti UniFi، Zyxel Nebula و Netgear Insight مقایسه می‌شود.

EnGenius اکنون در حال گسترش دامنه محصولات خود با خط جدیدی از دستگاه های شبکه EnGenius Fit است. آنها یک راه حل مقرون به صرفه و کارآمد هستند که به راحتی باید با مقرون به صرفه ترین گزینه های Ubiquiti، Zyxel و Netgear رقابت کند.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی:

EnGenius Fit بر خلاف هر راه حل دیگری است که در چشم انداز شبکه Wi-Fi ظاهر شده است. این هوشمندترین و مقرون به صرفه ترین راه حل Wi-Fi برای مشاغل کوچک است. ساده و ایمن، این خانواده جدید از نقاط دسترسی و سوئیچ‌ها توسط گزینه‌های مدیریت ابری مبتنی بر ابر EnGenius Fit جدید و بدون اشتراک پشتیبانی می‌شوند که برای ساده‌سازی استقرار کلی و در عین حال امنیت و قابلیت اطمینان سازمانی طراحی شده‌اند.

هر کسی می تواند آن را انجام دهد. هیچ پیچیدگی وجود ندارد – فقط دید، کنترل و بینش هایی که مشتریان را قادر می سازد تا با اطمینان تصمیمات تجاری قوی بگیرند. EnGenius Fit آسان و سریع است زیرا تمام اجزای شبکه را می توان بدون دردسر از طریق یک برنامه تلفن همراه یا رابط وب، بدون توجه به سطح دانش شبکه، مدیریت کرد.

برای شرکت‌های کمی بزرگ‌تر با کارکنان فناوری اطلاعات، EnGenius گزینه‌های مدیریتی بیشتری را ارائه می‌کند: یک پورتال محلی ایده‌آل برای کاوش در تجزیه و تحلیل‌های سطح عمیق در هر دستگاه، یا یک کنترل‌کننده شبکه plug-n-play با نرم‌افزار مدیریت شبکه از پیش نصب‌شده که حتی به متخصصان جوان فناوری اطلاعات اجازه می‌دهد. برای راه اندازی یک زیرساخت مدیریت شبکه ابری یا درون محل. صاحبان مشاغل کوچک در نهایت تمام ابزارهای مورد نیاز خود را برای مدیریت یک شبکه مقرون به صرفه، قابل اعتماد و ایمن خواهند داشت. همه اینها بدون اشتراک ارائه می شود، ویژگی که EnGenius انتظار دارد از مطب های دندانپزشکی، شرکت های حقوقی و سایر مشاغل کوچک قدردانی کنند.

رابط اجزای ابری EnGenius Fit انعطاف‌پذیر و کاربرپسند است و در عین حال بینش‌های تجاری جامع و غنی از اطلاعات را ارائه می‌دهد. صاحبان مشاغل می توانند هر ترکیبی از دو (2) نقطه دسترسی و یک (1) سوئیچ را برای تکمیل یک راه حل مناسب برای بودجه انتخاب کنند:

سوئیچ های L2 PoE EWS2910P-FIT EWS7928P-FIT EWS7928P-FIT EWS7928FP-FIT EWS7952P-FIT EWS7952FP-FITنقاط دسترسی داخلی EWS357-FIT EWS377-FIT
نقطه دسترسی خارجی EWS850-FIT

هر زمان که صاحبان مشاغل کوچک روی ارتقاء سرمایه گذاری می کنند، انتظار بهره وری بیشتر، قابلیت اطمینان بیشتر و کل درآمد افزایش یافته ای را دارند که مسلماً از یک شبکه با عملکرد روان سرازیر می شود. EnGenius Fit ارائه می دهد.

قیمت و در دسترس بودن

در زمان نگارش این مقاله، EnGenius قیمت یا در دسترس بودن این محصولات را در بریتانیا یا ایالات متحده تایید نکرده است.