نوار صوتی Creative Stage SE در مقابل Stage vs. Stage V2 - نوار صوتی جدید و مقرون به صرفه زیر مانیتور

نوار صوتی Creative Stage SE در مقابل Stage vs. Stage V2 – نوار صوتی جدید و مقرون به صرفه زیر مانیتور

دیروز، Creative نوار صوتی Stage SE را معرفی کرد که به اندازه کافی کوچک است تا زیر مانیتور قرار بگیرد. قیمت آن تنها 70 پوند است. فقط Creative Stage Air V2 ارزان تر است.

با نگاهی به مشخصات و قیمت، کمی عجیب به نظر می رسد. Creative Stage فقط 10 پوند است و اگر به آمازون نگاه کنید تقریباً به همان قیمت است. Creative Stage V2 30 پوند بیشتر است.

به نظر می رسد Creative Stage یک خرید برتر باشد. این یک سیستم بلندگوی 2.1 است و دارای درایورهای قوی تر 20 وات در مقابل 12 وات است، سپس ساب ووفر 40 وات اضافی را ارائه می دهد. این به شما توان خروجی کلی 80 وات در مقابل 24 وات می دهد. ساب ووفر باید تفاوت بزرگی در تجربه کلی شما ایجاد کند.

مشکل اصلی Creative Stage این است که ورودی USB ندارد، بنابراین باید از HDMI ARC، یک ورودی نوری یا یک Aux-in استفاده کنید. برای ساندبار 2.1، تنها تفاوت عملکرد بین ورودی نوری و USB، کیفیت DAC مادربرد شما یا DAC نوار صوتی خواهد بود.

Creative Stage V2 یک ورودی USB اضافه می کند. همان قدرت را دارد، اما نوار صوتی بزرگتر و سنگین تر است. ساب ووفر یکسان به نظر می رسد.

من شخصاً Creative Stage را نسبت به Creative Stage SE می‌خرم زیرا به نظر می‌رسد در کل ارزش بهتری دارد، اما اگر نمی‌خواهید یا جایی برای ساب ووفر ندارید، ممکن است SE را دوست داشته باشید.

پیام

دیروز، Creative Stage SE را معرفی کرد، آخرین نوار صوتی زیر مانیتور که برای بهبود تجربه صوتی دسکتاپ کاربر طراحی شده است. با وجود اندازه جمع و جور، Creative Stage SE یک پانچ صوتی قدرتمند با درایورهای پیست مسابقه سفارشی و فناوری Sound Blaster برای ارائه یک تجربه صوتی واضح تر و فراگیرتر ارائه می دهد. این نوار صوتی همچنین به راحتی تنظیم می شود و به راحتی از طریق آداپتور برق تغذیه می شود. همچنین صدای دیجیتال USB و اتصال بلوتوث 5.3 را ارائه می دهد. همراه با کنترل‌های راحت و تنظیمات تن، Creative Stage SE زمینه را برای تجربه فیلم، موسیقی و بازی عالی برای کاربران رایانه شخصی فراهم می‌کند.

Creative Stage SE صدای واضح تر، بلندتر و بلندتر را در فرم کوچکتر ارائه می دهد.

Creative Stage SE که به درایورهای قدرتمند پیست مسابقه ای با برد کامل و رادیاتورهای بزرگ مجهز شده است، حتی بدون ساب ووفر می تواند صدایی تمیزتر و بلندتر ارائه دهد. با حداکثر توان 48 وات، این نوار صوتی از عملکرد صوتی همه بلندگوهای داخلی پیش فرض رایانه پیشی می گیرد تا تجربه شنیداری بهتری را به کاربران ارائه دهد. Creative Stage SE همچنین شامل فناوری های صوتی Sound Blaster مانند Clear Dialog و Surround Sound است که به کاربران ارائه می دهد.

دیالوگ واضح تر حتی در صحنه های شلوغ و تجربه صوتی سینما مانند با صحنه صوتی گسترده.

علاوه بر این، Creative Stage SE به کاربران این امکان را می‌دهد تا با جدیدترین ویژگی تنظیم صدا، بین بازتولید صدای گرم‌تر و روشن‌تر سوئیچ کنند. اکنون کاربران می توانند با فشار ساده یک دکمه، بی طرفی تونال را مطابق میل خود تنظیم و تنظیم کنند.

در نهایت، برای یک تجربه گوش دادن یکپارچه، Creative Stage SE دارای یک راه اندازی ساده وصل و پخش است که از اتصال صوتی دیجیتال USB و بلوتوث پشتیبانی می کند. علاوه بر این، نوار صوتی دارای یک دکمه کنترل صدا یکپارچه است که به راحتی در کناری قرار گرفته است تا کاربران بتوانند تنظیمات سریع صدا را در حال حرکت انجام دهند، و همچنین یک کنترل از راه دور برای تغییر عملکردهای مختلف مانند تنظیمات صدا، صدای فراگیر و حالت صدا. گفتگوی واضح. انتخاب ها

نوشته شده در ابزار قدرتمند – ادامه توییتر – اینستاگرام – فیس بوک