منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نیروگاه قابل حمل چه اندازه ای نیاز دارم و چقدر نیروگاه قابل حمل عمر می کند؟

نیروگاه قابل حمل چه اندازه ای نیاز دارم و چقدر نیروگاه قابل حمل عمر می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نیروگاه قابل حمل چه اندازه ای نیاز دارم و چقدر نیروگاه قابل حمل عمر می کند؟

اشتراک گذاری مراقبت است!

نیروگاه های قابل حمل در سال های اخیر بسیار محبوب شده اند. آنها دستگاه های همه کاره ای هستند که می توانند برای روزها برای برق رسانی به دستگاه ها استفاده شوند یا به شما این امکان را می دهند که وسایل برقی پرقدرتی را که نیاز به برق دارند، بدون نیاز به اتصال به برق، تغذیه کنید. بدیهی است که آنها برای مواردی مانند کمپینگ یا زندگی در خارج از شبکه بسیار مفید هستند، اما برای برق پشتیبان یا به عنوان منبع تغذیه بدون وقفه نیز محبوب هستند.

اندازه نیروگاه قابل حمل مورد نیاز شما به مصرف برق دستگاه هایی که قصد شارژ آن را دارید و مدت زمانی که برای استفاده از آنها نیاز دارید بستگی دارد.

یک قانون کلی این است که کل مصرف برق دستگاه‌هایی را که می‌خواهید استفاده کنید (برحسب وات اندازه‌گیری می‌شود) در نظر بگیرید و برای محاسبه هرگونه استفاده غیرمنتظره یا ناکارآمدی، کمی ظرفیت اضافه کنید. همچنین باید حداکثر تعداد دستگاه هایی را که می خواهید همزمان شارژ کنید در نظر بگیرید.

چه اندازه نیروگاه قابل حمل برای لپ تاپ، تلفن و تبلت مورد نیاز است؟

برای دستگاه های کم مصرف مانند لپ تاپ و تلفن، نیازی به نیروگاه خیلی بزرگ نخواهید داشت. اگر می خواهید یک لپ تاپ (50 وات) و یک تلفن (5 وات) را به طور همزمان به مدت 2 ساعت شارژ کنید، به یک نیروگاه قابل حمل با حداقل ظرفیت 105 وات ساعت (0.105 کیلووات ساعت) نیاز دارید. اگر می خواهید یک لپ تاپ (50 وات)، یک تلفن (5 وات) و یک تبلت (10 وات) را به طور همزمان به مدت 2 ساعت شارژ کنید، به یک نیروگاه قابل حمل با ظرفیت حداقل 165 وات ساعت (0.105 کیلووات ساعت) نیاز دارید. .

نکته دیگری که باید در نظر گرفت پورت های خروجی و آمپر آنهاست. اگر می‌خواهید دستگاه‌های پرمصرف مانند لپ‌تاپ‌ها را شارژ کنید، باید به دنبال یک نیروگاه با پورت‌های USB-C با آمپر بالاتر (مثلاً 60 وات یا بیشتر) باشید.

به طور کلی کوچکترین نیروگاه های قابل حمل حدود 256 وات ساعت هستند و شما گزینه هایی از EcoFlow، Anker، Jackery و ALLPOWERS دارید. همه این‌ها برای هر کسی که می‌خواهد در هنگام مسافرت یا حتی کار در خارج از خانه در هوای آفتابی، انعطاف‌پذیری لازم برای تامین انرژی دستگاه‌هایی مانند لپ‌تاپ‌ها را داشته باشد، مناسب است. آنها همچنین برای نگه داشتن هر نوع راه حل پشتیبان در ماشین شما مفید هستند.

نیروگاه قابل حمل چه اندازه برای وسایل کوچک و کم مصرف مورد نیاز است؟

نیروگاه قابل حمل چه اندازه ای نیاز دارم و چقدر نیروگاه قابل حمل عمر می کند؟
رودخانه EcoFlow در سمت چپ برای دستگاه‌هایی با نیاز برق کم تا متوسط ​​مناسب است

این همان منطقی است که در مورد گوشی ها و لپ تاپ ها وجود دارد. شما باید بفهمید که دستگاه به چه مقدار برق نیاز دارد و می خواهید چه مدت کار کند.

هنگامی که شروع به استفاده از پریزهای DC کردید، باید اوج قدرت نیروگاه و آنچه که واحد برای کشیدن آن تلاش می کند را نیز در نظر بگیرید.

چیزهایی مانند یخچال و چراغ ها نسبتاً کمی جذب می کنند و بیشتر، اگر نگوییم همه، نیروگاه های کوچک به آنها انرژی می دهند. همچنین، تجهیزات پزشکی مانند دستگاه های CPAP فقط حدود 30 تا 60 وات مصرف می کنند (البته لطفاً خودتان این مورد را بررسی کنید).

اگر در مورد مصرف برق مطمئن نیستید، می توانید مشخصات محصول را جستجو کنید یا از یک کنتور برق برای بررسی برق استفاده کنید. حتی می‌توانید از دوشاخه هوشمند پایش برق استفاده کنید تا کل مصرف خود را در 24 ساعت (یا مدت زمانی که انتظار دارید برای روشن کردن دستگاه طول بکشد) ببینید.

نظارت بر استفاده طولانی مدت برای چیزهایی مانند یخچال ارزشش را دارد، زیرا آنها می توانند در هنگام استفاده حدود 150 وات مصرف کنند، اما هنگامی که دمای هدف داخلی به دست می آید، قدرت و مصرف را تقریباً کاهش می دهد (با تکیه بر عایق). کمپرسور تنها زمانی دوباره روشن می شود که دما بیش از حد افزایش یابد.

کامپیوترهای رومیزی نمونه خوبی از توان متغیر هستند. مال من به طور معمول فقط حدود 150 وات می کشد، اما اگر بخواهم بازی کنم به راحتی می تواند از 600 وات فراتر رود.

چیزهایی مانند کتری یا هر چیز دیگری که نیاز به گرم کردن سریع دارد، انرژی زیادی جذب می‌کند و اغلب برای یک نیروگاه کوچک (و نیروگاه‌های بسیار بزرگ) به انرژی زیادی نیاز دارد.

گزینه های شگفت انگیز زیادی در میان رده نیروگاه های قابل حمل وجود دارد، اما همه آنها بسیار گران هستند.

چند مثال، از ارزان‌ترین تا گران‌تر:

  • ALLPOWERS S700 606 وات ساعت با حداکثر توان 1400 وات برای حدود 539 پوند است.
  • BLUETTI EB70 دارای ظرفیت 716 وات ساعت و توان نامی 1000 وات است و فقط 729 پوند قیمت دارد.
  • EcoFlow DELTA 2 1000 وات با حداکثر توان خروجی 1800 وات است و می‌توانید با پرداخت 1099 پوند یک باتری اضافی برای دو برابر کردن فضای ذخیره‌سازی بخرید.
  • Jackery Explorer 1000 Pro همچنین دارای ظرفیت 1000 وات است و می تواند با 1099 پوند به حداکثر توان 2000 وات دست یابد.

نیروگاه قابل حمل چه اندازه برای وسایل برقی با قدرت بالا و ابزار برقی مورد نیاز است؟

وقتی صحبت از دستگاه‌های پرقدرت می‌شود، برای مدت طولانی کارها را اجرا نخواهید کرد. اما مهمتر از آن، باید به اوج قدرت فکر کنید.

شما فقط باید از یک کتری برای حدود یک دقیقه استفاده کنید، اما با مصرف بسیاری از کتری ها تا 3000 وات، به سختی می توانید نیروگاهی پیدا کنید که شما را سرگردان نکند.

به نظر می رسد بسیاری از مردم تعجب می کنند که یک بخاری، مانند رادیاتور پر از روغن، چقدر دوام می آورد. خیلی ساده است، اگر یک رادیاتور 1000 واتی دارید، یک نیروگاه قابل حمل 1 کیلووات ساعتی یک ساعت دوام می آورد. این نیروگاه قابل حمل همچنین باید بتواند 1000 وات را به عنوان حداکثر توان ارائه دهد.

باز هم، برای دستگاه های با قدرت بالاتر، حداقل مشخصات رسمی را بررسی می کنم، اما بهتر است استفاده واقعی را در یک دوره زمانی مشاهده کنید.

به طور کلی، هر چه ظرفیت یک نیروگاه بزرگتر باشد، پیک توان آن نیز بیشتر است. شما گزینه های زیادی دارید و ممکن است بسیار گران باشند.

به عنوان مثال، EcoFlow DELTA Max (2000) دارای عمر باتری 2 کیلووات ساعت است و می تواند 2400 وات کل خروجی را با حفاظت از نوسانات 5000 وات به دست آورد، اما 2 هزار پوند برای شما هزینه خواهد داشت.

BLUETTI ها دارای چیزی هستند که به آنها برق پشتیبان باتری خانه می گویند، نه نیروگاه های قابل حمل. اینها روی رول هستند زیرا بسیار بزرگ هستند. EP500Pro دارای 5100 وات ساعت حافظه است و می تواند 3000 وات انرژی تولید کند. این کار شما را 5.7 هزار پوند بازگرداند

آخرین به روز رسانی در 28/01/2023 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغات محصولات آمازون