منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هدایای مسابقه دوشاخه هوشمند TP-Link Kasa KP105

هدایای مسابقه دوشاخه هوشمند TP-Link Kasa KP105

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هدایای مسابقه دوشاخه هوشمند TP-Link Kasa KP105

اشتراک گذاری مراقبت است!

به دنبال دو هدیه کریسمس قبلی ام Edifier MP230 و Tronsmart T7. اکنون یک کانکتور هوشمند TP-Link Kasa KP105 را هدیه می دهم.

بر خلاف دو تای دیگه، فکر کنم واقعا این یکی رو خریدم، استفاده نشده و هنوز توی بسته بندیش هست.

من از طرفداران پرشاخ های هوشمند هستم و اکوسیستم TP-Link Kasa گزینه مورد علاقه من است. با خارج شدن از کنترل هزینه های زندگی، همه هر کاری که می توانند انجام می دهند تا مصرف برق خود را کاهش دهند و آن دوشاخه های کوچک می توانند تفاوت بزرگی ایجاد کنند.

متاسفانه این مدل مدل پایش انرژی نیست و فقط دارای ریموت کنترل، زمان بندی و کنترل صوتی است. با این حال، هنوز هم یک دوشاخه عالی است، من چند دوش دارم که خشک کن من را کنترل می کنند، قفسه لباس گرم می شود Dry: Soon و همچنین از یکی برای تغذیه همه چیز در دفترم استفاده می کنم.

آنها فقط در مورد یک تنر هستند، بنابراین جایزه بزرگی برای یک مسابقه نیست، اما آنها در بسیاری از مکان ها فروخته شده اند، زیرا همه وسواس زیادی برای کاهش مصرف برق دارند!

دوشاخه هوشمند TP-Link Kasa KP105

برای روشن شدن، این یک نمونه بررسی است، بنابراین از آن استفاده شده است. من هنوز جعبه را دارم پس مثل نو است.

برای ورود لطفا من را دنبال کنید توییتر (@mighty_gadget) یا اینستاگرام (mighty.gadget) و یک نظر در زیر بنویسید و توضیح دهید که دسته توییتر/اینستا خود و چرا می‌خواهید برنده TP-Link Kasa KP105 Smart Plug شوید. شما می توانید هر دو حساب اجتماعی را دنبال کنید، اما مجبور نیستید.

برنده رو 3 اعلام میکنمn.d از ژانویه

سپس قصد دارم آن را در هفته اول ژانویه پست کنم.

این فقط برای انگلستان است.