منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هدیه مسابقه کیت شروع نور نوار LED Twinkly Line 1.5 متری

هدیه مسابقه کیت شروع نور نوار LED Twinkly Line 1.5 متری

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هدیه مسابقه کیت شروع نور نوار LED Twinkly Line 1.5 متری

اشتراک گذاری مراقبت است!

من خط Twinkly را کمی بیش از یک سال پیش بررسی کردم و نمونه بررسی من از آن زمان در کمد من نشسته است. این یک محصول عالی و یک جایگزین مناسب برای طیف محصولات برتر Philips Hue است.

با این حال، از آنجایی که من روی Philips Hue سرمایه گذاری زیادی کرده ام، استفاده زیادی از این نوار LED ندارم، بنابراین آن را تقدیم می کنم.

Twinkly بیشتر به خاطر چراغ های درخت کریسمس خود شناخته شده است، آنها تنها برند خوبی هستند که چراغ های درخت کریسمس هوشمند را برای چند سال ارائه می دهند، اما Philips Hue اکنون با چراغ های رشته ای Philips Hue Festavia رقابت می کند.

Twinkly Line و Twinkly Flex تلاشی برای حرکت به بازار گسترده‌تر در تمام طول سال هستند، اما این محصولات جدید همچنان همان ویژگی‌های هوشمندی را دارند که چراغ‌های درخت کریسمس را بسیار محبوب کرده است.

این امکان وجود دارد که چیدمان چراغ های خود را ترسیم کنید و چندین محصول را در یک صحنه بزرگ در کنار هم قرار دهید. سپس در اپلیکیشن Twinkly می توانید صحنه های نوری سفارشی ایجاد کنید یا یکی از گزینه های از پیش تعریف شده را از طریق گالری انتخاب کنید. اگر نور کافی دارید و چیزها را به درستی با هم هماهنگ می کنید، می توانید با برخی از نورها انیمیشن های پیچیده ایجاد کنید.

این چراغ ها همچنین می توانند به Razer Chroma RGB متصل شوند و به شما امکان می دهند نور را با بازی های رایانه شخصی خود همگام کنید.

Twinkly Line که من تقدیم می کنم کیت استارت است، بنابراین شامل یک دوشاخه و 1.5 متر چراغ LED است. سپس می توانید یک کیت اکستنشن با قیمت حدود 27 پوند بخرید که 1.5 میلیون دیگر چراغ ها را افزایش می دهد.

نمونه نقدی که من ارائه می دهم کیت اولیه سفید است که در حال حاضر با قیمت کمتر از 78 پوند در آمازون به فروش می رسد.

هدیه مسابقه کیت شروع نور نوار LED Twinkly Line 1.5 متری

Twinkly Line Giveaway

برای روشن شدن، این یک نمونه بررسی است، بنابراین از آن استفاده شده است. من هنوز جعبه را دارم پس مثل نو است.

برای ورود لطفا من را دنبال کنید توییتر (@mighty_gadget) یا اینستاگرام (mighty.gadget) و در زیر با دسته توییتر/اینستا خود و اینکه چرا می‌خواهید یک Twinkly Line برنده شوید، نظر بدهید. شما می توانید هر دو حساب اجتماعی را دنبال کنید، اما مجبور نیستید.

برنده رو 22 اعلام میکنمn.d از دسامبر من سعی می کنم آن را همان روز بیرون بیاورم، اما بعید است تا کریسمس برسد.