هدیه و فروش 1000 بسته ژنراتور خورشیدی Jackery 10th Anniversary

هدیه و فروش 1000 بسته ژنراتور خورشیدی Jackery 10th Anniversary

اشتراک گذاری مراقبت است!

من دو تا از ژنراتورهای خورشیدی شگفت انگیز Jackery را در چند سال گذشته بررسی کرده ام. تقاضا برای نیروگاه های قابل حمل و ژنراتورهای خورشیدی اخیراً به طور تصاعدی افزایش یافته است و با افزایش قیمت برق، من فقط می توانم رشدی را که ادامه خواهد داشت تصور کنم.

Jackery یکی از پیشگامان نیروگاه های قابل حمل و ژنراتورهای خورشیدی است. آنها با بیش از 2 میلیون واحد فروش، بزرگترین برند در تجارت هستند.

Jackery که در سال 2012 در کالیفرنیا تأسیس شد، دهمین سالگرد خود را جشن می گیردهفتم سالگرد با ست هدیه

ژنراتور خورشیدی جکری 1000 هدیه

Jackery در حال حاضر دو تبلیغ ویژه دارد. در هر دو مسابقه، شما شانس برنده شدن یک Explorer 1000 رایگان و پانل مشابه SolarSaga را دارید.

سایت رسمی Jackery UK – پایان پانزدهمهفتم نوامبر

اولی یک بار ورود ایمیل است که در وب سایت آنها انجام می شود.

با این قرعه کشی جایزه برنده Explorer 1000 و SolarSaga 100 خواهید شد.

درباره Jackery UK بیشتر بدانید

رسانه های اجتماعی Jackery – پایان 9هفتم نوامبر

به رقابت اینستاگرام و فیس بوک Jackery UK بپیوندید و 10 دنبال کننده خوش شانس با به اشتراک گذاشتن داغ ترین داستان های خود برنده یک Solar Generator 1000 رایگان خواهند شد.

Solar Generator 1000 با مسابقه اول متفاوت است زیرا شما دو پنل SolarSaga 100 را دریافت می کنید. ارزش این جایزه بیش از 1600 پوند است!

معاملات بسته نرم افزاری Jackery

علاوه بر این، در صورت خرید Solar Generator 1000 یا Solar Generator 500، آنها یک کیف حمل رایگان در اختیار شما قرار می دهند.

این پیشنهاد تاریخ پایانی ندارد، اما Solar Generator 500 محدود به 50 سفارش اول و Solar Generator 1000 محدود به 100 سفارش اول است.

هنگامی که Jackery را مستقیماً (یا از یک توزیع کننده مجاز) خریداری می کنید، همچنین ضمانت نامه تمدید شده از 2 تا 3 سال را درخواست می کنید.

زمستان را با یک ژنراتور خورشیدی Jackery گرم کنید

نیروگاه های قابل حمل و ژنراتورهای خورشیدی کاربردهای گسترده ای دارند. آنها برای افرادی که زمان زیادی را به صورت آفلاین می گذرانند بسیار محبوب هستند. این می تواند کمپینگ، کاروان ها یا افرادی باشد که در ون ها یا قایق های کانال زندگی می کنند (مادر من مدام به دنبال قایق من است).

با این حال، اکثر مردم می توانند از این دستگاه های عالی بهره مند شوند. آنها برای برق اضطراری عالی هستند و می دانم که در بین افرادی که از ماشین های CPAP استفاده می کنند محبوب هستند.

با تمام بدبختی و تاریکی در اخبار مربوط به قطعی برق احتمالی زمستانی، من آماده هستم تا دفتر خانه ام را با دستگاه های جکری خود کار کنم.

امیدوارم این کار ضروری نباشد، اما من همچنین در نظر دارم که پنل‌های خورشیدی را در سقف گاراژ خود نصب کنم و آن را از شبکه برق بکشم، فریزر، وای‌فای، دوربین مداربسته و سایر دستگاه‌های کم‌تر را راه‌اندازی کنم.

ژنراتور خورشیدی Jackery 2000 Pro & 1000 Pro

Jackery بالاخره دو محصول پرچمدار Pro خود را در سراسر حوضچه عرضه می کند.

Jackery به زودی Jackery Solar Generator 2000 Pro و 1000 Pro را عرضه خواهد کرد که با شارژ خورشیدی بسیار سریعتر و همچنین شارژ شبکه برق بالا سازگار هستند.

خروجی‌ها بهبود یافته‌اند و شامل پورت‌های ۱۰۰ واتی PD USB-C هستند که می‌توانند جدیدترین لپ‌تاپ‌ها، تبلت‌ها و تلفن‌ها را تغذیه کنند.

با Jackery Solar Generator 1000 Pro می‌توانید تا 4 برابر پانل‌های SolarSaga 200 برای حداکثر توان شارژ 800 وات داشته باشید.

Solar Generator 2000 Pro می تواند تا 6 پنل SolarSaga 200 برای شارژ 1200 واتی داشته باشد!

قیمت و در دسترس بودن به زودی تایید خواهد شد، اما من در حال بررسی Jackery Solar Generator 2000 Pro هستم و بررسی اولیه من در چند هفته آینده به صورت زنده منتشر خواهد شد.