منو سایت

هدیه کیبورد مکانیکی بی سیم JamesDonkey RS4

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هدیه کیبورد مکانیکی بی سیم JamesDonkey RS4

اشتراک گذاری مراقبت است!

من در ژوئن امسال JamesDonkey RS4 را بررسی کردم، تحت تاثیر آن قرار گرفتم و به راحتی می تواند با کیبوردهای محبوب Keychron رقابت کند. من بعداً JamesDonkey RS2 را بررسی کردم و از آن زمان تاکنون این صفحه کلیدی است که من روزانه از آن استفاده می‌کنم، بنابراین آنها برندی هستند که من شخصاً آن را دوست دارم.

خلاصه داستان James Donkey RS4

هدیه کیبورد مکانیکی بی سیم JamesDonkey RS4

این یک صفحه کلید مکانیکی بدون کلید 87 کلیدی است که یک دکمه چندرسانه ای در لبه سمت چپ صفحه کلید دارد.

کلیدها دارای نور پس‌زمینه RGB هستند و از سوئیچ‌های Gateron Pro Yellow 2.0 استفاده می‌کنند. این سوئیچ‌های خطی فوق‌العاده صاف هستند که برای آکوستیک صاف روغن کاری شده‌اند. من به طور سنتی کلیدهای کلیکی را ترجیح می دادم، اما به RS2 تغییر مکان دادم زیرا متوجه شدم که کلیدهای خطی سریعتر و راحت تر برای تایپ هستند، که بهره وری من را بهبود بخشید.

در بررسی خود من به طور تصادفی آن را به عنوان یک طرح با قابلیت تعویض فهرست کردم، اما به نظر می رسد اشتباه کردم (RS2 است).

سه روش اتصال وجود دارد، بلوتوث، بی سیم 2.4 گیگاهرتز، اتصال کابل USB نوع C. وقتی به صورت بی سیم استفاده می شود، باتری 4000 میلی آمپر ساعتی دارد، اما عمر باتری را ذکر نمی کنند.

شما می توانید آن را از Mech Keys خریداری کنید و هزینه آن 86.99 دلار با احتساب حمل و نقل برای شما خواهد بود، که بسیار ارزان تر از زمانی است که من آن را بررسی کردم. از طرف دیگر، می توانید آن را به صورت رایگان در زیر امتحان کنید و برنده شوید!

هدیه کیبورد مکانیکی بی سیم جیمز دانکی RS4

برای روشن شدن، این یک نمونه بررسی است، بنابراین از آن استفاده شده است. من هنوز جعبه را دارم پس مثل نو است.

برای ورود لطفا من را دنبال کنید توییتر (@mighty_gadget) یا اینستاگرام (mighty.gadget) و نظری را در زیر بنویسید و دسته توییتر/اینستا خود را و اینکه چرا می‌خواهید یک James Donkey RS4 برنده شوید، بنویسید. شما می توانید هر دو حساب اجتماعی را دنبال کنید، اما مجبور نیستید.

من برنده را در 5 ژانویه اعلام خواهم کرد.

سپس قصد دارم ظرف یک هفته از زمانی که برنده اطلاعات تماس خود را در اختیار من قرار دهد، آن را پست کنم.

این فقط برای انگلستان است.