منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هشدارهای هوشمند دود و مونوکسید کربن Netatmo اکنون با Google Home سازگار است

هشدارهای هوشمند دود و مونوکسید کربن Netatmo اکنون با Google Home سازگار است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هشدارهای هوشمند دود و مونوکسید کربن Netatmo اکنون با Google Home سازگار است

من هشداردهنده دود هوشمند Netatmo را در سال 2019 بررسی کردم و Netatmo همچنان به به روز رسانی این قطعه مفید از فناوری هوشمند و همچنین هشدار مونوکسید کربن آنها ادامه داده است.

آخرین به‌روزرسانی، سازگاری هشدارهای هوشمند دود و مونوکسید کربن را با دستیار صوتی Google اضافه می‌کند. هر دو اکنون با دو دستیار صوتی اصلی سازگار هستند: Google Home و Apple Home.

آشکارساز دود هوشمند Netatmo که از سال 2018 در دسترس است و آشکارساز مونوکسید کربن هوشمند Netatmo که از اواخر سال 2021 در دسترس است، با هم محدوده امنیتی خطر خانه این برند را تشکیل می دهند. اگر چه آنها عملکردهای متفاوتی دارند، اما آلارم ها ویژگی ها و مزایای مشابهی دارند.

با سازگاری جدید در ثانیه های ارزشمند صرفه جویی کنید

هشداردهنده مونوکسید کربن و دود هوشمند Netatmo اکنون با Google Home سازگار است. مانند همیشه، نتاتمو روی توسعه محصولات خود حتی پس از انتشار آنها کار می کند تا ویژگی های جدید را به طور منظم و خودکار اضافه کند.

با سازگاری جدید، دستیار صوتی Google Home اکنون می تواند هشدار دهد که کجا دود یا مونوکسید کربن در خانه آنها شناسایی شده است. این به ویژه در صورتی مفید است که ماهیت یا مکان زنگ هشدار شناسایی نشود. اگر تلفن هوشمند خود را همراه نداشته باشید، اگر کودک هستید، یا اگر در خانه مهمان دارید، این مورد صدق می کند. سازگاری جدید یک افزوده عالی است، به خصوص که هر ثانیه در صورت آتش سوزی یا نشت مونوکسید کربن مهم است.

نصب سریع و آسان

هشدار دود نتاتمو - زنگ هشدار دود و مونوکسید کربن هوشمند Netatmo اکنون با Google Home سازگار است

هر دو آشکارساز نتاتمو بدون اتصال الکتریکی کار می کنند و به سرعت نصب می شوند. به سادگی هشدار دود را به سقف و زنگ CO را به دیوار بپیچید، سپس برنامه Home + Security را برای کنترل هر دو آلارم دانلود کنید. همچنین رعایت احتیاط های نصب توصیه شده توسط Netatmo و به تفصیل در بسته مهم است.

در مورد آشکارساز مونوکسید کربن، توصیه می‌کند آن را در هر اتاقی با وسایل سوختی مانند دیگ بخار، شومینه، اجاق گاز یا اجاق گاز نصب کنید.

برای آشکارسازهای دود، توصیه می‌کند حداقل یک دستگاه در هر طبقه، در مکان‌های پرتردد مانند راهروها، به اندازه کافی دور از منابع مستقیم دود، مانند آشپزخانه، نصب شود تا از تحریک نابهنگام جلوگیری شود.

10 سال عمر باتری

همه آشکارسازهای مونوکسید کربن و دود باید پس از 10 سال تعویض شوند زیرا سنسور تشخیص به مرور زمان فرسوده می شود. با این حال، بسیاری از آشکارسازهای مونوکسید کربن و دود متصل، باتری هایی با طول عمر تنها 1 تا 5 سال دارند. بنابراین باتری این دستگاه ها باید به طور مرتب تعویض شوند.

به لطف باتری‌های با عمر طولانی، هشدار مونوکسید کربن هوشمند و هشدار دود هوشمند Netatmo به مدت 10 سال بدون نگرانی کاربر مستقل هستند. آنها در پایان عمر خود یک اعلان برای کاربر ارسال می کنند تا به آنها هشدار داده و آنها را تشویق به خرید یک آشکارساز جدید برای محافظت از خود کنند.

عملکرد تست خودکار

آلارم‌های مونوکسید کربن و دود Netatmo دارای ویژگی‌های تست خودکار هستند که وضعیت سنسور مونوکسید کربن یا دود، باتری و اتصال Wi-Fi را بررسی می‌کنند. این بدان معنی است که کاربر می تواند با خیال راحت به زنگ هشدار اعتماد کند زیرا در صورت شناسایی مشکل به آنها هشدار می دهد. همچنین دارای ویژگی تست هشدار است که بررسی می کند که آلارم 85 دسی بل به درستی کار می کند و توصیه می شود حداقل سالی یک بار از آن استفاده کنید.

قیمت و در دسترس بودن

زنگ هشدار مونوکسید کربن هوشمند Netatmo و هشدار دود هوشمند Netatmo با قیمت یکسانی به فروش می رسد: 89.99 پوند، بدون هیچ هزینه پنهان یا جعبه اتوماسیون خانگی اضافی. این محصول در https://www.netatmo.com/en-gb موجود است.

برنامه Home + Security کاملا رایگان است و با آیفون و آیپد از iOS 14 و گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های اندرویدی نسخه 5.0 سازگار است.

Netatmo Webapp بر روی Mac و PC در دسترس است.

ip-89.238.185.12, 162.158.111.48

در اصل در mightygadget.com ارسال شده است – ادامه دهید توییتر – اینستاگرام – فیس بوک – آخرین بررسی ها ابزار قدرتمند Mighty