منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • وقتی Sky Q را لغو می کنید چه اتفاقی می افتد؟ چه کانال هایی برای شما باقی خواهد ماند؟

وقتی Sky Q را لغو می کنید چه اتفاقی می افتد؟ چه کانال هایی برای شما باقی خواهد ماند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
وقتی Sky Q را لغو می کنید چه اتفاقی می افتد؟ چه کانال هایی برای شما باقی خواهد ماند؟

اشتراک گذاری مراقبت است!

از آنجایی که بحران هزینه های زندگی به شدت به ما ضربه می زند، بسیاری از ما به راه هایی برای کاهش هزینه ها فکر می کنیم.

کاهش مصرف برق و یافتن راه‌های کارآمدتر در مصرف انرژی برای انجام این کار موضوعی پرطرفدار در ماه‌های اخیر بوده است، اما برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها چه کار دیگری می‌توانیم انجام دهیم؟

کاهش تعداد اشتراک‌ها برای چیزها یک شروع آسان است. برای چیزهایی مانند تلفن همراه و پهنای باند، بعید است که بتوانید به سادگی این خدمات را لغو کنید، اما می توانید در اطراف خرید کنید و بهترین قیمت های ممکن را پیدا کنید. معاملات بدون سیم کارت می تواند باعث صرفه جویی زیادی در هزینه شما شود.

برای تلویزیون، هر دو Sky و Virgin بسته به بسته ای که دریافت می کنید بسیار گران هستند. با نگاهی به Sky، کمترین قیمت 26 پوند در ماه است و این مبلغ برای Sky TV، Ultimate و Sky Sports به 46 پوند افزایش می یابد.

بنابراین، لغو باعث صرفه جویی زیادی در هزینه شما می شود. اما وقتی Sky را لغو کردید چه چیزی برای شما باقی می ماند؟

وقتی Sky with Sky Q Box را لغو می کنید چه اتفاقی می افتد؟

در گذشته می‌توانستید Sky را لغو کنید و تمام کانال‌های رایگان را در اختیار داشته باشید و خدماتی شبیه به Freesat به شما ارائه دهد.

متأسفانه دیگر اینطور نیست. جعبه Sky Q قرض گرفته شده است (مشابه Virgin) و وقتی Sky را لغو کردید باید جعبه را برگردانید. اگر این تجهیزات را در مدت زمان معین پس ندهید، باید هزینه بدون عودت بپردازید. این همچنین برای هر مینی باکس اضافی که ممکن است داشته باشید اعمال می شود.

پاسخ دقیق‌تری به این که وقتی اشتراک Sky Q خود را لغو کنید چه اتفاقی می‌افتد

 1. جعبه Sky Q شما دیگر کار نخواهد کرد: جعبه Sky Q شما دیگر به کانال های تلویزیونی زنده و محتوای درخواستی که در اشتراک شما گنجانده شده است دسترسی نخواهد داشت. همچنین دسترسی به محتوای ضبط شده ای را که در جعبه Sky Q خود ذخیره کرده اید از دست خواهید داد.
 2. دسترسی به حساب Sky Go خود را از دست خواهید داد: اگر حساب Sky Go دارید، دیگر نمی توانید از آن برای تماشای تلویزیون زنده و محتوای درخواستی در دستگاه های تلفن همراه و رایانه خود استفاده کنید.
 3. دسترسی به برنامه‌های Sky خود را از دست خواهید داد: اگر برنامه‌های Sky مانند Sky Sports یا Sky Cinema دارید، دیگر نمی‌توانید از آنها استفاده کنید.
 4. باید تجهیزات را برگردانید در غیر این صورت هزینه تجهیزات از شما دریافت خواهد شد.
 5. هزینه فسخ زودهنگام از شما دریافت می شود: اگر اشتراک خود را قبل از پایان قرارداد لغو کنید، ممکن است هزینه فسخ زودهنگام از شما دریافت شود.
 6. دسترسی به خدمات اضافی را از دست خواهید داد: اگر خدمات اضافی مانند Sky Sports یا Sky Cinema داشته باشید، دسترسی به آنها را از دست خواهید داد.
 7. دسترسی به همه تخفیف‌ها را از دست خواهید داد: اگر تخفیف یا پیشنهاد ویژه‌ای داشته باشید، مانند یک معامله بسته، دسترسی به آن‌ها را از دست خواهید داد.
 8. دسترسی به هر گونه پاداش وفاداری را از دست خواهید داد: اگر پاداش یا انگیزه وفاداری داشته باشید، دسترسی به آنها را از دست خواهید داد.

آیا هنوز هم می توانم از دیش Sky خود برای دسترسی به Freeesat / Freeview استفاده کنم

در گذشته، وقتی Sky را لغو می‌کردید، می‌توانستید همچنان از Sky Dish و جعبه Sky Plus خود برای دسترسی به Freesat استفاده کنید.

من امیدوار بودم که بتوانید از Freeesat در تلویزیون خود استفاده کنید یا Sky Plus ارزان را از eBay خریداری کنید و سپس به کانال های رایگان برای تماشای دسترسی داشته باشید. اما، متأسفانه، این نیز بعید است امکان پذیر باشد.

Sky Q از سبک کاملاً جدیدی از LNB (بخشی که از ظرف بیرون می آید) به Sky و Freesat سنتی استفاده می کند. جدیدترین جعبه‌های 4K Freeesat باید با LNB جدید Q Wideband کار کنند.

برای Freesat سنتی در تلویزیون یا جعبه‌های قدیمی‌تر، به Sky+LNB اصلی یا یک LNB هیبریدی که SkyQ و Sky+ HD را پوشش می‌دهد، نیاز دارید. جدیدترین LNB های هیبریدی Sky دارای 4 ورودی هستند که 2 ورودی برای Q و 2 ورودی برای Sky+HD/Freesat تعیین شده است.

باکس تلویزیون فریست 4K

جعبه تلویزیون 4K Freesat باید با LNB پهنای باند Q که به جای سیستم Sky Q قدیمی شما قرار دارد کار کند. بنابراین از نظر فنی فقط می توانید جعبه Sky Q را با این کار تعویض کنید.

نقطه ضعف اصلی این است که تلویزیون باکس 4K Freesat گران است. با فرض اینکه می خواهید تلویزیون ضبط کنید، برای یک مدل 500 گیگابایتی 230 پوند است. مدل غیرقابل ضبط 145 پوند است.

شما در دراز مدت پول خود را پس انداز خواهید کرد، اما این یک سرمایه گذاری اولیه گران قیمت برای هر کسی است که به دنبال کاهش هزینه ها است.

چه کانال های رایگان موجود است؟

اگر یک Sky Hybrid LNB دارید، می‌توانید جعبه‌های Sky Plus ارزان قیمت را با حداقل 30 پوند از eBay خریداری کنید و این به شما امکان دسترسی به همه کانال‌های رایگان را می‌دهد.

تعدادی کانال رایگان وجود دارد که به اشتراک نیازی ندارند که می توانید. آنها عبارتند از:

 1. بی بی سی وان، بی بی سی دو، بی بی سی چهار، بی بی سی نیوز و پارلمان بی بی سی.
 2. ITV، ITV2، ITV3، ITV4 و CITV.
 3. کانال 4، کانال 4+1، E4، More4، Film4 و 4seven.
 4. Channel 5، 5STAR، 5USA، 5SELECT و Paramount Network.
 5. Sky News، Sky Sports News و Sky Witness.
 6. کانال های تلویزیونی محلی مانند London Live، Made in Bristol و That’s Oxford.
 7. انواع کانال های مذهبی مانند TBN UK، Inspiration TV و Hillsong Channel.
 8. کانال های اجتماعی مانند London Live، Made in Bristol و That’s Oxford.
 9. کانال های خرید مانند QVC و Ideal World.
 10. کانال های موسیقی مانند Scuzz، Kerrang! و جعبه

آخرین به روز رسانی در 30/01/2023 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغات محصولات آمازون