منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پنج برنامه مک برای دانلود برای امنیت بیشتر

پنج برنامه مک برای دانلود برای امنیت بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پنج برنامه مک برای دانلود برای امنیت بیشتر

اشتراک گذاری مراقبت است!

مک ها به مقابله می پردازند

اگرچه مک ها هدف کمتر جذابی برای بدافزارها و ویروس ها هستند، اما از حمله مصون نیستند. حتی اگر از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم یا سوء استفاده برای آلوده کردن افراد در پلتفرم‌های دیگر اهمیتی ندارید، باز هم می‌توانید قربانی باج‌افزار، سرقت رمز عبور یا پشتیبان‌گیری iCloud به سرقت رفته باشید. در نتیجه، نرم افزار آنتی ویروس مک مناسب از مک شما در تمام این موارد محافظت می کند. بدافزاری را که هنوز در حال انتشار یا در گردش هستند شناسایی و مسدود می کند. سیستم های قدیمی با نرم افزار قدیمی را از آسیب پذیری های امنیتی محافظت می کند. این امر باعث می شود مک شما به عنوان حامل بدافزاری که سیستم عامل های دیگر را هدف قرار می دهد، عمل نکند. و فایل های آلوده را از هر ماشین مجازی که استفاده می کنید دور نگه می دارد.

بهترین توصیه یا نکته برای کاربران مک این است که مطمئن شوند که محافظتی را به دستگاه شما اضافه کرده‌اند و یکی از برنامه‌های امنیتی زیر را امروز دانلود کنید. ما برنامه‌های مختلف زیادی را بررسی کرده‌ایم و در اینجا بهترین انتخاب‌ها و نکات خرید برای کمک به شما برای انتخاب بهترین محافظت از آنتی‌ویروس برای نیازهایتان آورده شده است.

پنج برنامه مک برای دانلود برای امنیت بیشتر

بیت دیفندر

محافظت از آنتی ویروس برای مک مهم است، اما نه به اندازه دستگاه های ویندوز مهم است. از هر دستگاهی که استفاده می کنید، اگر باج افزار فایل های حیاتی شما را رمزگذاری کند یا یک تروجان بانکی به مجرمان اجازه دهد پول شما را بدزدند، عصبانی خواهید شد. آنتی ویروس بیت دیفندر برای مک، امکانات اضافی موجود در نسخه ویندوزی خود را ندارد. با این حال، برخلاف بسیاری از رقبای مک‌محور، از نظر حفاظت از حداقل چیزی فراتر می‌رود. این شامل محافظت از VPN، مسدود کردن ردیاب آنلاین و محافظت از باج افزار و سایر ویژگی ها است.

اینتگو

Intego یک فروشنده باتجربه آنتی ویروس است که بیش از دو دهه از مک ها محافظت می کند، بنابراین اگر هر فروشنده نرم افزاری سطح حفاظتی که دستگاه های اپل نیاز دارند را درک کند، این یکی است. Mac Internet Security X9 محافظت کافی از آنتی ویروس را در برابر آخرین تهدیدات ارائه می دهد. در گذشته، آزمایشگاه‌های مستقل تست معمولاً به آن نمره خوبی می‌دادند. اسکن نیز نسبتا سریع است و شما از محافظت قوی در برابر ویروس ویندوز برخوردار می شوید. اینترنت سکیوریتی X9 علاوه بر محافظت از بدافزار اولیه قوی، دارای یک فایروال ضد جاسوس افزار هوشمند است که ترافیک اینترنت خروجی را به دقت کنترل می کند. Intego همچنین با محافظت در برابر برنامه های شخص ثالث که سعی در سرقت داده های شما دارند از حریم خصوصی شما محافظت می کند.

نورتون

Norton 360 Standard با طیف وسیعی از امکانات اضافی مفید، مانند دسترسی نامحدود VPN و مدیریت رمز عبور نامحدود، ارائه می شود که رقبای آن هزینه اضافی برای آن ها دریافت می کنند. همچنین شامل یک فایروال دو طرفه، بهینه ساز سیستم و نظارت بر داده های شما در وب تاریک است. مهمتر از همه، ما متوجه شدیم که Norton 360 Standard تأثیر کمی بر سرعت سیستم دارد، پشتیبانی فنی 24 ساعته و 7 روز هفته را ارائه می‌کند و در آخر، بدافزار مک را بدون نقص شناسایی می‌کند. برای این موارد اضافی هزینه زیادی پرداخت خواهید کرد، اما با خرید یک VPN مستقل یا مدیر رمز عبور در هزینه خود صرفه جویی کنید. همچنین انتظار داریم که کاربران مک به زودی به کنترل‌های والدین، محافظت از دوربین و نرم‌افزار پشتیبان‌گیری دسترسی داشته باشند که کاربران ویندوز از قبل با Norton 360 Standard دارند.

TotalAV

TotalAV یک راه حل آنتی ویروس عالی برای کامپیوترهای مک است. این برنامه امنیتی ترکیبی زیبا از قابلیت‌های آنتی ویروس را در اختیار macOS قرار می‌دهد که پایه‌هایی را که توسط ابزارهای امنیتی داخلی محافظت نمی‌شوند، «پچ» می‌کند. TotalAV به طور مداوم بالاترین رتبه‌بندی‌ها را از همه آزمایشگاه‌های اصلی تست مستقل، از جمله AV-Test، AV-Comparatives و SE Labs برای مسدود کردن 100٪ تهدیدات مشاهده شده دریافت می‌کند. نتایج آزمایش ما تقریباً یکسان است. این ارائه‌دهنده سرویس آنتی ویروس در شناسایی نرم‌افزارهای مخرب در مک عملکرد تحسین‌برانگیزی داشته است. هنگام دانلود یا دسترسی به فایل‌ها، مکانیسم بلادرنگ ثابت کرده است که در تشخیص خطرات کاملاً مؤثر است. همچنین گزینه های دیگری برای محافظت از مک و اطلاعات شخصی شما وجود دارد. اسکن هوشمند یک بررسی امنیتی معمولی را برای بدافزار، ناخواسته، فایل‌های کش و ردیاب‌ها انجام می‌دهد.

ترند میکرو

هنگام ارزیابی Trend Micro، ما از اسکن درخواستی استفاده کردیم که به ما امکان می‌دهد در هر زمان اسکن کنیم. ما معمولاً هر بار که وارد سیستم می‌شویم، دستگاه خود را اسکن می‌کنیم، اما با دانستن اینکه Trend Micro از اسکن بدون دسترسی نیز استفاده می‌کند، احساس امنیت بیشتری می‌کنیم. اگر فراموش کنیم درخواست اسکن کنیم، نرم افزار دستگاه های ما را در پس زمینه اسکن می کند. ما ترکیبی از اسکن در دسترس و درخواست را برای کنترل عملی بودن اسکن ویروس ما ترجیح می دهیم.

پنج برنامه مک برای دانلود برای امنیت بیشتر