منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه آنها را با رشته های Twinkly مقایسه می کنند

چگونه آنها را با رشته های Twinkly مقایسه می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه آنها را با رشته های Twinkly مقایسه می کنند

اشتراک گذاری مراقبت است!

دیروز، Philips Hue چراغ‌های رشته‌ای جدید Festavia را معرفی کرد که افزودنی عالی برای تزئینات کریسمس و تعطیلات شما هستند.

من قبلا چراغ های درخت کریسمس Twinkly Strings را بررسی کردم و تحت تاثیر آنها قرار گرفتم.

چگونه آنها را با رشته های Twinkly مقایسه می کنند

Twinkly هنوز هم احتمالا بهترین گزینه برای افرادی است که می خواهند نورپردازی پیچیده کریسمس و تعطیلات را راه اندازی کنند. این به این دلیل است که می توانید مکان لامپ ها را نقشه برداری کنید و از انیمیشن های پیچیده استفاده کنید.

تصور می‌کنم بیشتر مردم، از جمله من، از جلوه‌های نورپردازی فستاویا، که شامل نورپردازی گرادیان و انیمیشن‌هایی مانند زرق و برق، شمع و شومینه است، خوشحال خواهند شد. همچنین می‌توانید نورها را با موسیقی Spotify خود همگام کنید.

مزیت اصلی چراغ‌های Philips Hue Festavia این است که با محصولات رنگ موجود شما یکپارچه می‌شوند و احتمالاً در برخی مواقع با Matter سازگار خواهند بود. این شامل کم‌نور و تقویت چراغ‌ها، تغییر رنگ، روشن و خاموش کردن چراغ‌ها، تنظیم تایمرها و زمان‌بندی‌ها، و موارد دیگر، همه در برنامه Hue است.

چگونه آنها را با رشته های Twinkly مقایسه می کنند

قیمت و در دسترس بودن

چراغ‌های رشته‌ای Philips Hue Festavia از 15 نوامبر 2022 (به طور انحصاری از طریق PhilipsHue.com) در دسترس است 139.99 پوند

بیانیه مطبوعاتی کامل

امروز، Philips Hue محصول جدیدی را عرضه می کند که مدت ها مورد انتظار مصرف کنندگان در سراسر جهان بود: چراغ های رشته ای Philips Hue Festavia. با نزدیک شدن به فصل جشن، چراغ‌های فستاویا خانه‌های مصرف‌کنندگان را روشن می‌کنند و فضایی دنج را برای تعطیلات و مناسبت‌های خاص در داخل ایجاد می‌کنند.

چراغ های Philips Hue Festavia دارای 250 مینی LED هوشمند در امتداد یک کابل 20 متری هستند که انعطاف پذیری زیادی را برای تزئین درخت کریسمس، راه پله یا هر قسمت از خانه شما ارائه می دهند. دیگر نیازی به خزیدن زیر درخت کریسمس برای روشن یا خاموش کردن چراغ‌ها نیست – با چراغ‌های فستاویا، می‌توانید چراغ‌ها را کم و روشن کنید، رنگ را تغییر دهید، چراغ‌ها را روشن و خاموش کنید، تایمرها و زمان‌بندی‌ها را تنظیم کنید و خیلی چیزهای دیگر، همه در Hue برنامه علاوه بر این، کاربران می توانند چندین نقطه رنگی را برای ایجاد یک افکت نورپردازی گرادیان در طول رشته انتخاب کنند و رنگ ها را زنده کنند. مانند تمام محصولات Hue، فیلامنت های Festavia در هماهنگی با سایر چراغ های Philips Hue در فضا کار می کنند. آنها همچنین می توانند از طریق ادغام Spotify و Samsung SmartThings با موسیقی همگام شوند و به چراغ ها اجازه می دهند همراه با آهنگ یا لیست پخش مورد علاقه شما چشمک بزنند، کم رنگ و روشن شوند.

ویژگی های جدید: جلوه درخشش و سبک پراکنده

همراه با چراغ های Festavia، ویژگی های جدیدی در برنامه Hue موجود است. افکت جدید Sparkle باعث درخشش هر نور روی رشته می شود و ظاهری جشن و شادی بیشتری ایجاد می کند. برای محیطی راحت تر، کاربران می توانند البته افکت شمع یا شومینه موجود را انتخاب کنند. علاوه بر این، با Festavia یک سبک جدید برای کاربران ارائه می شود: Scattered. در حالی که سبک Linear موجود، یک گرادیان یکپارچه رنگ از یک سر رشته به انتهای دیگر ایجاد می کند، سبک Scattered تا پنج رنگ را به طور تصادفی در طول رشته پخش می کند تا تجربه ای رنگارنگ و جشن داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آخرین محصولات و ویژگی های برنامه Philips Hue، به www.philipshue.com/newlaunches مراجعه کنید.