منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه با BLUETTI AC500 به شما کمک کنیم از خاموشی جان سالم به در ببرید

چگونه با BLUETTI AC500 به شما کمک کنیم از خاموشی جان سالم به در ببرید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه با BLUETTI AC500 به شما کمک کنیم از خاموشی جان سالم به در ببرید

اشتراک گذاری مراقبت است!

BLUETTI در حال معرفی نسل دوم نیروگاه های مدولار – A500 در پاسخ به تقاضای فزاینده برای استقلال برق و رسیدگی به مشکلات قطع برق در بیشتر مناطق است. به عنوان قدرتمندترین ژنراتور خورشیدی BLUETTI که تا کنون ساخته شده است، AC500، همراه با بسته باتری B300S، شما را برای مواقع اضطراری خانگی یا فعالیت های خارج از منزل تحت پوشش قرار می دهد.

در صورت قطع برق آرامش خود را حفظ کنید

چگونه با BLUETTI AC500 به شما کمک کنیم از خاموشی جان سالم به در ببرید

هیچ چیز ناامید کننده تر از تجربه خاموشی ناگهانی در روزهای تابستان نیست. با عملکرد 24/7 UPS (منبع تغذیه بدون وقفه)، AC500 می تواند به طور خودکار قطع برق را تشخیص دهد و 99٪ از نیازهای شما را تنها در 20 میلی ثانیه برآورده کند (به سختی تفاوت را متوجه خواهید شد)، از جمله CPAP، یخچال، مایکروویو، ماشین لباسشویی یا حتی اجاق گاز در گاراژ. AC500 طوری طراحی شده است که نیازهای اولیه شما را در زمان قطع برق پوشش دهد.

هیولای توانا با ماموت ارتباطی ندارد

طراحی ماژولار AC500 به شما امکان می دهد با اتصال بسته های باتری خارجی B300S یا B300 برای حداکثر 18432 وات ساعت ظرفیت را افزایش دهید. علاوه بر این، این طراحی به طور قابل توجهی اندازه و وزن کلی یک بدنه را کاهش می دهد، در حالی که انعطاف پذیری حمل هر ماژول را به جای همه یکباره به طور جداگانه افزایش می دهد و می توانید تمام باتری ها را با توجه به شرایط خاص تعویض کنید.

هر جا که انرژی لازم است آماده باشید

بدون نیاز به تکیه بر شبکه برق، دیگر نگران قطع برق نیست. زندگی خارج از شبکه خود را با ترکیب AC500 + B300S تجهیز کنید، می توانید آن را در خانه با پریزها، در ماشین با درگاه فندک یا حتی در طبیعت با بهترین نور خورشید شارژ کنید. یک راه حل ایده آل برای صرفه جویی در قبوض برق در حالی که دستگاه های شما همیشه روشن و آماده کار هستند.

BLUETTI به ساختن آینده انرژی سبز اختصاص دارد. AC300، اولین نیروگاه ماژولار معرفی شده توسط BLUETTI، از زمان شروع خود ثابت کرده است که یک پیروزی است. اکنون AC500 یک نسخه کاملاً ارتقا یافته با ویژگی های مختلف است. با اینورتر موج سینوسی خالص 5000 وات (10000 وات نوسان)، می توانید دستگاه های پرقدرت را بدون هیچ مشکلی رانندگی کنید. به لطف برنامه بصری BLUETTI، می توانید مستقیماً AC500 را از کف دستان خود نظارت و کنترل کنید!

ژنراتورهای بنزین قدیمی که آلودگی دود سمی و صدای غیرقابل تحمل تولید می کنند و منابع نفتی تجدید ناپذیر را مصرف می کنند، متعلق به گذشته است. می‌توانیم انتظار داشته باشیم که جانور قدرتمند – AC500، عصر جدیدی از انرژی خورشیدی را آغاز کند.

درباره BLUETTI

BLUETTI با بیش از 10 سال تجربه در صنعت، سعی کرده از طریق راه حل های ذخیره انرژی سبز برای استفاده در محیط داخلی و خارجی، به آینده ای پایدار وفادار بماند و در عین حال تجربه ای استثنایی سازگار با محیط زیست برای همه و جهان فراهم کند. BLUETTI در بیش از 70 کشور جهان حضور دارد و میلیون ها مشتری در سراسر جهان به آن اعتماد دارند. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً از BLUETTI آنلاین در https://www.bluettipower.com/ دیدن کنید.