چگونه تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه برای دفتر می توانند به کسب و کار شما کمک کنند

چگونه تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه برای دفتر می توانند به کسب و کار شما کمک کنند

اشتراک گذاری مراقبت است!

بیایید با آن روبرو شویم، دنیای تجارت مدرن تا حد زیادی به ارتباطات از راه دور وابسته است، به خصوص این امر پس از موج اول همه گیری ویروس کرونا، زمانی که جهان با قرنطینه های گسترده مواجه شد، آشکار شد. موقعیت های زیادی وجود ندارد که در آن مجبور باشیم از دفاتر مشتریان یا شرکای تجاری خود بازدید کنیم. اکثر مشکلات را می توان از راه دور، از طریق تماس های تلفن همراه یا ایمیل حل کرد. و واقعاً عالی است تا زمانی که متوجه شوید که اتصال تلفن همراه شما در دفتر چیزی را به جا می گذارد.

دلایل از دست دادن سیگنال چیست؟

در واقع، دلایل می تواند بسیار متفاوت باشد. اما بیشتر آنها مربوط به مواردی است که سیگنال از نزدیکترین دکل تلفن همراه اپراتور شما به اندازه کافی قوی نیست تا یک اتصال پایدار برای تماس ها یا وب گردی شما فراهم کند. از جمله عواملی که می تواند بر روابط شما نیز تأثیر منفی بگذارد، می توان به ویژگی های خود ساختمان شما و مصالح ساختمانی استفاده شده برای آن، ویژگی های منظره و همچنین شلوغی بیش از حد اشاره کرد.

در نتیجه، تلفن هوشمند شما دائماً ارتباط خود را از دست می دهد، در حالی که کسب و کار شما به تدریج مشتریان، شرکا و فرصت های جدید برای رشد و توسعه بیشتر را از دست می دهد. اما آیا راهی برای غلبه بر این مشکلات وجود دارد؟

چگونه مشکلات سیگنال خود را حل کنیم

خبر خوب این است که امروزه رفع مشکلات سیگنال شما بسیار آسان است. و این راه حل به طور قابل توجهی ساده تر از آنچه شما انتظار داشتید است. آیا تا به حال در مورد تکرار کننده های سیگنال شنیده اید؟

این دستگاه ها برای تقویت سیگنال ارسال شده توسط اپراتور تلفن همراه شما طراحی شده اند. آنها سیگنال را دریافت می کنند، آن را تقویت می کنند و به تلفن های همراه و تبلت های موجود در منطقه تحت پوشش خود ارسال می کنند.

امروزه طیف گسترده ای از تقویت کننده های سیگنال موبایل برای دفتر وجود دارد. برخی از این دستگاه ها برای تقویت تنها یک نوع سیگنال طراحی شده اند، برخی دیگر برای کار با سیگنال های GSM، 3G، 4G/LTE یا/و 5G به طور همزمان طراحی شده اند. این بسیار راحت است، زیرا نیازی به نصب دو یا حتی چند دستگاه در یک مکان ندارید. فردی که به درستی انتخاب شده است قادر خواهد بود با وظایف تعیین شده کنار بیاید.

علاوه بر این، تقویت کننده ها دارای مناطق تحت پوشش متفاوت هستند، به این معنی که شما می توانید دستگاهی را هم برای یک دفتر کوچک و هم برای یک مرکز تجاری پیدا کنید.

با وجود همه تفاوت ها، یک چیز بسیار مهم وجود دارد که همه تکرار کننده های سیگنال مدرن را متحد می کند: استفاده از آنها بسیار آسان است، نیازی به داشتن مهارت یا دانش خاصی ندارید. شما فقط باید دستگاه خود را نصب کنید و شما (و همکارانتان) می توانید از اتصال بهبود یافته لذت ببرید.

پس شاید وقت آن رسیده که تماس های قطع شده و پیام های از دست رفته را فراموش کنید؟ درست است، واقعی! وقت آن است که کسب و کار خود را نجات دهید و اجازه دهید دوباره رشد کند! و تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه می توانند به یک راه حل ایده آل تبدیل شوند.