منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه یک منبع تغذیه موبایل انتخاب کنیم؟

چگونه یک منبع تغذیه موبایل انتخاب کنیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه یک منبع تغذیه موبایل انتخاب کنیم؟

اشتراک گذاری مراقبت است!

نام BLUETTI باید برای شما آشنا باشد، به خصوص که ما در این مورد در سایت بسیار نوشته ایم و حتی محصولات آنها را آزمایش کرده ایم. با این حال، تا کنون زیاد در مورد دلایل انتخاب چنین دستگاهی از میان مجموعه این شرکت صحبت نکرده ایم. محصولات بدون توجه به آنچه به آن رای می‌دهید با تحویل رایگان ارائه می‌شوند، و قیمت‌ها از قبل شامل مالیات بر ارزش افزوده می‌شود، بنابراین می‌توانید تقریباً بدون هزینه اضافی موارد دلخواه خود را انتخاب کنید.

نیروگاه های BLUETTI

بهترین نیروگاه قابل حمل در انگلستان چیست؟

نیروگاه قابل حمل نسخه کوچکتری از ژنراتور با هر نام دیگری است. آنها معمولاً برای تأمین برق اضطراری در هنگام قطع برق برای بازیابی موقت وسایل برقی معمولی شما طراحی شده اند.

همانطور که زندگی خارج از شبکه روز به روز محبوب تر می شود، نیروگاه های قابل حمل می توانند برای تامین انرژی دستگاه هایی مانند چراغ ها، تلویزیون ها، دستگاه های قهوه ساز بسیار مفید باشند و در عین حال وابستگی شما به شبکه را کاهش دهند.

چه در خارج از شبکه زندگی کنید، چه در مسافرت، چه در کمپینگ یا از یک نیروگاه قابل حمل به عنوان منبع انرژی دیگر در خانه خود استفاده می کنید، ما نگاهی به بهترین گزینه بریتانیا برای سال 2023 می اندازیم.

نیروگاه قابل حمل EB3A | 600W 268Wh

EB3A یکی از مقرون به صرفه ترین نیروگاه های موجود در بازار است که از اکثر رقبای موجود در بازار جلوتر است. اگر بودجه کمی دارید، بدون شک این بهترین گزینه برای شماست.

اگرچه اندازه آن جمع و جور است، اما قدرتمند است و هر آنچه را که در طول زندگی خارج از شبکه نیاز دارید را ارائه می دهد. می‌توانید اکثر دستگاه‌هایتان را شارژ کنید و آنها را طبق معمول کار کنید. به لطف اندازه کوچک این ژنراتور، می توانید آن را به خوبی در خودروی خود ذخیره کنید بدون اینکه وزن یا فضای زیادی اشغال کند.

چگونه یک منبع تغذیه موبایل انتخاب کنیم؟

نیروگاه قابل حمل EB70 | 1000 W 716 Wh

این ژنراتور خورشیدی قابل حمل کاربردی و جمع و جور که با در نظر گرفتن فعالیت های خارج از شبکه طراحی شده است، به شما امکان می دهد تمام وسایل ضروری خود را در صورت نیاز و در صورت نیاز شارژ کنید.

به عنوان یک گزینه ارزان دیگر و در طیف وسیعی از رنگ های بد بو (از جمله آبی و فیروزه ای) – اگر برای شما مهم است!

همچنین از باتری های کاملاً جدید LifePO4 برای اطمینان از عمر طولانی تر استفاده می کند و دارای طیف گسترده ای از پریزهای AC برای شارژ همه کاره است.

اطلاعات بیشتر در مورد این ژنراتور خورشیدی را اینجا بخوانید.

نیروگاه قابل افزایش BLUETTI AC200MAX | 2200W 2048Wh

اگر وسیله نقلیه خارج از شبکه یا نیازهای شما در مقیاس کمی بزرگتر است، AC200MAX به شدت توصیه می شود. با ظرفیت کلی تا 8192 وات ساعت، این ژنراتور خورشیدی می تواند 70 فنجان قهوه از قهوه ساز شما، 1 ساعت برق برای گریل برقی شما، 28 ساعت برق برای یخچال شما، 7 ساعت تهویه مطبوع و بیش از آن فراهم کند. 40 ساعت برق برای CPAP و بیش از 50 ساعت نور – همه بدون پرداخت یک سنت به شرکت های برق و گاز!

این ژنراتور خورشیدی را از اینجا بخرید.

چگونه یک منبع تغذیه موبایل انتخاب کنیم؟

درباره BLUETTI

از همان ابتدا، BLUETTI سعی کرده از طریق راه حل های ذخیره انرژی سبز برای استفاده در فضای داخلی و خارجی به آینده ای پایدار وفادار بماند و در عین حال تجربه ای استثنایی سازگار با محیط زیست برای همه و جهان فراهم کند. BLUETTI در بیش از 70 کشور جهان حضور دارد و میلیون ها مشتری در سراسر جهان به آن اعتماد دارند. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً از BLUETTI در: https://bluettipower.co.uk/ دیدن کنید