منو سایت

کدام لپ تاپ بازی را انتخاب کنیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کدام لپ تاپ بازی را انتخاب کنیم؟

اشتراک گذاری مراقبت است!

رایانه های شخصی بازی مدت زیادی است که در دسترس هستند. به عنوان مثال Alienware را در نظر بگیرید که در اواسط دهه نود شروع شد و نتیجه دو دوست و عشق متقابل آنها به همه چیزهای بیگانه و بازی بود. چیزی که به عنوان ایده های بین این دو شروع شد، به طیف وسیعی از محصولات تبدیل شد، از جمله برخی که تا به امروز امتحان خود را پس داده اند (مطمئن هستم که نام Alienware Aurora را شنیده اید).

پس از ده سال بسیار موفق، Alienware توسط Dell جذب شد. این در آن زمان عجیب به نظر می رسید زیرا دل قبلاً یک محدوده بازی داشت، پس چرا به سراغ یکی دیگر از بازی ها بروید. با این حال، به نظر می رسد که این یک حرکت هوشمندانه بود. در واقع، دل آنقدر روی Alienware سرمایه‌گذاری کرده بود که در نهایت از خط تولید بازی‌های اصلی خود برای تمرکز بیشتر بر Alienware و کمک به گسترش آن، کوتاهی کرد. و آن را گسترش داد. Alienware در حال پیشرفت است و موارد بیشتری از جمله مانیتور، لپ تاپ و انواع لوازم جانبی را به برند خود اضافه می کند. در این مقاله به برخی از گزینه های موجود می پردازیم. همچنین می‌توانید EuroPC را که مجموعه‌ای از لپ‌تاپ‌ها، رایانه‌های شخصی و مانیتورهای بازی از همه برندها را در این مقاله و بسیاری موارد دیگر موجود است، بررسی کنید.

سری جی دل

کدام لپ تاپ بازی را انتخاب کنیم؟

حالا چی؟ بسیار خوب، به نظر نمی رسد که زیاد توضیح دهد، اما آنقدرها هم که فکر می کنید مرموز نیست. سری G دل نتیجه کامپیوترهای بازی بسیار موفق Dell Inspiron است. اگرچه هنوز کاملاً جدید است، اما تنها چند سال از عمر آن می گذرد، طیف وسیعی از مدل ها را برای انتخاب دارد و نشان می دهد که طیف موفقی است. اما چرا دل انتخاب کرد که یک محدوده کاملاً جدید بسازد، در صورتی که مدل قبلی آنها چنین موفقیت بزرگی داشت؟ زیرا بار دیگر چیزی که برای بسیاری عجیب به نظر می رسید، در واقع یک تفکر تجاری بسیار هوشمندانه از اردوگاه دل بود. ببینید، دل تنها به انتخاب یک گروه بازار برای جذابیت قانع نبود. آنها می خواستند برای مردم با هر بودجه ای جذاب باشند. بنابراین، همانطور که یک شرکت خودروسازی معمولاً یک خودرو دارد، اما در انتخاب مدل‌های پایه یا مدل‌های لوکس‌تر، دل می‌خواست همین کار را با محدوده‌های بازی خود انجام دهد. آنها می خواستند بتوانند در تمام سطوح با انواع حریفان در دنیای بازی به رقابت بپردازند. و در مورد رقبا صحبت می کنم، می توانم بگویم که بزرگترین رقبای آنها احتمالا ایسر است.

سری Predator ایسر

کدام لپ تاپ بازی را انتخاب کنیم؟

اگر نام Acer Predator را نشنیده اید (که غیرممکن است اگر قبلاً در دنیای بازی هستید)، مطمئناً نام Acer Aspire را شنیده اید. همانطور که سری Dell G از موفقیت طیف دیگری ناشی می شود، محدوده Predator نیز از موفقیت طیف Aspire ناشی می شود. اگرچه در زمان خود بسیار موفق بود، اما ایسر تصمیم گرفت تا محدوده Aspire را کاهش دهد و با تمرکز بر محدوده هایی که برای بازی های معمولی تر از بازی های تخصصی ساخته شده بودند، موفقیت بیشتری پیدا کرد.

سریال Predator با صدای بلندی وارد بازار شد. همه کسانی که در آن زمان درگیر بازی بودند متوجه این موضوع شدند. آنها کاملاً متفاوت از آنچه مردم به آن عادت داشتند به نظر می رسیدند، از شکل متفاوت گرفته تا لوازم جانبی با نور پس زمینه، آنها فاکتور شگفت انگیز را داشتند. هر سری بازی یکی می خواهد. شاید جای تعجب نباشد که بزرگترین رقابت آن از Alienware بود، زیرا آنها نیز به دنبال یک سبک و ظاهر متفاوت و جذاب بودند. در واقع، Predator به خوبی به مشخصات محدوده بازی Alienware پایبند بود و همچنان توانست قیمت آنچه را که ارائه می‌شد کمی ارزان‌تر نگه دارد، به اندازه‌ای که مردم متوجه شوند. بنابراین، Alienware مدتی است که در برابر Predator قرار گرفته است. اما چه چیزی در مقابل سری Dell G وجود دارد؟

سری ایسر نیترو

کدام لپ تاپ بازی را انتخاب کنیم؟

بله، ایسر نیز مانند دل، ممکن است شکافی در بازار ببیند. خوب، همه می‌توانند رویای داشتن گزینه‌های Predator یا Alienware را در سر داشته باشند، اما برای برخی این امکان وجود نداشت یا به زمان نیاز داشت تا در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند، در حالی که چیزی که ما با اطمینان می‌دانیم این است که کسانی که در مورد بازی جدی هستند، آن‌ها را دوست ندارند. انتظار کوتاه بنابراین برای زنده نگه داشتن رقابت در همه زمینه‌ها و دامنه‌های بازی، ایسر همچنین سخت در تلاش بوده تا محدوده بازی Nitro را برای کسانی که بودجه کمتری دارند یا بی‌صبر هستند، ایجاد کند. ممکن است آن‌قدرها جالب به نظر نرسند و بسته به بازی‌هایی که بازی می‌کنید به کمی کار نیاز داشته باشند، اما برای اکثر گیمرها برای آنچه شما نیاز دارید کافی هستند. و با توجه به قیمت، احتمالاً از چیزی که واقعاً به دست می آورید بسیار راضی خواهید بود.

پس کدام یک را انتخاب خواهید کرد؟

همانطور که دیدیم، به نظر می رسد انتخاب شما بین محدوده های Alienware و Predator یا Dell G و Nitro باشد. البته، چه بودجه کمی دارید یا پول نقد دارید، اینها تنها گزینه های موجود نیستند و می توانید کاملاً چیز دیگری را انتخاب کنید. نکته کلیدی این است که ببینید بودجه شما چه مقدار اجازه می دهد و سپس تحقیق کنید.