منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کنترل هوشمند تهویه مطبوع یا پمپ حرارتی هوا به هوا

کنترل هوشمند تهویه مطبوع یا پمپ حرارتی هوا به هوا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کنترل هوشمند تهویه مطبوع یا پمپ حرارتی هوا به هوا

Netatmo اخیراً دستگاه جدیدی را معرفی کرده است که به شما امکان کنترل هوشمند واحدهای تهویه مطبوع یا پمپ های حرارتی هوا به هوا را می دهد.

با توجه به هزینه برق و افزایش تعداد روزهای بسیار گرم در بریتانیا، سرمایه گذاری در نوعی کنترل هوشمند برای تهویه مطبوع احتمالا ایده عاقلانه ای است.

من فرض کردم که این برای واحدهای AC مناسب دیواری سخت خواهد بود، اما تنها مورد نیاز برای سازگاری این است که واحد AC دارای یک کنترل کننده مادون قرمز و صفحه نمایشی باشد که تمام تنظیمات را نشان می دهد. با این حال، این احتمالاً اکثر تهویه مطبوع قابل حمل ارزان را که در بریتانیا محبوب هستند، رد می کند.

کنترلر AC با قیمت 100 پوند کاملاً مقرون به صرفه است.

کنترلر AC هوشمند Netatmo - کنترلر AC هوشمند Netatmo معرفی شد: کنترل هوشمند تهویه مطبوع یا پمپ حرارتی هوا به هوا

بیانیه مطبوعاتی کامل

Netatmo راه حل های هوشمند گرمایش خانه را ارائه می دهد. تخصص آن در این زمینه اکنون با معرفی کنترلر AC هوشمند Netatmo افزایش یافته است. نصب و استفاده از این جدیدترین محصول آسان است و به کاربران این امکان را می دهد که در هر زمان کولر گازی یا پمپ حرارتی هوا به هوا را کنترل کنند. به این ترتیب مصرف کنندگان می توانند در جهت کاهش مصرف انرژی و افزایش آسایش خانه گام بردارند.

همون کولر، فقط هوشمندتر

کنترلر AC هوشمند Netatmo با دستگاه جفت منحصر به فرد خود، با تمام سیستم های تهویه مطبوع و پمپ های حرارتی هوا به هوا که از یک کنترل از راه دور مادون قرمز با صفحه نمایشی که تنظیمات آن را نشان می دهد، سازگار است.

فناوری مادون قرمز همه جانبه به این معنی است که کاربران می‌توانند کنترل‌کننده AC هوشمند خود را در هر نقطه از اتاق قرار دهند و آن را در عرض چند دقیقه به دستگاه خود متصل کنند، بدون اینکه نیازی به کار ساختمانی یا تغییر در تاسیسات موجود باشد.

می توانید سازگاری را در check.netatmo.com بررسی کنید

دما را در هر زمان، حتی از راه دور، تغییر دهید.

با کنترلر هوشمند، تنها در چند دقیقه می توان یک برنامه سرمایش یا گرمایش متناسب با روال کاربر ایجاد کرد. سپس کاربر می تواند با استفاده از برنامه Home + Control دما و تنظیمات را از تلفن هوشمند خود تنظیم کند. اگر یکی از اعضای خانواده زودتر از حد انتظار به خانه بیاید، کاربر می تواند تهویه مطبوع یا گرمایش را از راه دور قبل از رسیدن به خانه روشن کند.

این کنترلر هوشمند با دستیارهای صوتی مختلف و اکوسیستم های هوشمند مانند Google Home، Alexa و Apple Home نیز سازگار است. این بدان معناست که کاربران همچنین می توانند از صدای خود برای کنترل دستگاه و تنظیمات برای راحتی بیشتر استفاده کنند.

در صورت نیاز خانه خود را خنک یا گرم کنید.

آیا می خواهید دمای خانه شما مطابق با برنامه شما باشد؟ تنها با پاسخ دادن به پنج سوال، کنترلر هوشمند می تواند یک برنامه روزانه شخصی و متناسب با روال خانواده ایجاد کند. برنامه ریزی تهویه مطبوع یا پمپ حرارتی خود با توجه به زمان روز و حضور در خانه به این معنی است که می توانید قبض برق خود را بدون از دست دادن راحتی خود کاهش دهید.

برای مدیریت دقیق‌تر مصرف انرژی، کنترلر هوشمند Netatmo دارای یک عملکرد موقعیت مکانی داخلی به نام “Eco-Assist” است. وقتی کاربران از خانه خارج می‌شوند، دستگاه‌ها را خاموش می‌کند و پس از بازگشت دوباره آنها را روشن می‌کند.

تجزیه و تحلیل راحتی داخلی

کنترلر هوشمند AC با استفاده از سنسورهای دما و رطوبت، تغییرات محیط داخلی را ردیابی و تجزیه و تحلیل می کند. این اطلاعات در زمان واقعی در دسترس است و می تواند در هر زمان بررسی شود و به کاربران کمک می کند تا گام های مناسبی را برای بهبود راحتی خود بردارند.

قیمت و در دسترس بودن

کنترلر AC هوشمند Netatmo با قیمت 99.99 پوند در https://www.netatmo.com/en-gb/، در آمازون و در Apple، B&Q، Screwfix، Plumbnation و Currys موجود است.

در ابتدا در Mighty Gadget منتشر شد