منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کوالکام به تعهد خود به Windows on Arm با پلتفرم محاسباتی Snapdragon ادامه می دهد

کوالکام به تعهد خود به Windows on Arm با پلتفرم محاسباتی Snapdragon ادامه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کوالکام به تعهد خود به Windows on Arm با پلتفرم محاسباتی Snapdragon ادامه می دهد

اشتراک گذاری مراقبت است!

در اجلاس اسنپدراگون، کوالکام چشم انداز خود را برای پیشبرد محاسبات تلفن همراه با همکاری‌های هوش مصنوعی نوآورانه که منجر به همگرایی دستگاه‌های تلفن همراه و رایانه‌های شخصی برای آوردن نوآوری‌های موبایلی پیشرفته به رایانه‌های شخصی ویندوز 11 می‌شود، ترسیم کرد. رهبران مایکروسافت، ادوبی و سیتی توضیح دادند که چگونه فناوری اسنپ‌دراگون، از جمله قابلیت‌های انقلابی هوش مصنوعی، کسب‌وکار خود را تغییر می‌دهد و از محاسبات اسنپدراگون حمایت می‌کند تا صنعت رایانه‌های شخصی را به سمت مدرن‌سازی و ارائه تجربیات تقویت‌شده هوش مصنوعی در محصولات نازک و بدون فن سوق دهد.

کوالکام محصول جدیدی را در اجلاس اسنپدراگون امسال عرضه نکرد، اما اظهار داشت که محصولات نسل بعدی به زودی توسط OEM ها آزمایش خواهند شد و احتمالاً محصولاتی در سال 2024 وارد بازار خواهند شد. در Snapdragon Summit 2023 معرفی خواهد شد

کوالکام به تعهد خود به Windows on Arm با پلتفرم محاسباتی Snapdragon ادامه می دهد

Qualcomm Technologies و Microsoft در حال پیشرفت قابلیت‌های هوش مصنوعی و تغییر لپ‌تاپ‌های مدرن با عملکرد قدرتمند، پردازش عصبی و کارایی پیشرو در صنعت پلت‌فرم‌های محاسباتی Snapdragon هستند. این همکاری اسنپدراگون تجربه‌های جدیدی با هوش مصنوعی را برای کاربران ویندوز 11 فعال کرد، از جمله از طریق Windows Studio Effects Voice Focus و Background Blur. کادربندی خودکار و تماس چشمی که در معرفی سرفیس پرو 9 5G با SQ3 مایکروسافت با اسنپدراگون برجسته شد. اسنپدراگون به طور هوشمند این وظایف محاسباتی فشرده را روی یک موتور هوش مصنوعی اختصاصی بارگذاری می کند و CPU و GPU را آزاد می کند تا عملکرد و کارایی انرژی باورنکردنی را ارائه دهد.

منابع ISV مانند Windows Developer Kit 2023 که توسط Snapdragon 8cx Gen 3 پشتیبانی می‌شود، استفاده از موتور هوش مصنوعی اختصاصی را برای توسعه‌دهندگان آسان‌تر می‌کند تا تجربه خود را افزایش دهند، خواه یک ابزار بهره‌وری، بازی یا برنامه خلاقانه باشد. برای ساده‌سازی گردش‌های کاری و جابجایی مرزهای خلاقیت، Adobe از کیت برنامه‌نویس مجهز به Snapdragon 8cx Gen 3 استفاده می‌کند تا اطمینان حاصل کند که Creative Suite از قابلیت‌های پردازش هوش مصنوعی اختصاصی برای تجربه‌های شخصی‌تر و شهودی‌تر که با Adobe Sensei ترکیب می‌شود، بهره می‌برد. همچنین امروز اعلام کرد که در سال 2023، حتی بیشتر برنامه‌های کلیدی Adobe Creative Cloud روی رایانه‌های شخصی ویندوز 11 که توسط پلتفرم‌های محاسباتی اسنپدراگون پشتیبانی می‌شوند، بومی خواهند شد.

کوالکام به تعهد خود به Windows on Arm با پلتفرم محاسباتی Snapdragon ادامه می دهد

شرکت‌هایی مانند سیتی از این نوآوری‌های هوش مصنوعی، عملکرد پیشرفت و بهره‌وری انرژی پلت‌فرم‌های محاسباتی اسنپدراگون استفاده می‌کنند تا سطوح جدیدی از بهره‌وری و همکاری را در حین رسیدن به اهداف پایداری فراهم کنند. سیتی امروز از انتقال بیش از 70 درصد از 300000 کاربر جهانی خود به محصولات محاسباتی تلفن همراه، از جمله محصولات برنده جایزه اسنپدراگون مانند لنوو ThinkPad X13s خبر داد.

اکوسیستم محاسباتی تشخیص می‌دهد که رایانه‌های شخصی ویندوز 11 مجهز به پلت‌فرم‌های محاسباتی اسنپ‌دراگون، بهره‌وری، همکاری و امنیت را تقریباً در همه جا بهبود می‌بخشند – کمک می‌کنند تا اهداف کسب‌وکار برآورده شود و انتظارات صنعت فراتر رود.