منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کیبورد Cherry KW X ULP با کلیدهای مکانیکی لمسی MX با مشخصات بسیار پایین معرفی شد

کیبورد Cherry KW X ULP با کلیدهای مکانیکی لمسی MX با مشخصات بسیار پایین معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کیبورد Cherry KW X ULP با کلیدهای مکانیکی لمسی MX با مشخصات بسیار پایین معرفی شد

امروز Cherry صفحه کلید جدید KW X ULP را معرفی کرد. این یک صفحه کلید بسیار پایین است که دارای سوئیچ های لمسی مکانیکی جدید Cherry MX با مشخصات بسیار پایین است که سال گذشته معرفی شد.

ویژگی های کیبورد Cherry KW X ULP

  • صفحه‌کلید مکانیکی فوق‌العاده مسطح: از نظر زیبایی‌شناسی جذاب و نازک مانند صفحه‌کلیدهای نازک، اما مکانیکی – مناسب برای تایپیست‌ها و برنامه‌نویسان مکرر، هم در دفتر و هم برای بازی!
  • صفحه کلید چند دستگاهی برای حداکثر 4 دستگاه مختلف: دو کانال بلوتوث 5.2، یک کانال بی سیم 2.4 گیگاهرتز (هر کدام با رمزگذاری ایمن AES-128) و یک کانال سیمی
  • سوئیچ های CHERRY MX ULTRA LOW PROFILE: منحصراً ساخت آلمان، تا 50 میلیون ضربه کلید، دقت مطلق و احساس تایپ بی نظیر
  • روشنایی کلید سفید جذاب و LED های رنگی اضافی برای وضعیت و کلیدهای ویژه (+ LED RGB در کلید CHERRY برای نمایش میزان شارژ)
  • قابل شارژ: کابل USB-A به USB-C قابل جدا شدن برای شارژ و کار با سیم (صفحه کلید را می توان به راحتی حتی در هنگام استفاده شارژ کرد)

من معتقدم این دومین صفحه کلیدی است که با MX Ultra Low Profile Tactile راه اندازی شده است. Corsair K100 Air با قیمت 280 پوند اولین خودرویی بود که از این طراحی جدید کلید کلید استفاده کرد.

به طور سنتی، صفحه کلیدهای کم حاشیه مانند این از سوئیچ های قیچی لاستیکی گنبدی استفاده می کنند، مشابه Cherry KW 9200 Mini که هفته گذشته بررسی کردم. تجربه کلی تایپ روی این کلیدها چندان خوشایند نیست. آنها احساس می کنند کمتر پاسخگو هستند و برای کاهش فشار دادن کلید نیاز به فشار کامل دارند. با کلیدهای مکانیکی، فقط باید قبل از فعال شدن کلید، آن را تا نیمه فشار دهید.

Cherry ادعا می کند که دوام بالاتری نسبت به سوئیچ های گنبدی لاستیکی دارد. سوئیچ های مکانیکی جدید Cherry MX با مشخصات بسیار پایین دارای دوام 50 میلیون ضربه کلید در مقابل 10 تا 20 میلیون برای سوئیچ های گنبدی لاستیکی هستند.

کیبورد Cherry KW X ULP 3 in 1 - کیبورد Cherry KW X ULP با کلیدهای مکانیکی لمسی MX با مشخصات بسیار پایین معرفی شد
کیبورد Cherry KW X ULP 3 - کیبورد Cherry KW X ULP با کلیدهای مکانیکی لمسی MX با مشخصات بسیار پایین معرفی شد

سوئیچ لمسی جدید MX ULP استفاده شده در این صفحه کلید دارای ویژگی های مشابه MX ULP Click موجود است، از جمله نیروی عملیاتی 65cN، 0.8 میلی متر قبل از سفر و 1.8 میلی متر سفر کامل. با این حال، فاقد صدای کلیک است و استفاده از آن را آرام‌تر می‌کند، که در محیط اداری ترجیح داده می‌شود. Cherry اظهار داشت که این شبیه به Cherry MX Brown است. ‘

فرکانس نظرسنجی برد 1000 هرتز است که آن را برای بازی مناسب می کند.

از آنجایی که این مورد برای کاربران قدرتمند و کاربران اداری است، یک صفحه کلید بی سیم با اندازه کامل با نور پس زمینه است. بنابراین، شامل صفحه کلید عددی و کلیدهای ناوبری است. کلیدهای عملکرد معمولی را دریافت می کنید و برخی از کلیدهای رسانه اصلی در بالای صفحه کلید عددی قرار دارند.

صفحه کلید Cherry KW X ULP معرفی شد - کیبورد Cherry KW X ULP معرفی شد با کلیدهای مکانیکی لمسی MX Ultra Low Profile

نور پس زمینه RGB نیست. دارای LEDهای سفید به عنوان استاندارد است، اما برخی از کلیدهای مرتبط با عملکردهای مختلف دارای RGB هستند تا بازخورد عملکردهای فعال شده را ارائه دهند.

این دارای برخی از ویژگی های طراحی متفکرانه است که همان اتصال بی سیم 2.4 گیگاهرتزی را برای اتصال مطمئن و کم تأخیر دارد و کلید این کار در خود صفحه کلید تعبیه شده است و با آهنربا در جای خود نگه داشته می شود.

سپس می تواند از طریق USB-C نیز متصل شود و از جفت شدن بلوتوث به دو دستگاه جداگانه پشتیبانی می کند.

صفحه کلید دارای سه پایه باز است و به نظر می رسد سطح خوبی از شیب را برای ارگونومی بهبود یافته و تایپ راحت فراهم می کند. پایه سوم به جلوگیری از خم شدن صفحه کلید هنگام فشار دادن برخی از کلیدها در مرکز کمک می کند.

قیمت RRP این صفحه کلید 219.99 پوند / 249.99 دلار است، اما آمازون آن را با قیمت 175.98 پوند فهرست کرده است.

در اصل در mightygadget.com ارسال شده است – ادامه دهید توییتر – اینستاگرام – فیس بوک – آخرین بررسی ها ابزار قدرتمند Mighty

آخرین به روز رسانی در 09/05/2023 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغات محصولات آمازون