منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • یخچال قابل حمل EcoFlow Glacier، تهویه مطبوع قابل حمل Wave 2 و چمن زنی روباتیک Blade در نمایشگاه CES 2023 رونمایی شد.

یخچال قابل حمل EcoFlow Glacier، تهویه مطبوع قابل حمل Wave 2 و چمن زنی روباتیک Blade در نمایشگاه CES 2023 رونمایی شد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
یخچال قابل حمل EcoFlow Glacier، تهویه مطبوع قابل حمل Wave 2 و چمن زنی روباتیک Blade در نمایشگاه CES 2023 رونمایی شد.

اشتراک گذاری مراقبت است!

در نمایشگاه CES 2023، EcoFlow سبد محصولات خود را با دور شدن از نیروگاه های قابل حمل گسترش داد.

یکی از این سه محصول EcoFlow Wave 2 است که یک کولر گازی قابل حمل است. من قبلاً نمی دانستم که EcoFlow قبلاً یک تهویه مطبوع قابل حمل داشته است، اما Wave اصلی در بریتانیا عرضه نشده بود. سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل در بریتانیا محبوب هستند، بنابراین من تعجب می کنم که این دستگاه منتشر نشده است و امیدوارم نسل دوم آن را در اینجا نیز بسازد.

EcoFlow Glacier یک یخچال قابل حمل است، اما اولین یخچال در صنعت است که دارای یخ ساز است. من یخچال قابل حمل Alpicool K25 را در طول موج گرمای سپتامبر بررسی کردم و با جکی که در آن زمان از آن استفاده می کردم به طرز شگفت انگیزی کار کرد. بنابراین این محصول دیگری است که من می خواهم به بریتانیا بیایم.

در نهایت EcoFlow Blade وجود دارد که اولین ماشین چمن زنی رباتیک در جهان است. تیغه EcoFlow نسبت به خدمات چمن‌زنی حرفه‌ای ارزان‌تر است و به تلاش فیزیکی کمتری نسبت به ماشین‌های چمن‌زن روباتیک استاندارد نیاز دارد و مراقبت از چمن را کاملاً بدون دردسر می‌کند.


بیانیه مطبوعاتی کامل

این سه دستگاه هوشمند جدید بیشتر نشان دهنده تعهد این برند به تغییر سبک زندگی سازگار با محیط زیست با استفاده از EcoFlow است.

یخچال قابل حمل EcoFlow Glacier، تهویه مطبوع قابل حمل Wave 2 و چمن زنی روباتیک Blade در نمایشگاه CES 2023 رونمایی شد.

این برند همچنین راه حل جدید برق پشتیبان خانگی خود را به نمایش گذاشت و نشان داد که چگونه روشن کردن برق هرگز آسان تر نبوده است. راه حل برق پشتیبان خانگی EcoFlow که در اطراف نیروگاه قدرتمند قابل حمل DELTA Pro ساخته شده است، یک باتری خانگی قابل حمل آرام و قابل اعتماد برای جایگزینی ژنراتورهای پر سر و صدا و بسیار آلاینده است. این دستگاه به عنوان یک راه حل نوآورانه برای کاهش اثرات بحران جهانی انرژی و سهولت در تامین انرژی مصرف کنندگان، توجه را به خود جلب کرده است.

برایان اسنماچر، رئیس توسعه تجارت EcoFlow، گفت: ما هیجان‌زده‌ایم که دستگاه‌های هوشمند جدید و راه‌حل‌های نوآورانه پشتیبان‌گیری خانه را در CES 2023 به نمایش بگذاریم. در سال‌های اخیر، همه‌گیری‌های متحول کننده زندگی، افزایش قبوض برق، و شرایط آب و هوایی شدید را تجربه کرده‌ایم که وضعیت انرژی ناپایدار را ایجاد می‌کند. به همین دلیل است که EcoFlow انرژی را آسان‌تر از همیشه ارائه می‌کند تا به کاربران کمک کند بیشترین بهره را از زندگی ببرند، چه صرفه‌جویی در زمان و هزینه و چه لذت‌بخش‌تر کردن زندگی در خانه، خارج از منزل و فضاهای موبایل.

سه دستگاه هوشمند جدید برای سطح بعدی زندگی

CES 2023 به عنوان مکانی برای جدیدترین و بزرگترین نوآوری‌های فناوری، جایی که ایده‌ها به واقعیت تبدیل می‌شوند، محیط مناسبی را برای EcoFlow فراهم کرد تا اکوسیستم رو به رشد خود از دستگاه‌های هوشمند طراحی شده برای بهبود زندگی در خانه، خارج از منزل و در فضاهای موبایل را به نمایش بگذارد.

سه محصول جدید معرفی شده توسط EcoFlow در CES 2023 عبارتند از:

  • تیغه EcoFlow: اولین ماشین چمن زن رباتیک جهان، EcoFlow Blade ثابت می کند که ارزان تر از خدمات چمن زنی حرفه ای است و به تلاش فیزیکی کمتری نسبت به ماشین های چمن زنی رباتیک استاندارد نیاز دارد و مراقبت از چمن را کاملاً بدون دردسر می کند.
  • EcoFlow موج 2: به دنبال موفقیت اولین تهویه مطبوع قابل حمل Wave، نسل دوم قابلیت گرمایش و سرمایش را دارد و زندگی را در فضای باز و در فضاهای خارج از شبکه راحت تر می کند.
  • Glacier EcoFlow: Glacier اولین یخچال قابل حمل صنعت با یخ ساز داخلی است که غذا را تازه و نوشیدنی ها را خنک نگه می دارد تا حداکثر لذت را ببرید.

از بین سه محصول جدید، EcoFlow Blade و EcoFlow Glacier به عنوان افتخاری CES 2023 انتخاب شدند که طراحی نوآورانه برجسته و پتانسیل آنها برای بهبود کیفیت زندگی برای مصرف کنندگان را برجسته می کند.

قدرت پشتیبان خانه برای آرامش پایدار

بسیاری از ما برای برق خود به شبکه متکی هستیم، و هنگامی که شبکه قطع می شود، عواقب آن می تواند از ناامیدکننده تا کشنده باشد. به طور سنتی، مردم در هنگام قطع برق به ژنراتورهای سوخت به عنوان راه حل های برق اضطراری روی می آورند. در حالی که ژنراتورهای سوخت پر سر و صدا، دود هستند و سطوح بالایی از مونوکسید کربن خطرناک تولید می کنند، راه حل برق پشتیبان خانگی EcoFlow نیروی پشتیبان را ارائه می دهد که تمیز، بی صدا و ایمن است.

راه‌حل برق پشتیبان خانگی برای بازار آمریکای شمالی حول محور DELTA Pro ساخته شده است، نیروگاه قدرتمند قابل حمل با سریع‌ترین سرعت شارژ، وصل به خروجی عظیم 7200 وات، که برای حفظ مدارهای حیاتی تا یک هفته کافی است.

راه حل جایگزین پشتیبان خانه برای مصرف کنندگان در اروپا، سیستم برق مدولار پیشرو در صنعت EcoFlow، Power Kits است. بر اساس نیاز برق، کاربران می‌توانند حداکثر شش باتری LFP را انتخاب کرده و به آن متصل کنند که ظرفیت پایه 2 کیلووات ساعت را ارائه می‌دهند و با استفاده از پنل خانه هوشمند می‌توان آن را تا 30 کیلووات ساعت افزایش داد. این راه‌حل از حداکثر 9600 وات ورودی خورشیدی پشتیبانی می‌کند و امکان شارژ از انواع و مقادیر مختلف پنل‌های خورشیدی را فراهم می‌کند که کاربران می‌توانند از مجموعه پنل‌های خورشیدی EcoFlow نیز برای دستیابی به یک سبک زندگی پایدار انتخاب کنند. در مواقع اضطراری، کاربران می توانند به راحتی از ژنراتورهای پشتیبان خود برای شارژ کیت های برق استفاده کنند.

در حالی که راه‌حل‌های برق خانگی استاندارد نیاز به نصب حرفه‌ای دارند و ممکن است هفته‌ها یا ماه‌ها طول بکشد تا نصب شوند، راه‌حل‌های جدید EcoFlow به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به راحتی نصب شوند، هم در خانه‌ها و هم در کاروان‌ها. مانند سه دستگاه جدید، راه‌حل‌های پشتیبان‌گیری خانگی به کاربران این امکان را می‌دهد تا زندگی راحت‌تری با قدرتی داشته باشند که هرگز آسان‌تر نبوده است.