منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • یک کنترلر Nacon Made For iPhone MG-X Pro را برنده شوید

یک کنترلر Nacon Made For iPhone MG-X Pro را برنده شوید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
یک کنترلر Nacon Made For iPhone MG-X Pro را برنده شوید

من قبلاً انواع اندروید Nacon MG-X Pro و Nacon MG-X را بررسی کردم و متوجه شدم که هر دو عالی هستند. آنها برای هر کسی که Xbox Game Pass دارد و می خواهد از تلفن خود به عنوان یک کنسول قابل حمل استفاده کند بسیار مناسب است.

Nacon به اندازه کافی مهربان بوده و یکی از کنترلرهای جدید Nacon MG-X Pro را که برای آیفون طراحی شده است به شما هدیه داده است. جزئیات مسابقه در انتهای پست موجود است.

کنترلر Nacon MG-X Pro چیست؟

اواخر سال گذشته، Nacon MG-X Pro را برای آیفون منتشر کرد و به‌عنوان کنترلر بازی ابری ایکس باکس مجوز رسمی دریافت کرد.

MG-X Pro Made For iPhone همه کنترل‌های کلاسیک یک کنترلر Xbox را برای بازی‌های ابری روی دستگاه‌های تلفن همراه با Game Pass Ultimate و با هر بازی سازگار در Apple Store فراهم می‌کند. MG-X Pro Made for iPhone به لطف نگهدارنده قابل تنظیم و اتصال بلوتوث با طیف گسترده ای از مدل های آیفون، از 6S تا جدیدترین سازگار است.

دستگیره های ارگونومیک، میله های نامتقارن، ضربه گیرها، ماشه ها، دکمه های اکشن و دکمه های Xbox حداکثر راحتی بازی را تضمین می کنند. با استفاده از این کنترلر، همه چیزهایی که برای لذت بردن از بازی های مورد علاقه خود نیاز دارید، چه در خانه باشید و چه بیرون از خانه، دارید.

نکته قابل توجه این است که برخلاف مدل اندروید محور، دکمه Xbox Nexus در اینجا وجود ندارد.

ویژگی های NACON MG-X Pro

Nacon Made For iPhone MG X Pro Controller - مسابقه: برنده Nacon Made For iPhone MG-X Pro Controller
  • تجربه ایکس باکس در هر کجا که هستید: طراحی شده برای Xbox و ساخته شده برای iPhone – مناسب برای بازی در Xbox Game Pass Ultimate بازی ها و سایر بازی های سازگار در فروشگاه اپل
  • دسته های ارگونومیک: سطحی با طراحی ارگونومیک و بافت برای راحتی مطلوب
  • کاملا محافظت شده: نگهدارنده قابل تنظیم گوشی هوشمند را ایمن نگه می دارد و حداکثر پایداری را فراهم می کند
  • اتصال بیسیم: جفت شدن آسان آیفون با MG-X Pro Made For iPhone از طریق بلوتوث
  • تا 20 ساعت عمر باتری: باتری قابل شارژ قدرتمند برای جلسات طولانی بازی، از طریق کابل USB-C همراه شارژ می شود. نشانگر LED سطح باتری را نشان می دهد
  • سازگاری جهانی: سازگار با تمام مدل های آیفون از 6S تا آخرین مدل های دارای iOS 14

قیمت و در دسترس بودن

Nacon MG-X Pro برای iPhone در حال حاضر در دسترس است و از طریق خرده فروشان مختلف با قیمت حدود 100 پوند از جمله Argos یا مستقیم از Nacon در دسترس است.

رقابت

این یک نمونه بررسی استفاده شده مانند مسابقات عادی من نیست. من از زمانی که اندروید هستم اصلا از مدل آیفون استفاده نکردم. شرکت روابط عمومی جایزه را مستقیماً برای برنده ارسال می کند.

امیدوارم مسابقه Rafflepress طبق برنامه کار کند، اما اگر مشکلی دارید، در نظرات به من اطلاع دهید تا آن را برطرف کنم.

این فقط برای ساکنین انگلستان است.

این مسابقه برای برنده شدن یک کنترلر جدید Nacon Made For iPhone MG-X Pro است. مستقیماً توسط شرکت روابط عمومی ارسال خواهد شد. من شخصا مدل آیفون را بررسی نکرده ام، اما نسخه اندروید فوق العاده است.

فقط انگلستان