12 ابزار ضروری برای سفر بعدی با RV یا RV

12 ابزار ضروری برای سفر بعدی با RV یا RV

اشتراک گذاری مراقبت است!

کمپینگ RV (یا Camper Van در بریتانیا) به قدری محبوب شده است که برخی از بازنشستگان و عشایر دیجیتال استفاده از RV خود را به عنوان یک خانه دائمی یا نیمه دائمی انتخاب کرده اند. چه شما باشید و چه فقط دوست دارید در آخر هفته به حومه شهر بروید، ابزارها و ابزارهای زیادی پیدا خواهید کرد تا زندگی در جاده را کمی راحت تر و راحت تر کنید. این 12 ابزار ضروری را برای سفر بعدی RV خود بررسی کنید.

تامین آب آشامیدنی سالم و برق در جاده ها بیش از یک راحتی، یک ضرورت است. و این روزها داشتن یک اتصال اینترنتی قابل اعتماد نیز مهم است. با محصولات زیر از این اصول مراقبت کنید.

1. فیلتر آب

اگر کاروان سفر کرده باشید، ممکن است متوجه شده باشید که کیفیت آب آشامیدنی از مکانی به مکان دیگر متفاوت است. ملک از آب چاه یا منبع آب شهری استفاده خواهد کرد. مطمئن شوید که بهترین طعم و مطمئن‌ترین آب را با یک دستگاه تصفیه آب داخلی دارید که مستقیماً در شیلنگ آب RV شما قرار می‌گیرد تا مواد شیمیایی، رسوبات و فلزات سنگین را فیلتر کند.

2. پنل های خورشیدی و نیروگاه قابل حمل

دیگر نگران این نباشید که مکان بعدی برای شارژ باتری های شما کجا خواهد بود. نصب برخی از کیت های پنل خورشیدی RV آسان است و مهم نیست که چقدر در صحرا سرگردان باشید، برق رایگان خواهید داشت. و شما از انرژی های تجدید پذیر استفاده خواهید کرد! علاوه بر این، نیروگاه‌های قابل حمل می‌توانند انرژی اضافی را به دور از RV فراهم کنند و به شما امکان می‌دهند تا هر دستگاهی را با استفاده از پریزهای برق از 500 وات تا 2000 وات (بسته به اندازه نیروگاه) راه‌اندازی کنید. آنها همچنین می توانند از طریق انرژی خورشیدی شارژ شوند و بسته به نیاز شما، می توانند به طور بالقوه شما را به خودکفایی برساند.

3. تقویت کننده سیگنال اینترنت

اشاره کردن به PUCK 5 روی قایق کانال

این روزها بدون دسترسی به اینترنت انجام کاری سخت است. یک تقویت کننده سیگنال تضمین می کند که می توانید ایمیل خود را بررسی کنید، کارهای بانکی خود را انجام دهید و با تمدن در تماس باشید، حتی در مکان های دور. حتی ممکن است بتوانید ویدیوهای YouTube را پخش کنید.

با محصولاتی که برای صرفه جویی در فضا طراحی شده اند، آشپزخانه کوچک سیار خود را کارآمدتر کنید.

4. آبکش ظرف تاشو

هر چیزی که بتوان آن را تا کرد، فضای زیادی را در آشپزخانه ذخیره می کند. آبچکان ظروف جمع شونده را می توان به راحتی در صورت عدم استفاده نگهداری کرد. استفاده از آنها آسان است و تا ارتفاع 2 اینچ یا کمتر جمع می شوند. یک محفظه جداگانه ظروف کمک می کند ظروف شما سریعتر خشک شوند و می توانید آنها را به بیرون ببرید تا روی میز پیک نیک خود استفاده کنید.

5. لانه سازی قابلمه و تابه

قابلمه ها و تابه های توکار باعث صرفه جویی زیادی در فضای کابینت در RV شما می شود. آنها در کیت های 10 تکه ای عرضه می شوند که به خوبی در کنار هم قرار می گیرند و فقط در 1/2 فوت مکعب فضای ذخیره می شوند. آنها برای استفاده در هر نوع اجاق گاز ساخته شده اند.

6. یخ ساز رومیزی

بله، فضای پیشخوان در RV محدود است، اما سعی کنید فضایی را برای یک یخ ساز باز کنید که می تواند تنها در 8 دقیقه یخ بسازد و تا 25 پوند یخ در روز تولید کند.

هر RVer به شما خواهد گفت که زمانی که RV پارک شده است به همان اندازه زمان را در خارج از RV خود سپری می کند. با محصولاتی مانند این، آن را سرگرم کننده تر و راحت تر کنید.

7. میز فضای باز تاشو

میزهای تاشو در فضای باز همراه با کیسه های کوچکی هستند که می توانید آنها را در آنها ذخیره و حمل کنید. آنها برای صرف غذا در فضای باز، ورق بازی یا بازی های رومیزی، یا نشستن در اطراف آتش و استراحت با نوشیدنی عالی هستند.

8. شومینه در فضای باز

همه کمپینگ ها یکسان ایجاد نمی شوند و ممکن است خود را در یکی بدون آتش سوزی خوب یا با محدودیت های سوزاندن چوب بیابید. گودال آتش در فضای باز به اندازه کافی کوچک است که بتوان آن را در RV خود حمل کرد، همراه با کیت حمل است و می تواند با یک اشتعال خودکار بی بدیل روشن شود.

9. صندلی کمپینگ

با چند صندلی کمپینگ وقت خود را در فضای باز راحت سپری خواهید کرد. می‌توانید صندلی‌های کمپینگ تاشو پیدا کنید که فضای زیادی را برای حمل و جابجایی اشغال نمی‌کنند و دارای ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای مانند تکیه‌گاه‌های پددار و جا لیوانی چرخان هستند.

10. فرش کمپینگ در فضای باز

یک فرش کمپینگ در فضای باز قرار دهید تا یک پاسیو دور از خانه در خارج از RV خود ایجاد کنید. ساخته شده از مواد قابل تنفس، آنها به چمن شما آسیب نمی رسانند و برای ذخیره سازی آسان، جمع و جور و قابل حمل در یک کیسه جمع نمی شوند.

حتی کوچکترین حمام ها را با چنین محصولاتی تمیز و مرتب نگه دارید.

11. پاک کننده مخازن بلک واتر

یک اسپینر برای مخزن آب سیاه شما برای حذف رسوباتی که به ایستگاه تخلیه تخلیه نمی شوند ضروری است. این با ارائه یک عمل تمیز کردن چرخشی عمل می کند که ذرات را که باعث ایجاد بوی نامطبوع می شوند را حذف می کند. این همچنین به عملکرد صحیح سنسورهای مخزن سیاه شما کمک می کند.

12. سازمان دهنده دیوار برای حمام.

در حمام کوچک RV خود را با یک سازمان دهنده دیواری کاهش دهید تا مسواک ها و فنجان ها مرتب و بهداشتی باشند. آنها برای نگهداری 9 مسواک معمولی، 6 مسواک برقی و 3 فنجان ساخته شده اند.