منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • 6 بهترین جعبه تحویل بسته در فضای باز برای انگلستان

6 بهترین جعبه تحویل بسته در فضای باز برای انگلستان

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
6 بهترین جعبه تحویل بسته در فضای باز برای انگلستان

اشتراک گذاری مراقبت است!

[Update] در نسخه قبلی این مقاله، من به اشتباه از اصطلاحی متفاوت از دزد دریایی ایوان استفاده کردم، که معلوم شد یک اصطلاح کاملا توهین آمیز است. این یک اشتباه بی گناه بود، من از هر کسی که ممکن است آن را خوانده باشد عذرخواهی می کنم. الان درستش کردم!

به عنوان کسی که حجم زیادی از تحویل را به دلیل بررسی نمونه ها و هزینه های فنی اجتناب ناپذیر نوشتن هر روز در مورد آن دریافت می کند، تحویل بسته می تواند یک کابوس باشد. این چیزی است که در گذشته باعث استرس واقعی من شده است. زنگ‌های ویدیویی هوشمند و تعداد روزافزون دوربین‌های نظارتی من به این معنی است که این روزها وقتی وارد می‌شوم به ندرت در را از دست می‌دهم، اما وقتی برخی از پیک‌ها به‌طور تصادفی می‌آیند، همچنان خسته‌کننده است که تمام روز را در داخل خانه بنشینم.

البته، کووید سال گذشته خیلی چیزها را تغییر داد، رانندگان آمازون بدون در نظر گرفتن ارزش بسته، بسته‌ای را در هر جایی که صلاح بدانند تحویل می‌دهند. من به اندازه کافی خوش شانس هستم که در جاده ای نسبتاً آرام با باغی محصور در یک حصار بزرگ زندگی می کنم، بنابراین سرقت هنوز برای من مشکلی نیست، اما ایده آل نیست.

مدتی است که در حال بررسی جعبه‌های بسته بسته‌ام، با نزدیک شدن به پایان کووید، زمان خوبی برای سرمایه‌گذاری در آن به نظر می‌رسد.

همچنین شایان ذکر است که این یک راه خوب برای بدون تماس نگه داشتن منابع تا زمانی که مشکلات فعلی برطرف شود، است.

انواع گزینه ها، اندازه های مختلف و روش های مختلف دریافت و ایمن سازی بسته ها در بازار وجود دارد. حتی تعدادی جعبه تحویل هوشمند در بازار وجود دارد، همانطور که من عاشق این فناوری هستم، به طور کامل با ایده آنها به فروش نمی رسم.

پس بهترین گزینه ها کدامند؟ یا حتی ممکن است تعجب کنید که یک جعبه بسته در مقایسه با یک جعبه ذخیره سازی معمولی باغ چیست؟

جعبه تحویل بسته چیست؟

6 بهترین جعبه تحویل بسته در فضای باز برای انگلستان

جعبه تحویل بسته به گونه ای طراحی شده است که امکان تحویل بسته را فراهم می کند اما از جعبه خارج نمی شود مگر اینکه کلید داشته باشید.

به طور کلی، همه آنها به روشی مشابه کار می کنند، هنگامی که درب آن بلند می شود، محفظه داخلی توسط نوعی قفسه مسدود می شود. سپس با بسته شدن درب، بسته داخل محفظه اصلی می‌افتد.

بنابراین، آنها را برای هر کسی که به طور مکرر بسته‌ها را دریافت می‌کند، ایده‌آل می‌کند و باید از آن‌ها هم در برابر عوامل و هم در برابر دزدان یا دزدان دریایی به قول آمریکایی‌ها محافظت کند.

بهترین جعبه های تحویل بسته ایمن در فضای باز کدامند؟

به نظر می رسد که ایالات متحده گزینه های بسیار بیشتری نسبت به بریتانیا دارد. کل ساختار تحویل در آنجا کمی متفاوت است. برندهای مختلفی در بریتانیا وجود دارد اما به نظر می رسد تنها سه برند مورد بررسی قرار گرفته و نظرات خوبی را دریافت کرده اند.

کیتر بسته دراپ باکس

 • اطراف: 149.95 پوند
 • بررسی ها: 4.4/5 با 225 امتیاز

Keter Drop Box یکی از مواردی است که می بینم بیشتر توصیه می شود. این یک مدل کف است، من شخصاً دنبال آن هستم. ساختاری کاملاً پلاستیکی دارد که آن را ضد آب و در عین حال سبک وزن می کند. می توانید آن را با لنگر انداختن روی زمین یا با وزنه زدن فیزیکی آن را محکم کنید.

هنگامی که درب آن بلند می شود، دو قفسه داخلی را نیز باز می کند و از دسترسی به محفظه اصلی جلوگیری می کند. هنگامی که درب بسته می شود، به سمت پایین باز می شوند و اجازه می دهند بسته به محفظه اصلی بیفتد. سپس می توانید از یک در قفل شده به بسته ها دسترسی پیدا کنید. این یک راه حل ساده اما موثر برای تحویل بسته ها به خانه شما بدون حضور فیزیکی در آنجا است (اگر پیک مایل به انجام این کار باشد).

جعبه از شما می‌خواهد که از قفل روی آن استفاده کنید، بنابراین باید چیزی را هم بخرید که مطمئن باشد و به راحتی شکسته نشود.

جعبه بسته هوشمند جعبه بسته هوشمند دیواری

 • اطراف: 129.95 پوند
 • بررسی ها: 4.7/5 با 671 امتیاز

این جعبه بیشترین بررسی هایی را دارد که می توانم در آمازون پیدا کنم، با بهترین رتبه بندی کلی. از آنجایی که به دیوار نصب می شود، می تواند برای هر کسی با فضای محدود یا با دری درست در خیابان مناسب باشد.

البته، اندازه کلی جعبه و خود درب، اندازه بسته‌هایی را که می‌توانید بپذیرید محدود می‌کند، اما بیشتر بسته‌های کوچک تا متوسط ​​باید مناسب باشند.

شرکت سازنده این جعبه، Smart Parcel Box، یک بارکد در درب جعبه دارد که به پیک‌ها اجازه می‌دهد آن را اسکن کرده و آن را به عنوان امضا شده علامت‌گذاری کنند. برخی از شرکت‌ها ممکن است تمایلی به اسکن کد نداشته باشند، اگر نیاز به امضای فیزیکی داشته باشند، ممکن است نتوانند، اما این باید تعداد بسته‌هایی را که از دست می‌دهید به حداقل برساند.

جعبه هوشمند بسته جعبه برای ارسال بسته

 • اطراف: 249.95 پوند
 • بررسی ها: 4.6/5 با 55 امتیاز

از همان شرکت توصیه قبلی، شما همان ویژگی اسکن بارکد را دارید، اما گزینه ای بسیار بزرگتر که می تواند بسته های بزرگتر و بسته های بیشتری را در خود جای دهد. هنگام ایستادن روی زمین، سوراخ هایی برای اتصال به دیوار یا کف وجود دارد. با قفل داخلی ضد آب است. برخلاف Keter، این و سایر جعبه های موجود در لیست جعبه های فلزی کاملاً مونتاژ شده هستند.

جعبه iLoveParcels برای ارسال بسته

 • اطراف: 149.95 پوند
 • بررسی ها: 4.6/5 با 77 امتیاز

به نظر می رسد iLoveParcels یکی از اصلی ترین شرکت هایی است که جعبه های تحویل را در بریتانیا ارائه می دهد. این یکی از مدل های کوچکتر آنها است که همچنین یکی از بهترین گزینه های بررسی شده در آمازون است. ضد آب و دارای قفل داخلی است.

iLoveParcels جعبه حمل و نقل بسته بزرگ

 • اطراف: 249.95 پوند
 • بررسی ها: 4.1/5 با 30 امتیاز

یک جایگزین عالی برای iLoveParcels قبلی. این دارای یک قفل مخفی 3 پین است و وزن آن در مجموع 14.2 کیلوگرم است، بنابراین شما حتی می توانید بدون قفل کردن آن فرار کنید زیرا من نمی توانم تصور کنم که بسیاری از سارقان با جعبه ای به این وزن که 80 سانتی متر ارتفاع و 30 سانتی متر است فرار کنند. وسیع.

به نظر می رسد که تمام جعبه های فلزی موجود در این لیست از فولاد گالوانیزه با پوشش مقاوم در برابر زنگ زدگی هستند، بنابراین واقعاً ضد آب نیستند و اگر فولاد زیر آن در معرض دید قرار گیرد ممکن است شروع به زنگ زدن کنند.

جعبه تحویل بسته هوشمند iParcelBox

این یک بررسی 1 ستاره در آمازون دارد، اما جعبه V1 قدیمی‌تر بیست بررسی 5 ستاره داشت. من این را فهرست می کنم زیرا هوشمندانه ترین راه حل موجود در بازار است.

برخلاف Smart Parcel Box نسبتا گنگ، این یکی دارای ویژگی های هوشمند واقعی است. جعبه دارای یک برنامه همراه است و جعبه خود به اینترنت متصل می شود.

برای تحویل بسته، راننده دکمه را به مدت طولانی فشار می دهد تا قفل جعبه باز شود، اگر هنوز بسته ای تحویل داده نشده باشد، به طور خودکار باز می شود. اگر شخصی قبلاً بوده است، یک اعلان دریافت می‌کنید تا بتوانید قفل او را از راه دور باز کنید. سپس با بسته شدن درب آن دوباره قفل می شود.

در صورت امضا برای تحویل، آنها همچنین می توانند کد داخل درب را اسکن کنند.

یک سرویس ممتاز اضافی وجود دارد که قیمت آن £ 2pcm است و به دوربین مداربسته / وب دوربین سازگار متصل می شود و به شما این امکان را می دهد تا زمانی که پیک را فشار می دهید، به صورت فیزیکی آن را ببینید.

سرویس ممتاز همچنین به شما امکان می دهد کلیدهای دیجیتال را در اختیار دیگران قرار دهید و به آنها امکان باز کردن قفل جعبه را می دهد.

این یک گزینه جالب است، من احساس می کنم ممکن است یک مورد از مهندسی بیش از حد یک مشکل ساده باشد. به نظر من چیزی که منطقی تر است همان سبک جعبه است که با Smart Parcel Box/iLoveParcels استفاده می شود. این به پیک اجازه می‌دهد تا بسته را بدون هیچ گونه تعاملی از جانب شما تحویل دهد، اما جعبه هوشمند پس از ارسال با عکسی از پیک، شما را از تحویل مطلع می‌کند. کلیدهای دیجیتال ایده خوبی هستند، اما من حدس می‌زنم که می‌توانید به همسایه یک کلید یا کد قفل بدهید.

آخرین به روز رسانی در 23/11/2022 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغات محصولات آمازون