منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Anker Solix سیستم های ذخیره سازی خورشیدی را معرفی کرد و نیروگاه های قابل حمل PowerHouse را تغییر نام داد

Anker Solix سیستم های ذخیره سازی خورشیدی را معرفی کرد و نیروگاه های قابل حمل PowerHouse را تغییر نام داد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Anker Solix سیستم های ذخیره سازی خورشیدی را معرفی کرد و نیروگاه های قابل حمل PowerHouse را تغییر نام داد

Anker اعلام کرد که آنها به طور قابل توجهی خط تولید خود را از راه حل های ذخیره سازی باتری با ظرفیت بالا تحت یک خط محصول جدید Solix گسترش می دهند.

طیف محصولات جدید از نیروگاه های قابل حملی که در سال های اخیر برای وسایل نقلیه پشتیبان خانگی، کمپینگ و تفریحی محبوبیت زیادی پیدا کرده اند، گسترش می یابد. اکنون شامل طیف وسیعی از راه‌حل‌های انرژی خانگی مانند سیستم‌های بالکن خورشیدی، راه‌حل‌های باتری خورشیدی، شارژرهای خودروهای الکتریکی و غیره می‌شود.

این مشابه چیزی است که در مورد Ecoflow و سیستم خورشیدی بالکن PowerStream جدید آن‌ها دیدیم، و یک راه‌حل پنل خورشیدی نیمه مقرون‌به‌صرفه با قابلیت ذخیره‌سازی باتری را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد.

طیف محصولات Solix به سه دسته تقسیم می شود:

  • راه حل های انرژی خانه – سیستم های بالکن خورشیدی، راه حل های باتری خورشیدی، شارژر خودروهای برقی و غیره
  • سری فلکس – راه‌حل‌های برق قابل حمل برای وسایل نقلیه پشتیبان خانگی، کمپینگ و تفریحی (RV) با نیاز به انرژی بالا
  • سری کمپینگ – گزینه های قدرت فوق العاده قابل حمل برای ماجراجویی در فضای باز

راه حل های انرژی خانه با محلول بالکن Anker Solix

شیوه زندگی Anker Solix Solarbank E1600 - سیستم های ذخیره سازی خورشیدی Anker Solix نیروگاه های قابل حمل PowerHouse را معرفی و تغییر نام داد

این جالب ترین اعلامیه سری Solix است.

این سیستم Plug-in-Play شامل دو پنل خورشیدی و یک اینورتر است که می تواند مستقیماً به هر پریز برق موجود وصل شود و همزمان برق را به شبکه برگرداند و هزینه انرژی کاربر را کاهش دهد. امروز Anker Solix خط راه حل های انرژی خانه خود را معرفی کرد که شامل چندین راه حل برای خانه و آپارتمان می شود. این شامل سه محصول جدید است:

Anker Solix Solarbank - سیستم های ذخیره سازی خورشیدی Anker Solix معرفی شد و نیروگاه های قابل حمل PowerHouse تغییر نام داد
Anker Solix Solarbank E1600
  • Anker Solix Solarbank E1600: این سیستم ذخیره انرژی خانگی در اروپا در دسترس خواهد بود و با 99 درصد محصولات PV بالکن موجود در بازار سازگار است. دارای ظرفیت 1.6 کیلووات ساعت، مقاومت IP65 در برابر آب و گرد و غبار برای افزایش دوام و نصب آسان 5 دقیقه ای DIY. Solarbank طولانی ترین راه حل ذخیره انرژی خورشیدی جهان با استفاده از فناوری باتری LFP خواهد بود که قادر به پشتیبانی از 6000 چرخه شارژ است که دو برابر میانگین صنعت است. همچنین شامل یک کنترل برنامه هوشمند است که می تواند از طریق Wi-Fi و بلوتوث به دستگاه متصل شود تا کنترل برق سفارشی شود.
  • کیت نیروگاه قابل حمل Anker Solix F1200 با RS40/RS40P: این بسته که برای بازار اروپا طراحی شده است، راه حل بالکن Anker Solix را با یک نیروگاه قابل حمل ترکیب می کند. افزودن نیروگاه قابل حمل به مصرف‌کنندگان کمک می‌کند تا با سفارشی‌سازی مصرف پیک/خارج از پیک و کاهش نگرانی ناشی از قطع برق، صرفه‌جویی در مصرف برق خود را به حداکثر برسانند. همچنین دارای مانیتورینگ هوشمند مبتنی بر ابر است تا امکان مشاهده بی‌درنگ تولید و مصرف برق و نصب آسان پلاگین در بازی را برای کاربران فراهم کند.
  • راه حل ذخیره انرژی All-in-one Anker Solix: Anker همچنین برنامه‌های خود را برای راه‌اندازی مجموعه‌ای از راه‌حل‌های دیوار خورشیدی که برای تأمین نیروی پشتیبان برای تأسیسات خورشیدی موجود و تأسیسات جدید طراحی شده‌اند، فاش کرد. این راه حل های باتری ماژولار از 5 کیلووات ساعت تا 180 کیلووات ساعت (1) مقیاس پذیر خواهند بود و برای ارائه سطوح بالایی از ایمنی و دوام، انتقال بدون درز به برق خارج از شبکه و سازگاری با تجهیزات انرژی خانگی مانند پمپ های حرارتی، نفت و گاز طراحی شده اند. ژنراتورهای گازی برقی، راه حل آتی شارژ Solix EV Anker و موارد دیگر. جزئیات بیشتر در اواخر سال جاری در دسترس خواهد بود و راه حل در سال 2024 در سطح جهانی در دسترس خواهد بود.

سیم برق قابل حمل Anker Solix

شاید کمی گیج کننده باشد، اما Anker اکنون خط محبوب نیروگاه های قابل حمل خود را با نام تجاری جدید Solix گسترش خواهد داد.

Anker Solix F1200 - Anker Solix Solar Storage Systems معرفی شد و نیروگاه های قابل حمل پاورهاوس تغییر نام داد

بخشی از این شامل تغییر نام پرچمدار 2048 وات ساعتی Anker PowerHouse 767 به Anker Solix F2000 است.

در بیانیه مطبوعاتی آمده است که محصولات سری Solix Flex بیش از 1 کیلووات ساعت انرژی ارائه می‌کنند، در حالی که سری Camping برای نیروگاه‌های کوچک‌تر و قابل حمل کم‌تر که برای شارژ گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها، چراغ‌های کمپینگ، دوربین‌ها و باتری‌های پهپاد ایده‌آل هستند، استفاده می‌شود.