منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Cambridge Audio Melomania 1+ Competition – برنده یک جفت از این هدفون عالی Cambridge Audio TWS شوید.

Cambridge Audio Melomania 1+ Competition – برنده یک جفت از این هدفون عالی Cambridge Audio TWS شوید.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Cambridge Audio Melomania 1+ Competition - برنده یک جفت از این هدفون عالی Cambridge Audio TWS شوید.

اشتراک گذاری مراقبت است!

سال گذشته گوشی فوق‌العاده Cambridge Audio Melomania 1+ را بررسی کردم و اکنون یک جفت کاملاً جدید دارم که در یک مسابقه تقدیم می‌کنم.

خلاصه فیلم Cambridge Audio Melomania 1+

مدل پلاس جدید ارتقاء جزئی از Melomania استاندارد است و microUSB را به USB-C تغییر می‌دهد.

خود این هدفون یکی از بهترین هدفون‌هایی است که در آمازون رتبه‌بندی شده‌اند و منتقدانی مانند من به خوبی از آن استقبال می‌کنند.

آنها هیچ گونه حذف نویز فعال فانتزی ندارند، اما آن را با کیفیت کلی صدا جبران می کنند. برخلاف بسیاری از برندهای چینی تصادفی موجود در آمازون، این برندها خیلی بیس نیستند، بنابراین برای افرادی که صدای خنثی تری را ترجیح می دهند مناسب هستند.

این هدفون همچنین دارای یک برنامه همراه است که می توانید EQ را سفارشی کنید. این به شما این امکان را می دهد که باس را در صورتی که سطح بسیار پایین موسیقی خود را ترجیح می دهید، تقویت کنید.

این هدفون عمر باتری استثنایی دارد و همچنین دارای طیف وسیعی از نوک گوش است. این به شما امکان می دهد بهترین تناسب ممکن را داشته باشید، که سپس به شما کمک می کند تا به بهترین صدای ممکن دست پیدا کنید.

در آن زمان که آنها را بررسی کردم، قیمت آنها حدود 100 پوند بود و در آن زمان خرید خوبی بود. آنها اخیراً قیمت را به 40 پوند کاهش دادند (برای مدل سفید). به نظر می رسد آنها به اندازه کافی محبوب هستند که سیاهان فروخته می شوند.

اینها خرید خوبی هستند، من آنها را در راهنمای صوتی هدیه کریسمس خود توصیه کردم.

جایزه Cambridge Audio Melomania 1+

هدایای معمول من نمونه های بررسی استفاده شده است، اما نگران نباشید، هدفون های دست دوم را تقدیم نمی کنم. کاملا نو و در بسته بندی سلفون هستند.

برای ورود لطفا من را دنبال کنید توییتر (@mighty_gadget) یا اینستاگرام (mighty.gadget) و در زیر نظر خود را در مورد مدیریت توییتر/اینستا خود و دلیل برنده شدن Cambridge Audio Melomania 1+ بنویسید.

برنده رو 20 صبح اعلام میکنمSt و سعی کنید آنها را قبل از کریسمس (امیدوارم بعد از ظهر) پست کنید. آنها احتمالاً از طریق پست سلطنتی ارسال خواهند شد، بنابراین می توانم بگویم که بعید است برای کریسمس به آنجا برسند، اما من تمام تلاش خود را خواهم کرد.

آخرین به روز رسانی در 13/12/2022 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغاتی محصولات آمازون