منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • Dry: به زودی بررسی فن 3 مرحله ای گرم شده و بهترین گزینه های موجود در انبار

Dry: به زودی بررسی فن 3 مرحله ای گرم شده و بهترین گزینه های موجود در انبار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Dry: به زودی بررسی فن 3 مرحله ای گرم شده و بهترین گزینه های موجود در انبار

اشتراک گذاری مراقبت است!

Lakeland Dry: 3 Stage Heated Fan Rating Review به زودی

خلاصه

Dry: Soon 3 Stage Heated Dryer قطعا بهترین خشک کن لباس گرم شده ای است که من استفاده کرده ام. تنظیم آن آسان است و در مقایسه با سبک مسطح مینکی من، ظرفیت بهتری دارد. با این حال، به نظر من خرید آن کمی گران‌تر است، هود نصب‌شده به‌طور چشمگیری خنک‌کننده را بهبود نمی‌بخشد و هزینه‌های جاری آن‌طور که مردم تصور می‌کنند پایین نیست.

حرفه ای ها

 • کیفیت ساخت خوب و راه اندازی آسان
 • ظرفیت بسیار بزرگتر از خشک کن های بال تخت
 • هزینه های اولیه کمتر، با موقعیت های انعطاف پذیر و بدون هزینه نصب (بر خلاف خشک کن پمپ حرارتی)

منفی

 • پوشش نصب شده برای بهبود خشک کردن محدود بیش از حد ارزیابی می شود
 • برای چیزی که هست گران است
 • اگر آن را با ظرفیت کامل شارژ کنید اجرا کردن آن چندان ارزان نیست / مدت زیادی طول می کشد تا خشک شود

با ناخوشایند شدن هوا به سرعت و افزایش اخیر قیمت گاز و برق، بیشتر مردم به دنبال راه های کارآمدتری برای خشک کردن لباس های خود هستند.

خشک‌کن‌های خشک کن به دلیل هزینه‌های زیادی برای کار کردن، رپ بدی دارند، اما خشک‌کن‌های مبتنی بر پمپ حرارتی هزینه‌های جاری مشابه بسیاری از هزینه‌های فرصت دارند.

متأسفانه جا برای خشک کن نداریم و حوصله نداشتم برای یک خشک کن صدها خرج کنم.

خشک: بخاری های Soon به عنوان بهترین بخاری های موجود در بازار مورد تحسین قرار می گیرند. آنها به قدری محبوب هستند که Lakeland فروخته شده است و به نظر می رسد افراد بی وجدان آنها را برای سود در eBay می فروشند. من به شدت توصیه می کنم بیش از RRP پرداخت نکنید. آنها خوب هستند اما نه آنقدرها

خرید خشک: به زودی از Lakeland

مشخصات / ویژگی ها

 • لباس ها را در هر آب و هوایی سریعتر خشک کنید
 • یک هواکش برقی لباس فقط چند سکه هزینه دارد
 • هزینه اجرا 10p در ساعت است
 • آلومینیوم سبک
 • 15 کیلوگرم لباس را در فضای خشک کن 21 متری نگه می دارد
 • تا عمق 8 سانتی متر تا می شود
 • کاملاً باز 73 × 75 × 137 سانتی متر ارتفاع.

هزینه های جاری – در مقایسه با خشک کن چقدر برق مصرف می کند؟

هزینه‌های جاری در مشخصات توسط Lakeland ارائه می‌شود و بر اساس 34p در هر کیلووات در ساعت است که یک قیمت نمونه بر اساس سقف قیمت اکتبر 2022 است. قیمت‌های واحد بین شرکت‌ها متفاوت است.

گفته می‌شود که فن از 300 وات استفاده می‌کند، اما وقتی از آن با دوشاخه نظارت بر برق TP-Link Kasa KP115 استفاده کردم، به نظر می‌رسید که به طور مداوم 340 وات می‌کشد.

برای 4 ساعت و 15 دقیقه از 1.48 کیلووات ساعت استفاده کرد که با 348 وات در ساعت کار می کند، به این معنی که هزینه های جاری 0.12 پوند در ساعت است. یا در آن مدت 4 ساعت و 15 دقیقه 0.50 پوند استفاده کرده است.

برای یک خشک کن بر پایه پمپ حرارتی کارآمد، شارژ کامل معمولاً حدود 1.85 کیلووات ساعت مصرف می کند و 0.65 پوند هزینه دارد. Logik 8KG LHP8W18 مقرون به صرفه فقط 290 پوند است و از 1.88 کیلووات ساعت در بار کامل یا 0.66 پوند استفاده می کند.

بازگشت سرمایه گذاری

یکی از مواردی که من به خریداران بالقوه توصیه می کنم در نظر بگیرند این است که چه زمانی از استفاده از این بازده سرمایه گذاری مثبتی خواهند دید؟

با قیمت 150 پوند، این معادل 441 کیلووات ساعت برق با قیمت های فعلی است.

این کار نسبت به خشک کن پمپ حرارتی هزینه بیشتری دارد، اما احتمالاً نسبت به خشک کن کندانسوری که در هر بار بارگذاری کامل حدود 1.50 تا 2.5 پوند هزینه دارد، بسیار ارزان تر است.

اگر در حال حاضر یک خشک کن کوچکتر با بخاری تخت دارید، تنها مزیت آن افزایش ظرفیت است.

بنابراین من به شدت توصیه می‌کنم برای یکی از این‌ها پول بیشتری نپردازید، فکر می‌کنم در RRP کمی گران هستند.

راه اندازی و سهولت استفاده

بیرون آمدن و راه‌اندازی آن آسان‌تر از سوئیت قدیمی‌ترم، Minky است. به نظر می رسید که پاهای تا شده مینکی همیشه راهی برای گیج کردن من پیدا می کند. با این کار شما به سادگی ستون های بزرگ را باز کرده و سپس هر سطح را تا کنید.

تقصیر خود من است که مشخصات را به درستی نخوانده ام، اما به نظرم ناامیدکننده است که این فن گرمکن 150 پوندی عملکرد تایمر ندارد. اگر می خواهید چنین لوکسی داشته باشید، باید 180 پوند برای مدل لوکس هزینه کنید.

سیم برق کاملا کوتاه است. این برای من خوب است زیرا شلوغی کمتری ایجاد می کند، اما بدون شک برای برخی ناراحت کننده خواهد بود.

ثابت شد که نصب روکش سخت ترین قسمت است. برای جا دادن به ایرفویل طراحی شده است و قرار دادن درست آن را کمی دشوار دیدم.

به دلیل ماهیت چسبنده کیس، به نظر من آویزان کردن لباس‌های شما را ناراحت می‌کند. فقط مانع می شود.

راندمان خشک کردن

این یک خشک کن لباس با گرمایش عالی است، اما من آن را راه حلی متحول کننده برای صرفه جویی در هزینه نمی دانم که بسیاری از کاربران و بازبینان تصور می کنند.

به نظر می‌رسد پتو گرمای کافی را جذب نمی‌کند تا لباس‌ها بدون دخالت کاربر به سرعت خشک شوند. اگر چیزهایی را روی ستون های گرم شده پوشانده باشید و نه روی آنها، حتی پس از چندین ساعت خشک شدن، جای خشک و لباس مرطوب خواهید داشت. بنابراین، شما باید هر از چند گاهی این روند را انجام دهید و از آنجایی که پوشش مانع می شود، فقط آزار دهنده است.

از آنجایی که تنبل و فراموشکار هستم، به ناچار از خشک کردن مقدار زیادی لباس صرف نظر می کنم و مقدار کمتری از لباس ها را با قرار دادن آنها روی قفسه خشک می کنم.

باز هم، فراموشکار بودن، فقدان تایمر نیز به این معنی است که به راحتی می‌توانید این کار را یک شبه رها کنید. با قیمت 0.12 پوند در ساعت، پایان دنیا نیست، اما می تواند افزایش یابد. احتمالاً از دوشاخه و تایمر هوشمند برای کنترل بهتر استفاده خواهم کرد، اما این هزینه اضافی برای آن است.

بسته به نحوه چیدمان لباس ها و میزان تنظیم آنها، زمان خشک شدن می تواند بین 4 تا 10 ساعت باشد.

همه اینها بسیار منفی به نظر می رسد، اما واقعیت این است که گزینه قابل توجهی بهتر وجود ندارد. ما در آن لحظه ناخوشایند هستیم که هنوز گرمایش را روشن نکرده‌ام، اما هوای بیرون آنقدر معتدل است که نمی‌توان لباس‌ها را آویزان کرد.

ظرفیت ذخیره سازی این به طور قابل توجهی بهتر از Minky مسطح قدیمی من است. این از مشکلات مشابهی رنج می برد، شما یا دائماً لباس های خود را می چرخانید یا خشک می کنید و در حالی که صاف دراز می کشید بسیار کم.

قیمت و گزینه های جایگزین موجود است

خرید خشک: به زودی از Lakeland

با بحران هزینه های زندگی و رسانه ها که به وحشت ما دامن می زنند، همه در حال خرید بخاری های فن دار و سرخ کن ها هستند که باعث کمبود گسترده سهام می شود.

فقط فن گرم کن 3 مرحله‌ای Dry:Soon Mini برای Dry:Soon موجود است. این به تنهایی 120 پوند قیمت دارد و پوشش آن 40 پوند است.

همچنین Dry:Soon Drying Pod با قیمت 90 پوند و Dry:Soon Heated Cobinet با قیمت 130 پوند نیز وجود دارد. آنها متفاوت عمل می کنند و دارای بخاری و فن برای گرم کردن کابینت / کپسول هستند. برای کابینت، بخاری 1200 وات است، بنابراین جریان بسیار بیشتری مصرف می کند، اما سریعتر خشک می شود. احتمالاً هزینه اجرای آن‌ها بیشتر از خشک‌کن خواهد بود، اما از قبل به‌طور قابل توجهی ارزان‌تر هستند، نسبت به لباس‌های شما کمی مهربان‌تر هستند و می‌توانید آنها را ذخیره کنید.

فن های گرم شونده 3 مرحله ای جایگزین

من برای پیدا کردن گزینه های جایگزین موجود در انبار مشکل داشتم، اما انواع فن های 3 مرحله ای وجود دارد که باید مراقب آنها باشم:

بطور کلی

Dry: Soon 3 Stage Heated Dryer قطعا بهترین خشک کن لباس گرم شده ای است که من استفاده کرده ام. این یک پیشرفت بزرگ در قاب هواپیمای بال تخت است که در چند سال گذشته از آن استفاده می کردیم، عمدتاً به دلیل ظرفیت کلی آن.

من متقاعد نیستم که پوشش چقدر تفاوت دارد. منطقاً باید اوضاع را بهبود بخشد، اما با بیش از 40 پوند باید بپرسم که چه زمانی احتمال بازگشت سرمایه از این کار را دارید. ورق کینگ سایز احتمالاً عملکرد مشابهی را با قیمت کمتر ارائه می دهد.

بر این اساس، ای کاش هواکش بزرگتر Dry:Soon Deluxe 3-Tier Heated Airer را می خریدم که تقریباً به همان قیمت بود اما کاور را در بر نداشت.