منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Engenius ECW536 Cloud Wi-Fi 7 Enterprise Access Points با پلتفرم Qualcomm Networking Pro 1220 Wi-Fi 7 معرفی شد

Engenius ECW536 Cloud Wi-Fi 7 Enterprise Access Points با پلتفرم Qualcomm Networking Pro 1220 Wi-Fi 7 معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Engenius ECW536 Cloud Wi-Fi 7 Enterprise Access Points با پلتفرم Qualcomm Networking Pro 1220 Wi-Fi 7 معرفی شد

Engenius امروز اولین نقطه دسترسی Wi-Fi 7 خود را معرفی کرد که ادعا می کند اولین نقطه دسترسی Wi-Fi 7 مبتنی بر ابر در جهان برای شرکت ها است.

Engenius اولین ادعای جهان را دارد زیرا این اولین AP است که از پلتفرم Qualcomm Networking Pro 1220 استفاده می کند که به طور خاص برای محیط های سطح سازمانی طراحی شده است.

از نظر فنی، TP-Link اولین نقاط دسترسی Wi-Fi 7 را با EAP780 و EAP780 منتشر کرد. نه اینکه هنوز بتوانید آنها را بخرید.

Engenius ECW536 یک اکسس پوینت 4×4 Wi-Fi 7 با سرعت کل فوق العاده سریع تا 18.8 گیگابیت بر ثانیه است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ECW536، به https://www.engeniustech.com/wifi-7-technology.html مراجعه کنید.

ویژگی های کلیدی اکسس پوینت ECW536 Wi-Fi 7:

رابط کاربری ecw536 - Engenius ECW536 Cloud Wi-Fi 7 Enterprise Access Point با پلتفرم Qualcomm Networking Pro 1220 Wi-Fi 7 معرفی شد
  • سرعت و ظرفیت بالا: ECW536 از قدرت Wi-Fi 7 برای سرعت‌های رعد و برق تا 11600 مگابیت در ثانیه (6 گیگاهرتز)، 5800 مگابیت در ثانیه (5 گیگاهرتز) و 1440 مگابیت در ثانیه (2.4 گیگاهرتز) بهره می‌برد. از عملکرد بی بدیل برای برنامه های کاربردی با پهنای باند فشرده و محیط های فشرده داده لذت ببرید.
  • بهینه سازی پیشرفته: ECW536 مجهز به فناوری‌های پیشرفته 4×4 MU-MIMO، OFDMA و 10 GbE Port PoE++، استفاده از کانال را به حداکثر می‌رساند، تأخیر را کاهش می‌دهد و قابلیت اطمینان سیگنال و دریافت بهینه را تضمین می‌کند. از بهبود عملکرد شبکه و اتصال بدون درز حتی در استقرار با تراکم بالا بهره مند شوید.
  • اتصال مقاوم در برابر آینده: ECW536 از آخرین استانداردهای صنعتی پشتیبانی می کند و با نسل های قبلی Wi-Fi سازگار است. بدون زحمت در شبکه‌ها و دستگاه‌های موجود ادغام شده و انتقال آرام به نسل بعدی فناوری بی‌سیم را تضمین می‌کند.
  • مدیریت و استقرار ساده: نقاط دسترسی ECW536 را به راحتی از طریق پلتفرم ابری متمرکز EnGenius مدیریت کنید و به‌روزرسانی‌ها، پیکربندی و سفت‌افزار را ساده کنید و در زمان و منابع صرفه‌جویی کنید. ادغام یکپارچه در زیرساخت های شبکه موجود، به حداقل رساندن هزینه های استقرار.
  • امنیت بهبود یافته: ECW536 امنیت شبکه را در اولویت قرار می دهد و پروتکل های رمزگذاری درجه سازمانی و ویژگی های امنیتی جامع را ارائه می دهد که به راحتی از داده های حساس محافظت می کند و شبکه را از دسترسی غیرمجاز محافظت می کند.

نمای کلی Wi-Fi 7

Wi-Fi 6E هنوز فرصتی برای تبدیل شدن به جریان اصلی نداشته است، زیرا اکثر روترها و نقاط دسترسی قیمت بالایی دارند. حدس من این است که پیچیدگی راه‌اندازی باند جدید 6 گیگاهرتز به این معنی است که Wi-Fi 6 نمی‌تواند با فرکانس 6 گیگاهرتز راه‌اندازی شود و بنابراین در تاریخ بعدی به‌روزرسانی شد.

Wi-Fi 7 به نظر می رسد تأثیر بیشتری بر شبکه های Wi-Fi خواهد داشت، همه ویژگی های معرفی شده با Wi-Fi 6/6E را ترکیب می کند، اما سپس عرض کانال را به 320 مگاهرتز افزایش می دهد که به Wi-Fi چند گیگ واقعی اجازه می دهد. Fi Fi.

این عملیات Multi-Link را معرفی می کند که به شما امکان می دهد دو باند Wi-Fi را در یک اتصال ترکیب کنید و می توان از آن به عنوان متعادل کننده بار یا failover استفاده کرد.

قیمت و در دسترس بودن

هیچ اطلاعاتی در مورد قیمت یا تاریخ دقیق در دسترس بودن وجود ندارد، اما Engenius ECW536 قرار است در اوایل سه ماهه چهارم سال 2023 برای خرید در دسترس قرار گیرد. بیشتر از این حداقل یک پورت POE 10GbE قیمت را افزایش می دهد.

همچنین شایان ذکر است که سوئیچ های POE 10 گیگابایتی با قیمتی ممتاز عرضه می شوند.