منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • FRITZ!OS 7.50 روتر شما را با شبکه Wi-Fi بهتر، WireGuard VPN و عملکرد بهتر تلفن و خانه هوشمند به روز می کند.

FRITZ!OS 7.50 روتر شما را با شبکه Wi-Fi بهتر، WireGuard VPN و عملکرد بهتر تلفن و خانه هوشمند به روز می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
FRITZ!OS 7.50 روتر شما را با شبکه Wi-Fi بهتر، WireGuard VPN و عملکرد بهتر تلفن و خانه هوشمند به روز می کند.

اشتراک گذاری مراقبت است!

AVM از امروز انتشار FRITZ!OS 7.50 را آغاز می کند، به روز رسانی اصلی با بیش از 150 ویژگی جدید و پیشرفت های مفید برای همه FRITZ! محصولات به‌روزرسانی رایگان راه‌اندازی اتصالات VPN سریع را برای کاربران آسان‌تر می‌کند، آنها می‌توانند خانه هوشمند خود را حتی انعطاف‌پذیرتر کنند، بهتر از خود در برابر تماس‌گیرندگان ناخواسته محافظت کنند و عملکرد Mesh بیشتری را برای Wi-Fi خود دریافت کنند. منوی FRITZ!Box تغییر چهره می‌دهد و استفاده از آن را شهودی‌تر می‌کند. FRITZ!OS 7.50 طیف وسیعی از مزایا را برای خانه دیجیتال و امنیت و ثبات بیشتر را برای همه FRITZ به ارمغان می آورد! محصولات برای عمر طولانی AVM به عنوان بخشی از پشتیبانی طولانی مدت محصول خود، FRITZ!OS 7.50 را برای FRITZ!Box 7590 که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد، از امروز ارائه می دهد. به‌روزرسانی به تدریج برای سایر مدل‌های FRITZ!Box، FRITZ!Repeaters و FRITZ!Powerline عرضه می‌شود. برنامه های FRITZ! اکنون برای ویژگی های جدید FRITZ!OS آماده هستند. کاربران می‌توانند مستقیماً با کلیک کردن روی «شروع به‌روزرسانی» در رابط کاربری «fritz.box» یا اگر ویژگی به‌روزرسانی خودکار فعال باشد، به FRITZ!OS 7.50 به‌روزرسانی کنند. درباره همه ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدید بیشتر بدانید en.avm.de/fritzos.

عملکرد بیشتر در مش وای فای

با تکرار هوشمند پویا، FRITZ!OS 7.50 عملکرد مش وای فای بیشتری را برای FRITZ به ارمغان می آورد! شبکه خانگی. کاربرانی که از FRITZ!Repeater یا FRITZ!Box به عنوان Mesh Repeater استفاده می کنند از توان انتقال داده بالاتر و پایداری بیشتر برای اتصالات Wi-Fi خود بهره مند می شوند. با نسخه جدید FRITZ!OS، هر دو باند فرکانسی (2.4 و 5 گیگاهرتز) به صورت پویاتر برای اتصال بهینه بین FRITZ!Box در محل اتصال و Mesh Repeater استفاده می‌شوند.

کد QR را اسکن کنید و متصل می شوید: VPN با WireGuard

پشتیبانی از پروتکل WireGuard VPN نیز جدید است و راه‌اندازی اتصالات امن از اینترنت به شبکه خانگی FRITZ!Box را آسان‌تر می‌کند – برای مثال، هنگام کار از خانه یا اگر می‌خواهید در حین حرکت به شبکه خانگی خود دسترسی داشته باشید. . با دستیار WireGuard جدید در FRITZ!Box، اتصالات رمزگذاری شده را می توان در کوتاه ترین زمان با استفاده از برنامه WireGuard از طریق کد QR یا نرم افزار بر روی تلفن های هوشمند، لپ تاپ ها یا رایانه های شخصی راه اندازی کرد. پروتکل قبلی VPN برای FRITZ!Box، IPSec، نیز توسط تیم توسعه AVM به روز شده است و اکنون از هر دو اتصال IPv4 و IPv6 پشتیبانی می کند.

تلفن راحت تر: FRITZ!Fon صحبت کردن را یاد می گیرد

FRITZ!Fon یک تقویم قرار ملاقات جدید دریافت می کند و صحبت کردن را یاد می گیرد. با آهنگ زنگ جدید «Voice»، FRITZ!Fon اکنون می‌تواند با پیام‌هایی مانند «تماس از کلودیا» یا «اکنون به ایستگاه بروید»، تماس‌گیرندگانی را که در مخاطبین یا ورودی‌های تقویم خود ذخیره کرده‌اید، به شما اطلاع دهد. برخورد با تماس‌گیرندگان ناخواسته نیز راحت‌تر می‌شود، زیرا دفترچه تلفن اکنون می‌تواند به عنوان «فهرست مجاز» استفاده شود. تماس گیرندگانی که در دفترچه تلفن ذکر نشده اند را می توان مسدود کرد یا به یک منشی تلفنی ارسال کرد. استفاده از دایرکتوری های آنلاین نیز بهبود یافته است.

اگر FRITZ!، پس هوشمند – گزینه های جدید با صحنه ها و ترکیبات

FRITZ!OS 7.50 FRITZ را می سازد! خانه هوشمند حتی انعطاف پذیرتر. با صحنه‌ها، مجموعه‌ای از اقدامات مختلف را می‌توان به طور همزمان در خانه هوشمند فراخوانی کرد. برای مثال، با صحنه بازگشت به خانه، تمام کنترل‌های رادیاتور را می‌توان با فشار یک دکمه روی دمای راحت تنظیم کرد و چراغ‌های LED و دوشاخه‌های هوشمند، Wi-Fi و/یا Wi-Fi مهمان، و همه دستگاه‌های منشی تلفنی می‌توانند به طور همزمان روشن شود. روال‌های جدید تضمین می‌کنند که دستگاه‌ها، اسکریپت‌ها و قالب‌ها به‌طور خودکار با یک رابطه if-then راه‌اندازی می‌شوند. به عنوان مثال، اگر رطوبت اندازه گیری شده توسط FRITZ!DECT 440 به یک سطح مشخص برسد، صحنه از پیش تنظیم شده “تهویه” با یک دوشاخه هوشمند FRITZ!DECT 200 با یک مرطوب کننده متصل اعمال می شود.

توزیع عادلانه پهنای باند در شبکه خانگی و امنیت بیشتر

پخش جریانی سریال، گشت و گذار در وب، بازی آنلاین، جلسات هنگام کار از خانه و غیره. – دارای مجموعه ای از برنامه های کاربردی است که همزمان از پهنای باند اینترنت استفاده می کنند. با FRITZ!OS 7.50، FRITZ!Box با اتصالات DSL می‌تواند بسته‌های داده را در خانه حتی بهتر و منصفانه‌تر به همه دستگاه‌های موجود در شبکه خانگی و شبکه مهمان توزیع کند. این بدان معنی است که هر کاربر به طور خودکار بیشترین استفاده را از زمان آنلاین خود می برد. این به‌روزرسانی همچنین استفاده از رسانه‌های ذخیره‌سازی USB را بهینه می‌کند و تعدادی پیشرفت‌های امنیتی مانند حفاظت‌های اضافی در برابر خرابی سرور DNS بالقوه در اینترنت به ارمغان می‌آورد.

راحتی بیشتر در کار و منوی واضح FRITZ!Box

FRITZ!OS 7.50 همچنین طراحی رابط کاربری fritz.box را تازه می کند و خواندن آن را آسان تر می کند. صفحه نمای کلی بازطراحی شده به کاربران کمک می کند حتی بهتر حرکت کنند. اگر می خواهید به سرعت درک کنید که چگونه از FRITZ استفاده کنید! آیتم های منو، می توانید راهنمایی ها و دستورالعمل ها را مستقیماً از راهنمای آنلاین جدید دریافت کنید، از جمله جستجوهای کلیدواژه.