Garmin Forerunner 965 و FR265 به زودی با صفحه نمایش AMOLED عرضه می شوند - FR965 می تواند 600 پوند / 650 یورو / 650 دلار قیمت داشته باشد.

Garmin Forerunner 965 و FR265 به زودی با صفحه نمایش AMOLED عرضه می شوند – FR965 می تواند 600 پوند / 650 یورو / 650 دلار قیمت داشته باشد.

اشتراک گذاری مراقبت است!

بعد از یک تابستان پرمشغله از معرفی، گارمین چند ماه است که هیچ نسخه مهمی نداشته است. Garmin Bounce در ژانویه و Garmin Instinct Crossover در نوامبر عرضه شد. Garmin MARQ Gen2 که در ماه اکتبر عرضه شد، بر اساس Garmin Epix ساخته شده است، اما به دلیل قیمت، محصول کاملاً مناسبی است.

اکنون به نظر می رسد که گارمین به زودی Forerunner 965 و Forerunner 265 را عرضه خواهد کرد. زمان عرضه آن غیرعادی است زیرا Garmin Forerunner 955 در ژوئن 2022 عرضه شد.

در چند ماه گذشته شایعات متعددی در مورد این ساعت ها منتشر شده است، اما فلوریان (@fttest_bg) مراقب است و مقداری پیدا کرده است لیست محصولات اولیه از RunningXpertکه قبلاً حذف شده اند.

اطلاعات زیادی در مورد این دو ساعت در دست نیست. مثل همیشه، گمانه زنی هایی وجود دارد که چه چیزی ممکن است شامل شود یا نه.

نمایشگرهای AMOLED

ویژگی اصلی که بسیار محتمل به نظر می رسد این است که هر دو ساعت از صفحه نمایش AMOLED استفاده خواهند کرد. اساساً به همین دلیل است که آنها می توانند دنباله ای برای Forerunner 955 به سرعت منتشر کنند.

به طور معمول Forerunner 9×5 مبتنی بر پلتفرم Fenix ​​است، این اساساً یک نسخه سبک تر از دستگاه پرچمدار است که هدف آن ورزشکاران جدی، به ویژه ورزشکاران سه گانه است. معمولاً در هنگام راه‌اندازی تفاوت‌هایی وجود دارد، Forerunner 955 با قدرت دویدن بومی، عملکرد جدید HRV و آمادگی تمرینی راه‌اندازی شد، اما همه این ویژگی‌ها به پایین (یا بالا) به Fenix ​​7 مبتنی بر آن منتقل شدند.

Garmin Forerunner 965 یک Garmin Epix 2 سبک وزن است

نمایشگر Fenix ​​6 Pro MIPs و Epix 2 AMOLED

حرکت به سمت صفحه نمایش AMOLED به این معنی است که Garmin Forerunner 965 جدید اساساً نسخه باریک شده Garmin Epix 2 برتر خواهد بود. Garmin Epix 2 به معنای واقعی کلمه فقط یک Fenix ​​7 بود، اما با یک صفحه نمایش AMOLED.

بسیاری حدس می زنند که این زمان چرخش سریع، حرکتی برای مقابله با اپل واچ اولترا است، که اولین ساعت از یک برند ساعت هوشمند مناسب است که واقعاً با ساعت های چند اسپورت رقابت می کند.

قیمت Garmin Forerunner 965

یک لیست اولیه خرده فروشی نشان می دهد که Forerunner 965 با قیمت 649.99 یورو به فروش می رسد که حدود 570 پوند یا بیش از 700 دلار است. فرض بر این است که MSRP واقعی برای پوند 600 پوند و قیمت دلار آمریکا 650 دلار خواهد بود.

Garmin Forerunner 955 با قیمت 480 پوند و مدل Solar که دارای GNSS چند باندی نیز بود با قیمت 550 پوند به بازار عرضه شد. فکر نمی‌کنم جهش بزرگی در قیمت باشد و Garmin Forerunner 945 از حدود 520 پوند شروع می‌شود.

Garmin Forerunner 965 با نوار قلب

از طریق: DC Rainmaker

مدتی است که گفته می شود گارمین عملکرد ECG را روی یکی از ساعت های خود منتشر می کند. این یک ویژگی شایعه شده برای Garmin Fenix ​​6 Pro بود، اما در آن زمان شواهد کمی برای حمایت از این شایعات وجود داشت.

اخیراً، گارمین تأییدیه FDA را برای برنامه ECG خود دریافت کرده است، به این معنی که ممکن است به روز رسانی های نرم افزاری برای دستگاه های سازگار در راه باشد. DC Rainmaker حتی اولین نگاه دقیقی به برنامه ECG انداخت که از نظر فنی در ساعت هوشمند Venu 2 Plus در دسترس است، البته برای استفاده عمومی نیست.

اگرچه هیچ تضمینی وجود ندارد که Garmin Forerunner 965 با عملکرد ECG راه اندازی شود، به نظر می رسد بهترین گزینه برای آن باشد.

Garmin Forerunner 265 & FR 265s

اطلاعات کمتری در مورد Garmin Forerunner 265 وجود دارد. به نظر می رسد Garmin Forerunner 255 با صفحه نمایش AMOLED باشد. تفاوت اصلی این است که اکنون ممکن است الگوی موسیقی جداگانه ای وجود نداشته باشد. موسیقی به صورت استاندارد گنجانده خواهد شد.

گزارش‌های اولیه حاکی از آن است که این قیمت می‌تواند حدود 500 دلار باشد که یک جهش بزرگ از Forerunner 255 است و آن را بسیار ارزان‌تر از Garmin Forerunner 965 نمی‌کند.