منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Greenmarket.eco – بازار جهانی برای راه حل های پایدار

Greenmarket.eco – بازار جهانی برای راه حل های پایدار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Greenmarket.eco - بازار جهانی برای راه حل های پایدار

اشتراک گذاری مراقبت است!

از فناوری زندگی دوم گرفته تا مد پایدار آرام، گرین‌مارکت به شما کمک می‌کند زندگی «سبزتر» بدون فداکاری داشته باشید. هر برند و محصولی در پلتفرم قیمت گذاری دقیقی دارد و به شما آرامش می دهد که وقتی خریدی انجام می دهید، برنده می شوید و سیاره هم همینطور!

صنعت فناوری هر ساله تأثیر قابل توجهی بر محیط زیست دارد. تولید دستگاه های تلفن همراه و گوشی های هوشمند فاجعه زیست محیطی بزرگی ایجاد می کند، زیرا استخراج برخی از اجزاء مانند کبالت یا لیتیوم بسیار آلوده کننده است. علاوه بر این، تولید و تحویل محصولات، میزان بالایی از گازهای گلخانه ای را تولید می کند. تنها 12 درصد از کل تلفن های همراه فروخته شده در بریتانیا بازیافت می شوند. این بدان معناست که 88 درصد از این دستگاه ها به محل های دفن زباله ختم می شوند یا در محل های دفن زباله نگهداری می شوند که می توانند مشکلات زیست محیطی ایجاد کنند.

مطالعات نشان می دهد که خرید یک گوشی جدید به اندازه شارژ مجدد و کارکردن یک گوشی هوشمند برای یک دهه تمام انرژی مصرف می کند. چه به دنبال جدیدترین گوشی هوشمند یا کنسول بازی باشید، فناوری زندگی دوم همیشه باید اولین انتخاب شما باشد. ماشین آلات بازسازی شده گرین مارکت جدید به نظر می رسد، مانند نو کار می کند اما تا 40٪ ارزان تر با 12 ماه ضمانت کیفیت است!

آیا به خرید گوشی بازسازی شده بعدی خود فکر می کنید؟

تلفن‌های ریفربیش شده همه‌چیز پر سر و صدا هستند و همانطور که قبلاً ذکر شد، دلایل خوبی دارد. ما هر روز شاهد پیشرفت های بیشتر در صنعت فناوری هستیم. تلفن هایی با وضوح بالاتر، ویژگی های به روز شده و عمر باتری بیشتر.

وقتی به www.greenmarket.eco می روید تا طیف وسیعی از تلفن های بازسازی شده آنها را بررسی کنید، ما یک چک لیست آماده داریم که به شما کمک می کند هنگام خرید تلفن های بازسازی شده انتخاب درستی داشته باشید.

  • درجه تلفن بازسازی شده خود را بررسی کنید

به تلفن‌های بازسازی‌شده درجه‌بندی می‌شود، معمولاً از A تا C، اما توجه داشته باشید، این می‌تواند بسته به خرده‌فروشی متفاوت باشد. به طور کلی، درجه A به بالاترین کیفیت، وضعیت نعناع، ​​درجه B بسیار خوب و C خوب اشاره دارد. این به سه عامل بستگی دارد: عیوب آرایشی، استفاده توسط مالک قبلی و بسته بندی آن. همانطور که انتظار می رود، هر چه درجه بالاتر باشد، گران تر خواهد بود.

این برای محافظت از خرید شما در برابر هر گونه مشکلی که ممکن است ایجاد شود مهم است، که مخصوصاً در مورد تلفن های بازسازی شده در صورت عدم امکان برطرف نشدن نقص بسیار مهم است. اطمینان حاصل کنید که از طریق یک فروشنده معتبر رفته و طول، اسناد و ارائه دهنده همراه با ضمانت را بررسی کنید. تمامی گوشی های فروخته شده در گرین مارکت دارای 12 ماه گارانتی رایگان هستند.

برخی از تلفن های بازسازی شده همراه با لوازم جانبی ارائه نمی شوند، بنابراین اگر به مجموعه جدیدی از شارژر، دوشاخه، هدفون و غیره نیاز دارید، این را در نظر داشته باشید. برخی به همراه لوازم جانبی ارائه می شوند، اما بررسی اصل بودن و مناسب بودن آنها برای دستگاه بسیار مهم است. به عنوان مثال، اگر جریان الکتریکی شارژر برای گجت مناسب نباشد، می تواند به عمر باتری گوشی آسیب برساند. بسیاری از خرده فروشان و بازارها، از جمله گرین مارکت، معمولاً لوازم جانبی را ارائه نمی دهند زیرا اکثر مصرف کنندگان قبلاً آنها را دارند و این گامی کوچک در جهت صرفه جویی در زباله های الکترونیکی است که وارد محیط زیست ما می شود.

اکثر دستگاه ها قفل و آماده کار هستند. ممکن است ارزش بررسی این را داشته باشد که دستگاهی که قصد خرید آن را دارید با سیم کارت شما سازگار باشد، زیرا ممکن است برخی از اسبابک ها به شبکه های تلفن همراه در خارج از کشور قفل شده باشند. تمام تلفن‌های Greenmarket باز می‌شوند، بنابراین می‌توانید به محض رسیدن تلفن از سیم‌کارت خود استفاده کنید.

از کد تخفیف “MightyGadgets-5%” برای دریافت 5٪ تخفیف تلفن بعدی خود در www.greenmarket.eco استفاده کنید.