Honor Gateway to the Future تجربه AR راه اندازی شد تا فرهنگ را با AR و AI قابل دسترس تر کند.

Honor Gateway to the Future تجربه AR راه اندازی شد تا فرهنگ را با AR و AI قابل دسترس تر کند.

اشتراک گذاری مراقبت است!

به عنوان بخشی از سخنرانی اصلی آنر در IFA، جایی که Honor 70 جدید به صورت جهانی معرفی شد، آنها همکاری جدیدی را با دو هنرمند AR اعلام کردند تا به طور خلاقانه یک نقطه عطف نمادین واقع در Speicherstadt هامبورگ، یک سایت میراث جهانی یونسکو را بازسازی کنند. تجربه AR همهجانبه برای همه کاربران گوشی های هوشمند در دسترس خواهد بود تا از طریق برنامه رایگان ARLOOPA دانلود کنند.

Honor سرمایه گذاری زیادی روی فناوری های هوش مصنوعی و AR انجام می دهد تا مطمئن شود محصولاتش برای انقلاب دیجیتال بعدی آماده هستند. این نوآوری ها شامل AI Space Identification، Spatial Audio و پشتیبانی از ARCore برای باز کردن تجربه های همه جانبه برای کاربران گوشی های هوشمند در همه جا است. از آنجایی که روندهای جهانی مانند گردشگری ترکیبی به شتاب گرفتن ادامه می دهند، این فناوری های همه کاره همچنان نقش کلیدی در غنی سازی تجربه کاربر در سناریوهای مختلف ایفا خواهند کرد.

گردشگری ترکیبی چیزی است که در طول همه‌گیری پدیدار شده است و به مسافران این امکان را می‌دهد تا به هوس سرگردانی خود بپردازند و فرهنگ را تجربه کنند و از آسایش خانه خود سفر کنند. با این حال، با AR شما می توانید بیشتر از لذت بردن از پیاده روی در خانه انجام دهید. این می تواند برای بهبود تجربه سفر کاربر استفاده شود. یک مثال خوب استفاده از AR به عنوان راهنمای تور، چه در خیابان و چه در موزه ها و گالری های هنری است.

برای Honor، با استفاده از برنامه ARLOOPA، کاربران می توانند از صفحه اختصاصی Honor بازدید کنند و از آثار AR در مکان در هامبورگ یا هر جای دنیا لذت ببرند. تجربه در محل به ساختمان Wasserschloss لنگر انداخته است و می توان از Poggenmühlen-Brücke، پل روبروی نماد نمادین، مشاهده کرد. کاربران غیر هامبورگ می‌توانند «تجربه در هر سطح» را در برنامه انتخاب کنند و دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنند تا تجربه واقعیت افزوده مورد نظر خود را به صورت مجازی روی سطح صافی در نزدیکی قرار دهند.

به عنوان بخشی از این پروژه، آنر رقابت جهانی طراحی استعدادهای درخشان را گسترش داد. اکنون یک دسته آثار هنری تعاملی AR اختصاصی وجود دارد و اکنون آثار ارسالی برای هنر دیجیتالی را می‌پذیرد که محله‌های محلی را متحول می‌کند، از جمله پوشش‌های دیجیتال برای دیوارها، پارک‌ها و سایر فضاهای عمومی. هنرمندان علاقه مند به مسابقه می توانند اطلاعات بیشتر را در اینجا بیابند: https://www.hihonor.com/honor-talents/en