منو سایت

Mighty Gadget با mightygadget.com جهانی می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Mighty Gadget با mightygadget.com جهانی می شود

اشتراک گذاری مراقبت است!

به دلایلی احمقانه، وقتی که Might Gadget را راه‌اندازی کردم، این سایت را با استفاده از mightygadget.co.uk راه‌اندازی کردم، که به شدت رتبه‌بندی گوگل و ترافیک بریتانیا را سنگین می‌کند.

در حالی که بیشتر محتوایی که من می نویسم متمرکز بر بریتانیا است (از جمله بیشتر قیمت هایی که لیست می کنم)، واقعیت این است که کمتر از نیمی از ترافیک من از بریتانیا می آید.

من هرگز انتظار نداشتم که از طریق سایت امرار معاش کنم، بنابراین حدس می‌زنم زمانی که شروع به کار کردم مهم نبود.

اما امروزه باید به نحوه نمایش وب سایت من در گوگل و نحوه عملکرد آن با تبلیغات وابسته یا فروش فکر کنم. ترافیک ایالات متحده تنها حدود 20٪ از کل ترافیک من است، اما ارزش RPM این تبلیغات 80٪ بیشتر از ترافیک بریتانیا است.

اگر بتوانم ترافیک خود را در ایالات متحده بهبود بخشم، نرخ تبلیغات را به میزان قابل توجهی بهبود خواهم داد. و بله، می دانم که تبلیغات آزاردهنده هستند، اما اگر بخواهم از این وب سایت امرار معاش کنم، شر ضروری است.

احتمال زیادی وجود دارد که همه اینها برای من نتیجه معکوس داشته باشد و گوگل ترافیک من را از بین ببرد و این می تواند یکی از بزرگترین اشتباهات زندگی من باشد. ریسک بالا، پاداش بالا و همه چیز.

به هر حال، من این را عمدتاً به عنوان یک هشدار ارسال می کنم که اگر چیزی در سایت خراب است، لطفاً به من ایمیل بزنید یا در زیر نظر دهید.