منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Nanoleaf لامپ ها و نوارهای نوری سازگار با ماده را به خط Essentials معرفی کرد.

Nanoleaf لامپ ها و نوارهای نوری سازگار با ماده را به خط Essentials معرفی کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Nanoleaf لامپ ها و نوارهای نوری سازگار با ماده را به خط Essentials معرفی کرد.

اشتراک گذاری مراقبت است!

امروز خبرهای مهمی در دنیای خانه های هوشمند وجود دارد. بالاخره موضوع شروع شد Matter که در 18 دسامبر 2019 اعلام شد، با هدف کاهش پراکندگی بین فروشندگان مختلف و دستیابی به قابلیت همکاری بین دستگاه‌های خانه هوشمند و پلتفرم‌های اینترنت اشیا (IoT) از فروشندگان مختلف است.

این استاندارد توسط گروهی متشکل از آمازون، اپل، گوگل و اتحاد استانداردهای اتصال (که قبلاً اتحادیه Zigbee نامیده می شد) پشتیبانی می شود.

ما شاهد عرضه بسیاری از محصولات با این استاندارد خواهیم بود و طی چند سال آینده مدیریت دستگاه‌های خانه هوشمند در یک محیط یکپارچه آسان‌تر خواهد شد.

Nanoleaf لامپ ها و نوارهای نوری سازگار با ماده را به خط Essentials معرفی کرد.

Nanoleaf یکی از اولین شرکت هایی بود که محصولات سازگار با ماده را عرضه کرد.

آنها لامپ های هوشمند و نوارهای نوری جدیدی را در خط Essentials راه اندازی کرده اند که از لامپ های A19، GU10، BR30 و یک نوار نور تشکیل شده است.

افزوده‌های جدید سازگار با Matter به خط Essentials طیف کاملی از محصولات روشنایی را ارائه می‌دهند تا کل خانه شما را با کنترل‌های آسان و قابلیت‌های RGBW روشن کند. لامپ ها و نوار نوری با ارائه بیش از 16 میلیون گزینه رنگ و همچنین سفیدهای قابل تنظیم بسیار روشن (با دمای رنگ بین 2700 تا 6500 کلوین)، همچنین می توانند صحنه های نوری پویا با تغییر رنگ را بازتولید کنند که کاملاً با برنامه Nanoleaf قابل تنظیم هستند.

با استفاده از برنامه یا دستیار صوتی دلخواه خود، از طریق قابلیت‌های چند کنترلر Matter، چراغ‌ها را کنترل کنید و اتوماسیون‌ها را در طول روز برنامه‌ریزی کنید، نیازهای روشنایی خود را برای اتاق نشیمن، اتاق خواب، آشپزخانه، فضای اداری و موارد دیگر شخصی‌سازی کنید.

Nanoleaf همچنین تعدادی محصول جدید سازگار با ماده را در CES 2023 معرفی خواهد کرد که به یکپارچه‌تر کردن اتوماسیون روشنایی خانه کمک می‌کند.

در دسترس بودن خرده فروشی

لامپ‌های هوشمند Essentials و نوارهای نوری سازگار با ماده در اوایل سال 2023 در shop.nanoleaf.me در سراسر جهان در دسترس خواهند بود. قیمت از 19.99 تا 99.99 دلار متغیر است.

قیمت و در دسترس بودن بریتانیا هنوز تایید نشده است.