منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Pinter 2 Homebrew Beer Review – Homebrew گران قیمت یا جایگزین ارزان در مقابل Pro Perfect Draft Pro؟

Pinter 2 Homebrew Beer Review – Homebrew گران قیمت یا جایگزین ارزان در مقابل Pro Perfect Draft Pro؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Pinter 2 Homebrew Beer Review - Homebrew گران قیمت یا جایگزین ارزان در مقابل Pro Perfect Draft Pro؟

اشتراک گذاری مراقبت است!

رتبه بندی بررسی آبجو Pinter 2 Homebrew

خلاصه

Pinter 2 نسبت به نسخه اصلی پیشرفت زیادی در کیفیت دارد. درست مانند نسخه اصلی، این بهترین آبجوی خانگی را تولید می کند که تا به حال داشته ام. من فکر می کنم این یک مقدمه عالی برای دم کردن خانگی است و فکر می کنم یک هدیه کریسمس شگفت انگیز برای هر کسی که عاشق آبجو است باشد.

حرفه ای ها

  • یک سیستم همه کاره که بسیار کاربرپسندتر از دم کردن خانگی سنتی است
  • آبجو عالی
  • ارزان تر از پرفکت پیش نویس و به طور بالقوه ارزان تر از آبجو سوپرمارکت

منفی

  • پرکننده های گران قیمت (که در 2 سال گذشته بسیار افزایش یافته اند)

دو سال پیش من Pinter را بررسی کردم که به نظرم راهی فوق‌العاده کاربرپسند برای ورود به آبجوسازی خانگی است و برخی از بهترین دم‌نوش‌های خانگی را که تا به حال دم کرده‌ام تولید کرد.

من متوجه شدم که آن را به دلیل قیمت بالای شارژ مجدد آبجو ناامید کرده است. اما بعد همه دیوانه شدند تا Perfect Draft، و این محصول دیگری است که من شخصاً معتقد بودم آبجو بیش از حد ارزیابی می شود. بنابراین، بدیهی است که نظر من با دیگران یکسان نیست. هر چند حق با من است.

اکنون با پینتر 2 برگشته‌ام و به عنوان منافقی که هستم، اخیراً Perfect Draft Pro جدید را نیز خریدم. البته فقط به منظور بررسی.

در گذشته هرگز فکر نمی کردم این دو محصول را با هم مقایسه کنم. برای من، آبجوی خانگی با خرید آبجو با مارک آماده قابل مقایسه نیست که بتوانید به محض سرد شدن آن را بنوشید، اما متوجه شدم که مردم در HotUKDeals Pinter 2 را به عنوان جایگزینی برای Perfect Draft ارائه می دهند، بنابراین ما به اینجا می رویم.

ویژگی ها: پینتر 2 چیست؟

Pinter 2 به سادگی یک کیت خانگی است. با این حال، این شرکت فرآیند نسبتاً ساده‌ای را در پیش گرفته و آن را ساده‌تر کرده است.

اگرچه دم کردن خانگی با استفاده از کیت های عصاره مالت بسیار آسان است، اما همیشه برای من کمی خسته کننده به نظر می رسید. استریلیزاسیون زیادی برای انجام وجود دارد، کمی نامرتب است، زمان می برد و فضای زیادی را اشغال می کند.

همچنین، شما در نهایت حدود 40 پینت می‌گیرید و من متوجه شدم که اغلب آبجوی را که درست می‌کردم دوست ندارم.

پینتر 2 فرآیند را ساده می کند. همه چیز را در ظرفی که در نهایت از آن می نوشید دم می کنید. چند دقیقه طول می کشد تا همه چیز استریل شود. بشکه فضای زیادی را اشغال نمی کند. شما با کربناته شدن و پتانسیل انفجار بطری ها مشکلی ندارید. و تمام آبجوی که تا به حال خورده ام طعم شگفت انگیزی دارد.

اگر شما هم مثل من سختگیر هستید، هنوز هم در مقایسه با آبجوسازی خانگی معمولی گران است، اما هنوز فکر می کنم که مقدمه ای عالی برای آبجوسازی خانگی است.

مقایسه قیمت آبجو با آبجو سنتی

فقط برای بیان نظرم، بیایید به قیمت ها نگاه کنیم.

Pinter 2 129 پوند RRP قیمت دارد، اما شما معمولاً می توانید آن را با 99 پوند خریداری کنید. سپس آبجو بین 18 تا 20 پوند قیمت دارد و 10 پینت می شود. بنابراین شما 120 پوند برای اولین دم کرده، سپس تا 2 پوند به ازای هر پیمانه برای دم نوش های خانگی بعدی دارید.

قیمت آبجو به طور قابل توجهی افزایش یافته است. دو سال پیش، وقتی پینتر را بررسی کردم، هر بسته 10 تا 14 پوند بود، یا می‌توانستید 12 پوند در ماه برای تحویل عادی بپردازید.

یعنی 43 درصد افزایش قیمت آبجو طی دو سال! من می دانم که تورم بد است، اما این دیوانه کننده است.

برای دم‌نوش خانگی سنتی، می‌توانید یک کیت آغازگر میکروآب‌سازی آمریکایی Pale Ale را فقط با ۷۵ پوند تهیه کنید. این شامل یک بشکه است که زمان کمتری برای استریل کردن و بطری کردن آن نیاز دارد، اما قبل از خاموش شدن باید 40 پیمانه بریزید. جایگزین بطری های PET هستند که ارزان هستند اما من از بطری های پلاستیکی یا بطری های شیشه ای گران تر متنفرم. استریل کردن 40 بطری دردناک است.

Youngs Premium Ale Kit IPA که در بررسی اولیه خود به آن اشاره کردم در آن زمان در آمازون 31 پوند بود. در حال حاضر 29.99 پوند است. با این کار 36+ پینت می شود. بنابراین کمتر از 1 پوند در هر پینت. یکی دیگر از مجموعه های پرمیوم محبوب، Bulldog Evil Dog Double IPA با قیمت حدود 36 پوند است.

مقایسه قیمت آبجو: Pinter 2 در مقابل Perfect Draft

Pinter 2 Homebrew Beer Review - Homebrew گران قیمت یا جایگزین ارزان در مقابل Pro Perfect Draft Pro؟

به نظر من مقایسه Perfect Draft کمی عجیب است. با پرفکت درفت، شما آبجوی مارکی را که قبلاً برای شما دم کرده است، تهیه کرده اید. می توانم به معنای واقعی کلمه به فروشگاهی در نزدیکی خود بروم، یک بشکه پرفکت درفت را از یخچال بیرون بیاورم و ظرف یک ساعت یا بیشتر آبجوم را بخورم. اگر چند کاسه در خانه داشته باشم، وقتی یکی تمام می شود، آن را عوض می کنم. با Pinter من باید حدود 8 روز صبر کنم تا بشکه بعدی من آماده شود.

شایان ذکر است که پینتر یک پینتر مفصلی می فروشد که در واقع فقط یک پینتر بدون داک دم است. قیمت آن 79 پوند است و به شما امکان می دهد در حالی که دم نوش اول را می نوشید، دم نوش دوم را بنوشید.

دستگاه Perfect Draft 315 پوند برای یک پرو یا 350 پوند با یک بشکه است، اما به صورت نیمه منظم در فروش است و من آن را به قیمت 211.45 پوند خریدم که شامل یک بشکه جزیره غاز و دو لیوان است.

دستگاه PD اصلی 260 پوند است.

Perfect Draft Kegs معمولاً 35 پوند است اما بسته به ABV تا 44 پوند می رسد. وقتی یک بشکه را برگردانید، 5 پوند پس می گیرید.

بنابراین، آن را 30 پوند برای 6 لیتر بنامید. آن لیتری 5 پوند است. این مقدار کمی بیشتر از 3.5 پوند برای هر لیتر Pinter 2 است، اما من مطمئن نیستم که هزینه 1.50 پوند اضافی برای یک لیتر آبجو مارک دار از قبل دم کرده که می توانید ظرف چند ساعت پس از خرید بنوشید، به طور غیر منطقی گران تر است.

من از پینتر به خاطر افزایش قیمت ها انتقاد کرده ام، اما در مورد پرفکت درفت هم همینطور است. آنها از تخفیف های 15 درصدی که قبلا انجام می دادند کنار گذاشته اند و قیمت ها در فواصل زمانی منظم افزایش می یابد. مردم به درستی به این نکته اشاره می‌کنند که معمولاً داشتن یک پینت در Wetherspoons نسبت به پرفکت پیش‌نویس شما ارزان‌تر است (اگرچه ممکن است برخی همچنان آن را دلیل خوبی برای چسبیدن به دستگاه PD بدانند). بسیاری از مردم آنقدر عصبانی هستند که به طور کلی از پرفکت درفت منصرف می شوند.

مقایسه قیمت آبجو و سوپرمارکت

استدلال اصلی برای پینتر این بود که ارزان بود. آنها به معنای واقعی کلمه گفتند:

“بدون تعهد به این معنی است که پس انداز مستقیماً به شما منتقل می شود. ثانیاً، با Pinter فرآیند دم کردن سنتی را تثبیت می کنید – آبجو تازه شما در خانه تخمیر می شود، بنابراین یک فرآیند کلی ساده. شما مستقیماً از ما خرید می‌کنید، بنابراین هیچ حاشیه‌ای برای خرده‌فروشی وجود ندارد، یعنی 10 پینت با 30 درصد قیمت آبجو دستی، در حالی که کیفیت را حفظ می‌کنید.»

اکنون آنها از این ادعاها خارج شده‌اند و اکنون روی این موضوع تمرکز کرده‌اند که چگونه آبجوسازی خانگی پایدار در مقایسه با خرید آبجو معمولی است، و تمرکز زیادی روی کیفیت آبجو وجود دارد (که انصافاً خوب است).

بنابراین با Pinter 2 نزدیک به 20 پوند برای 10×568 میلی‌لیتر (با فرض اینکه ادعاها درست باشند و باعث هدر رفتن شده باشند) به دنبال آن هستید. این حدود 3.50 پوند در هر لیتر است.

قیمت‌های آبجو دست‌ساز سوپرمارکت‌ها بسیار متفاوت است و می‌توان با همه پیشنهادهایی که ارائه می‌کنند، تخفیف داد.

Asda آبجوهایی با قیمت از 3.28 پوند در لیتر (Brewdog Punk IPA) تا حدود 6.82 پوند در لیتر برای قوطی های بزرگ مانند Vocation Life & Death Classic IPA ارائه می دهد. آنها یک عدد 4 به 3 در قوطی های بزرگ دارند که 25% صرفه جویی در مصرف شما می کند که قیمت را به 5.8 پوند در هر لیتر می رساند.

بنابراین، از نظر فنی، می توانید در هزینه های خود در مقایسه با قیمت های سوپرمارکت صرفه جویی کنید، اما این کار بسیار دشوار است و باید زمان دم کردن را در نظر بگیرید.

تفاوت پینتر 2 در مقابل پینتر 1

Pinter 2 Homebrew Beer Review - Homebrew گران قیمت یا جایگزین ارزان در مقابل Pro Perfect Draft Pro؟

Pinter 2 دوباره طراحی شده است و به طور قابل توجهی بهتر از مدل قدیمی است. بشکه اکنون یک طراحی فلزی است (فکر می کنم) در مقابل پلاستیک سبک وزن اصلی.

در بررسی اولیه من، یکی از نظر دهندگان اظهار داشت که این محصول فوق العاده است، اما متأسفانه قبل از شکستن و غیرقابل استفاده شدن آن مدت زیادی دوام نیاورد. امیدوارم این یک مشکل معمولی با Pinter اصلی نباشد، اما اگر اینطور بود، فکر می‌کنم اکنون نباید مشکل زیادی باشد.

اکنون یک پورت جدید در پشت Pinter دارید. آنها طیف جدیدی از آبجوها را دارند که به شما امکان می دهد بعداً در فرآیند دم کردن رازک اضافی اضافه کنید. آنها در یک بطری قیف کوچک عرضه می شوند که بدون اینکه آبجو شما را در معرض آلودگی بد قرار دهد، به درگاه قیف پیچ می شود.

دم کردن آبجو در پینتر 2

Pinter 2 Homebrew Beer Review - Homebrew گران قیمت یا جایگزین ارزان در مقابل Pro Perfect Draft Pro؟

به بررسی واقعی بروید. دم کردن در Pinter 2 تقریباً مشابه Pinter 1 است. بسیار ساده است.

یک نقطه ضعف این است که به دلایل احمقانه اکنون همه چیز از طریق برنامه ای انجام می شود که شما را ملزم به ثبت نام می کند. من مخالف این نیستم که آنها یک برنامه داشته باشند، اما قبل از آن می توانید فقط به یک صفحه وب بروید و بدون هیچ چیز مزخرف دفترچه راهنما را مرور کنید.

با این حال، برنامه به خوبی کار می کند و می توانید زمان دم کردن را در برنامه تنظیم کنید تا به شما اطلاع دهد که هر مرحله را انجام دهید.

هر مرحله با آموزش های ویدیویی به مراحل جداگانه تقسیم می شود، بنابراین کل فرآیند کم و بیش ضد احمق است.

Pinter 2 Homebrew Beer Review - Homebrew گران قیمت یا جایگزین ارزان در مقابل Pro Perfect Draft Pro؟

نکته هوشمندانه در مورد پینتر این است که همه چیز در یک بشکه انجام می شود. شما فقط یک چیز را استریل می کنید، نه یک سطل بزرگ و ده ها بطری. سپس از بشکه ای که آن را در آن دم کرده اید می نوشید.

آنها یک اسکله دم دارند که به انتهای بشکه متصل می شود. وقتی دم می کنید، تمام رسوبات در این می ریزند. وقتی دم کردن تمام شد، این را حذف می کنید و باید یک آبجو عمدتاً بدون رسوب داشته باشید.

این بشکه همچنین دارای یک صفحه کوچک برای کنترل کربناته است. در آبجوسازی خانگی معمولی، شما اجازه می‌دهید CO2 خارج شود، سپس باید یک تخمیر ثانویه برای افزودن کربناته انجام دهید. اینجا رفته و به نظر می رسد به دلیل آن کربناته بهتری دارد.

اگرچه دم کردن فقط 10 پیمانه ممکن است اتلاف وقت به نظر برسد، اما راحت است زیرا بشکه ای که در آن دم می کنید اندازه خوبی دارد و به راحتی در یخچال جا می شود. این بشکه‌های دم‌آور خانگی 40 لیتری در هیچ چیز جای نمی‌گیرند.

همانطور که قبلاً ذکر شد، Pinter 2 جدید دارای یک پورت اضافی در پشت است که به شما امکان می دهد در مراحل بعدی دم کردن رازک را برای طعم بیشتر اضافه کنید. این بسیار هوشمندانه است زیرا آنها این کار را به روشی مستقل و ظاهراً عقیم انجام دادند. قیف روی آن مهر و موم دارد و شما آن را مستقیماً به پشت پینتر 2 می‌پیچانید، مهر و موم می‌شکند و اجازه می‌دهد هاپ بدون قرار گرفتن در معرض هوا و باکتری وارد پینتر شود.

کیفیت آبجو

Pinter 2 Homebrew Beer Review - Homebrew گران قیمت یا جایگزین ارزان در مقابل Pro Perfect Draft Pro؟

من ممکن است در بخش هایی از این بررسی کاملاً از پینتر انتقاد کرده باشم، اما باید آن را به آنها بدهم. آنها آبجو عالی دارند.

هومبروی من در گذشته اغلب ضربه خورده یا از دست رفته است. کربناته شدن من نیز در همه جا خواهد بود و شما رسوبات اجتناب ناپذیر آبجو خود را دریافت خواهید کرد.

این کاملا بیرون می آید. کربناته فوق العاده است، طعم آن عالی است و تقریباً هیچ رسوبی وجود ندارد.

کیگ کاملاً برای یخچال اندازه است، به علاوه طراحی فلاسک دارد، بنابراین وقتی آن را از یخچال بیرون می آورید، آبجو در داخل کیگ سرد می ماند.

تمام افتخار برای آنها؛ طراحی کلی و کیفیت آبجو و بشکه عالی است.

بطور کلی

Pinter 2 نسبت به نسخه اصلی پیشرفت زیادی در کیفیت دارد. نسخه اصلی در مقایسه با این احساس ارزان و بد است. روند جدید پرش نیز یک افزودنی عالی است.

درست مانند Pinter اصلی، این بهترین آبجوی خانگی را تولید می کند که تا به حال داشته ام. گرچه دمنوش قدیمی من عالی نبود.

نظر من در این دو سال واقعاً تغییر نکرده است. من فکر می کنم این یک مقدمه عالی برای دم کردن خانگی است و فکر می کنم یک هدیه کریسمس شگفت انگیز برای هر کسی که عاشق آبجو است باشد.

در درازمدت، من بیش از آن سفت هستم که فکر کنم این گزینه برای من شخصاً منطقی است. با قیمت 2 پوند به ازای هر پیمانه من فکر می کنم آبجو خیلی گران است اگر خودتان آن را دم کنید. ناخوشایندتر است که بدانیم قیمت آبجو طی دو سال بیش از 40 درصد افزایش یافته است.

اگر کلاهبردار نیستید و به این به عنوان جایگزینی برای محصولات ممتاز مانند Perfect Draft نگاه می کنید، بله، می توانم جذابیت را ببینم و آن را توصیه می کنم. آبجو عالی است و چیزی که نمی توانید در قفسه های سوپرمارکت یا در بشکه های Perfect Draft پیدا کنید.