منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Realme GT Neo 5 دارای 240 وات و سریعترین شارژ بازار است. راه اندازی جهانی در سال جاری

Realme GT Neo 5 دارای 240 وات و سریعترین شارژ بازار است. راه اندازی جهانی در سال جاری

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Realme GT Neo 5 دارای 240 وات و سریعترین شارژ بازار است. راه اندازی جهانی در سال جاری

اشتراک گذاری مراقبت است!

ریلمی هنوز به طور رسمی GT Neo 5 را معرفی نکرده است، اما آنها به تازگی تایید کرده اند که این گوشی دارای شارژ 240 واتی خواهد بود. این سریعترین سرعت شارژ مطابق با استاندارد USB Type-C است. این بدان معناست که Realme باید از کابل USB اختصاصی خود استفاده کند. کابل USB دارای چهار سیم 21AWG است که فقط 240 وات را تحمل می کند.

آنها همچنین ادعا کردند که فناوری شارژ تا 1600 چرخه شارژ باتری را نیز ارائه می دهد – Realme GT Neo5 را به اولین تلفن با شارژ سریع 200 واتی و بیشتر تبدیل می کند که عمر باتری طولانی دارد.

متأسفانه، آنها هیچ مشخصات دیگری را تأیید نکرده اند، اما گزارش شده است که از چیپست Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 سال گذشته استفاده خواهد کرد که چیپست ارتقا یافته تولید کارآمدتر TSMC است. همچنین اعتقاد بر این است که دارای سنسور 50 مگاپیکسلی Sony IMX890 و OIS باشد.

این گوشی در ماه فوریه در سرزمین اصلی چین عرضه خواهد شد و در اواخر سال عرضه جهانی خواهد شد.

Realme GT Neo 5 دارای 240 وات و سریعترین شارژ بازار است. راه اندازی جهانی در سال جاری

بیانیه مطبوعاتی کامل:

ریلمی امروز رسما عرضه Realme GT Neo5 خود را در سرزمین اصلی چین تایید کرد. این محصول کاملاً جدید دارای شارژ سریع 240 واتی است – سریع‌ترین سرعت شارژ تحت استاندارد شارژ Type-C. ریلمی اولین برند گوشی هوشمند در صنعت خواهد بود که فناوری شارژ سریع 240 واتی را به تولید انبوه می رساند.

شارژر سریع 240 واتی کاملاً جدید دارای طیف وسیعی از راه حل های شارژ پیشرفته برای اطمینان از شارژ ایمن و سریع رعد و برق است، از جمله:

  • معماری نوآورانه شارژ 240 واتی: فناوری شارژ 240 واتی دارای یک راه حل شارژ ایمن و کم ولتاژ با راندمان تبدیل توان فوق العاده بالا 98.7٪ است.
  • اولین کابل شارژ 12 آمپری جهان: Realme GT Neo5 که با چهار سیم 21AWG سفارشی شده است، با کابل شارژ 12 آمپر سفارشی ارائه می شود – بالاترین کابل استاندارد در صنعت.
  • اولین راه حل شارژ 240 واتی GaN دوگانه جهان: realme GT Neo5 دارای قطعات شارژ دوگانه GaN مینی است که با تراکم برق 2.34 W/CC – بالاترین در صنعت – ارائه می شود.

جدا از راه حل شارژی که در بالا ذکر شد، realme GT Neo5 همچنین دارای طراحی نسوز در سطح PS3 و 13 سنسور دما برای نظارت بر گرمای شارژ در زمان واقعی است. این گوشی همچنین دارای بزرگترین سیستم اتلاف حرارت گرافن در صنعت است – تا 6580 میلی متر2 جمع. با تمام این فناوری‌های پیشرفته در بالا، گوشی در دمای 85 درجه سانتی‌گراد و رطوبت بالا تا 85 درصد به مدت 21 روز شارژ و دشارژ مداوم بدون شناسایی مشکل ایمنی تست شده است. فناوری شارژ همچنین تا 1600 چرخه شارژ باتری را ارائه می دهد – Realme GT Neo5 را به اولین تلفن با شارژ سریع 200 واتی و بیشتر تبدیل می کند که عمر باتری طولانی را ارائه می دهد.

realme همیشه در فناوری شارژ سریع پیشرو بوده است. در سال 2021، realme شارژ سریع 67 واتی را به محصولات میان رده خود – سری realme Number ارائه کرد و به بسیاری از کاربران اجازه داد از فناوری شارژ سریع با قیمت مناسب لذت ببرند. ریلمی همچنین اولین برندی در صنعت است که شارژ سریع 150 واتی را در اوایل سال 2022 معرفی کرد، با Realme محبوب GT Neo 3 که زمان شارژ 20 دقیقه‌ای را از 0 تا 100 درصد به دست آورد. Realme اکنون فناوری شارژ سریع را با تبدیل شدن به اولین برند گوشی‌های هوشمند در صنعت که شارژ سریع ۲۴۰ واتی را به تولید انبوه می‌رساند – سریع‌ترین سرعت شارژ مطابق با استاندارد شارژ Type-C، را به سطح دیگری می‌برد.

شارژ سریع 240 واتی کاملاً جدید در realme GT Neo 5 که در فوریه 2023 در سرزمین اصلی چین عرضه خواهد شد، گنجانده خواهد شد. شارژ سریع 240 واتی برای پرچمدار بعدی بازار جهانی امسال عرضه خواهد شد. منتظر اطلاعیه های بیشتر از realme باشید.