منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Reolink چهاردهمین سالگرد خود را با تخفیف 40 درصدی جشن می گیرد

Reolink چهاردهمین سالگرد خود را با تخفیف 40 درصدی جشن می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Reolink چهاردهمین سالگرد خود را با تخفیف 40 درصدی جشن می گیرد

Realink امروز چهاردهمین سالگرد توسعه محصولات امنیتی انقلابی خود را برای صاحبان خانه و مشاغل کوچک جشن می گیرد.

به عنوان بخشی از چهاردهمین سالگرد، Reolink فعالیت های مختلفی از جمله هدایا و همچنین تا 40٪ تخفیف در فروش حماسی سالگرد Reolink برگزار خواهد کرد.

تبلیغات 14 سالگی Reolink را بررسی کنید

در سال گذشته، Reolink چهار فناوری جدید عالی را منتشر کرد که ویژگی‌های نظارتی پیشرفته را برای کاربران خانگی و مشاغل کوچک در دسترس قرار می‌دهد.

سری ColorX با دید در شب رنگ واقعی

Basic Reolink CX410 - Reolink چهاردهمین سالگرد خود را با 40٪ تخفیف جشن می گیرد.

آخرین فناوری جدیدی که Reolink معرفی کرده است، سری جدید ColorX است که بهبود زیادی در عملکرد نور کم برای دوربین های Reolink ایجاد می کند.

این به دلیل سنسور جدید است که ترکیبی از دیافراگم فوق العاده بزرگ F1.0 و سنسور پیشرفته 1/1.8 اینچی دارد که به دوربین اجازه می دهد حتی در کمترین نور نیز تصاویر رنگی با کیفیت بالا ایجاد کند.

بدون نور اضافی، دوربین های ColorX حتی کم رنگ ترین جزئیات را با رنگ های واقعی در شب نشان می دهند.

این فناوری است که قبلا فقط در دوربین های گران قیمت هایک ویژن و شرکت های تابعه آن مانند Annke دیده می شد.

مجموعه ای از دوربین های 4K با باتری

سری جدید دوربین‌های باتری 4K به کاربران امکان می‌دهد تا مشاهده زنده و پخش با وضوح فوق‌العاده HD را تجربه کنند و جزئیات کوچک را بررسی کنند.

ردیابی خودکار: تشخیص به علاوه ردیابی

دوربین های امنیتی Reolink با ردیابی خودکار به طور خودکار یک وسیله نقلیه، شخص یا حیوان خانگی خاص را در منطقه نظارت شناسایی، دنبال و ضبط می کنند. کاربران ممکن است در مورد از دست دادن دید هدف زمانی که از کادر خارج می شود نگران باشند. دوربین‌ها همیشه مزاحم را مسدود می‌کنند و به کاربران اجازه می‌دهند حرکت کامل را ببینند.

زوم اپتیکال 16X

با شارپ کردن لنز وریفوکال، Reolink اولین دوربین امنیتی با زوم اپتیکال 16X را راه اندازی کرد: RLC-823A 16X. دوربین می تواند به سرعت و با دقت اشیاء دور را بدون تأثیر بر کیفیت تصویر بگیرد. کاربران می توانند بهترین جزئیات مانند لباس افراد و پلاک خودرو را حتی از راه دور ببینند.

سفر 14 ساله Reolink با Reolinkers وفادار خود

تبلیغات 14 سالگی Reolink را بررسی کنید

گام به گام، Reolink از راه اندازی دوربین 1080p Argus به مبتکر سری دوربین های 4K پیشرفته با باتری تبدیل شده است. Reolink برای قدردانی خود از حامیان اولین سری Argus، کمپین “Thank You Argus Backer” را برای ارسال 50 دوربین جدید Argus 3 Ultra 4K و 50 نورافکن باغ هوشمند به عنوان هدیه تشکر ویژه، اجرا خواهد کرد.

از 19 ژوئن، کاربران Reolink می‌توانند در بسیاری از فعالیت‌های دیگر برای جشن سالگرد شرکت کنند، مانند هدایا و AMA-Ask Me Anything در رسانه‌های اجتماعی Reolink.

علاوه بر این، مشتریان می توانند بیش از 100 محصول امنیتی هوشمند را با حداکثر 40 درصد تخفیف در فروش حماسی Reolink Anniversary دریافت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 14 سالگی Reolink و محصولات امنیتی نوآورانه آن، لطفاً به وب سایت رسمی Reolink مراجعه کنید.