منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Reolink CX410 اولین دوربین دید در شب تمام رنگی واقعی در طیف محصولات جدید ColorX است.

Reolink CX410 اولین دوربین دید در شب تمام رنگی واقعی در طیف محصولات جدید ColorX است.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Reolink CX410 اولین دوربین دید در شب تمام رنگی واقعی در طیف محصولات جدید ColorX است.

من در چند سال گذشته یکی از طرفداران بزرگ Reolink بوده ام. من متوجه شده ام که آنها بهترین دوربین های مداربسته POE را در بازار می سازند.

با این حال، سایر گزینه‌های گران‌تر، مانند هایک ویژن، کیفیت تصویر برتر و عملکرد عالی در نور کم را ارائه می‌دهند. تمام دوربین های ColorVu قادر به تولید فیلم رنگی در نور کم بدون نورافکن اضافی بودند.

Reolink بالاخره به طیف جدید دوربین های ColorX خود می رسد. Reolink CX410 جدید اولین دوربینی است که در بازار عرضه شده است. این یک دوربین 2K 4 مگاپیکسلی است که کمی پایین‌تر از آنچه من می‌خواستم است، اما کیفیت تصویر واقعی باید به لطف سنسور بزرگ‌تر 1/1.8 اینچی دوربین در مقابل 1/2.8 اینچی RLC-811A عالی باشد.

سپس دیافراگم F1.0 وجود دارد که به آن اجازه می دهد تا چهار برابر بیشتر از دیافراگم F2.0 سایر دوربین های Reolink نور بگیرد. این با Hikvision ColorVu مطابقت دارد و باید امکان ثبت تصاویر رنگی را تقریباً در هر سناریویی در نور کم بدون نور اضافی فراهم کند.

دید در شب با نورافکن های رنگی معمولیRLC-410WRLC-811ACX410
نوع دید در شبدید در شب مادون قرمزدید در شب تمام رنگی واقعی ColorXدید در شب تمام رنگی واقعی ColorX
حسگر تصویری1/3 اینچ1/2.8 اینچ1/1.8 اینچ
دیافراگمF2.0حداکثر F1.6F1.0
تجهیزات بسیار سبکنور مادون قرمزنورافکن معمولینور گرم 3000K
وضوح2K 4MP4K 8MP2K 4MP
تصویر واقعی CX 410 در ساعت 21:00 - Reolink CX410 اولین دوربین دید در شب تمام رنگی واقعی در طیف محصولات جدید ColorX است.
نمونه تصویر در ساعت 9:00 شب

برای تکمیل این، CX410 به یک نور گرم 3000K مجهز شده است که برای ایجاد یک لایه حفاظتی اضافی برای خانه یا محل کار شما طراحی شده است. به محض اینکه دوربین حرکت را تشخیص داد، نور گرم به شدت می تابد و آژیر به طور همزمان به صدا در می آید تا متجاوزان را قبل از وقوع جنایت بازدارد و یک سیستم هشدار مضاعف و محافظت اضافی ارائه می دهد. علاوه بر این، چراغ و آژیر را می توان به صورت دستی نیز فعال کرد.

سپس دوربین تمام ویژگی‌های دیگری را دارد که ما از Reolink انتظار داریم. این شامل تشخیص حرکت هوشمند با الگوریتم مبتنی بر هوش مصنوعی است که می‌تواند افراد، وسایل نقلیه و حیوانات خانگی را به‌طور هوشمند تشخیص دهد و اعلان‌های لحظه‌ای هدفمند یا ایمیل‌های عکس فوری رویداد را به تلفن هوشمند یا دستگاه‌های دیگر ارسال کند.

این می تواند ضبط مداوم 24/7، ضبط حرکتی یا برنامه ریزی شده را انجام دهد. و همه ضبط‌ها را می‌توان روی کارت microSD، Reolink NVR یا سرور FTP ذخیره کرد و از محافظت از هر قطعه ویدیو اطمینان حاصل کرد.

مانند سایر دوربین های Reolink، شما همچنین دارای ONVIF هستید که به شما امکان می دهد از آن با BlueIris یا سایر راه حل های NVR شخص ثالث استفاده کنید.

اگرچه من یک دوربین 8 مگاپیکسلی 4K را ترجیح می‌دادم، اما نمی‌توانید خیلی شکایت کنید زیرا Reolink CX410 ColorX را با قیمت RRP 94.99 پوند عرضه می‌کند.

در مقایسه، Hikvision DS-2CD2047G2-LU 4MP ColorVu Mini تقریباً 140 پوند به شما می دهد و دارای همان اندازه 1/1.8 اینچی است.