منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • Speedtechs mi-inta Web Activity Monitor Review – از شبکه خود جاسوسی کنید

Speedtechs mi-inta Web Activity Monitor Review – از شبکه خود جاسوسی کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Speedtechs mi-inta Web Activity Monitor Review - از شبکه خود جاسوسی کنید

اشتراک گذاری مراقبت است!

خلاصه

Speedtechs mi-inta برای خرید مقرون به صرفه، استفاده رایگان و اجرای آسان است. این به شما ایده مناسبی از فعالیت شبکه شما می دهد.

حرفه ای ها

 • ارزان
 • آسان برای انجام، بدون نیاز به مهارت های راه اندازی

منفی

 • اکثر مردم DNS مسدودکننده تبلیغات را محصول بهتری می دانند

مانیتور فعالیت وب mi-inta یک دستگاه کوچک کنجکاو است که برای نظارت بر فعالیت شبکه طراحی شده است.

اساسا، شما فقط آن را به مودم یا روتر اینترنت / WiFi خود وصل می کنید و به شما امکان می دهد تمام دستگاه های متصل (WiFi یا موارد دیگر) و وب سایت هایی را که بازدید کرده اند مشاهده کنید.

درباره mi-inta بیشتر بدانید

ویژگی ها / چگونه کار می کند

Speedtechs mi-inta Web Activity Monitor Review - از شبکه خود جاسوسی کنید
 • نمایش فعالیت اینترنت برای همه دستگاه‌ها در WiFi، اجتناب از بررسی سابقه مرورگر.
 • نظارت بر استفاده و فعالیت بازی ها و سایر دستگاه های شبکه.
 • گزینه ای برای غیرفعال کردن پروتکل های طراحی شده برای پنهان کردن سایت های بازدید شده.

عملکردهای فوق را با استفاده از جعل arp انجام می دهد، بنابراین تمام ترافیک دانلود و آپلود بدون تغییر از طریق mi-inta انجام می شود.

سخت‌افزار و نرم‌افزار mi-inta عمدتاً برای ارسال داده‌ها طراحی شده‌اند، بنابراین عملکرد شبکه به خطر نمی‌افتد.

نیازی به ثبت نام یا اشتراک نیست و برنامه همراه رایگان است – تنها شرط خرید یک بار دستگاه است.

پس از بارگیری، mi-inta کاملاً مستقل اجرا می شود و به سرورها یا سایر منابع ابری اشاره نمی کند. این تضمین می کند:

 • عملکرد بهینه (بدون تاخیر در زمان انتظار برای پاسخ سرور).
 • امنیت کامل و حریم خصوصی داده های کاربر – هیچ داده کاربری به ابر ارسال نمی شود یا خارج از شبکه محلی قابل دسترسی است.

جداسازی قطعات

من توصیه نمی کنم سعی کنید جعبه mi-inta را باز کنید. کنجکاوی از من بهترین استفاده را کرد و بدنه پلاستیکی آن بسیار شکننده است و وقتی آن را باز می‌کنم بلافاصله می‌شکند.

Mi-inta از یک PCB اصلی با چیزی شبیه به اتصال اینترنت POE و یک PCB دوم که به عنوان آداپتور POE عمل می کند، تشکیل شده است.

در حال استفاده

میزان مفید بودن این دستگاه کوچک به نیازهای خاص شما و تنظیمات شبکه فعلی شما بستگی دارد.

در ابتدا، بسیاری از اطلاعات جمع آوری شده چندان مفید نبودند. نشانی اینترنتی عجیبی که من به آن مراجعه کرده‌ام را می‌گیرد، اما بسیاری از داده‌های ارائه‌شده تعداد زیادی URL هستند که وب‌سایت‌ها داده‌ها را از خارج از آن‌ها استخراج می‌کنند.

هنگامی که من از mightygadget.co.uk بازدید کردم، در واقع آن URL را ندیدم، اما یک آدرس IP را ثبت کرد. برای گذران زندگی، تبلیغات یک شر ضروری است و همه آنها داده ها را از سرورهای مختلف می کشند و فایل های گزارش بیشتری را در گزارش ها ایجاد می کنند.

با این حال، من فکر می کنم تجربه اولیه من محدود بود زیرا من از AdGuard برای DNS خود استفاده می کنم و این به صورت محلی اجرا می شود. هنگام تغییر به Google DNS، 8.8.8.8، نتیجه کمی غنی تر شد.

آنچه فقط یک آدرس IP بود به یک URL تبدیل شد. توانستم ثابت کنم که در وب سایت خودم و وب سایت خبری بی بی سی بوده ام. من همچنین به یک سایت بزرگسالان (برای علم) نگاه کردم و آن را به درستی شناسایی کرد.

با این حال، از آنجایی که من از Google DNS استفاده کردم، شما با URL ها بیش از حد بارگیری می کنید و فکر می کنم برای کاربر معمولی شما گیج کننده خواهد بود.

برای تلفن‌ها و رایانه‌های شخصی، mi-inta دستگاه را به درستی شناسایی می‌کند، مانند Pixel 6 یا رایانه اداری من. بنابراین هنگامی که URL های موجود در این دستگاه را مرور می کنید، امکان شناسایی URL های مشکل دار وجود دارد. من می گویم شما باید به طور خاص به دنبال چیزی باشید تا مفید باشد. اما اگر می‌خواهید شناسایی کنید و از دسترسی کاربران به سایت‌های خاصی جلوگیری کنید، همچنان می‌تواند مفید باشد.

من متوجه تناقضاتی با اطلاعات گزارش شده شدم. سایت بزرگسالان که من از آن بازدید کردم در گزارش 6 دقیقه ای نشان داده شد، اما وقتی سعی کردم آن را در زیر کلید now to 3H پیدا کنم، نتوانستم آن را ببینم.

به نظر من، مفیدترین ویژگی این دستگاه شناسایی تمام دستگاه های موجود در شبکه شما و آنچه که آنها سعی در دسترسی به آن دارند می باشد.

من کمتر نگران چیزهایی هستم که شریک زندگیم در تلفنش به آن دسترسی دارد و بیشتر در مورد همه ابزارهای خانه هوشمند در وب و اینکه آیا دستگاه های سرکشی وجود دارد، کنجکاو هستم. در داخل برنامه متوجه دستگاه‌های ناشناخته زیادی خواهید شد، سپس می‌توانید وارد دستگاه شوید و ارائه‌دهنده را ببینید و خودتان دستگاه را نام ببرید. از اینجا می توانید دریابید که آیا چیزی در وب وجود دارد که نمی خواهید.

شایان ذکر است که این دستگاه از جعل آرپ استفاده می کند. اگر این در یک شبکه شرکتی استفاده می شد، به عنوان هک تلقی می شد، زیرا به عنوان یک حمله مرد میانی طبقه بندی می شد. بعید است که در شبکه خانگی مشکلی ایجاد کند، اما ممکن است برخی از دستگاه ها به دلیل ماهیت درک شده از جعل arp، از عملکرد صحیح این دستگاه جلوگیری کنند.

قیمت و گزینه های جایگزین

Speedtechs mi-inta فقط 50 دلار آمریکا هزینه دارد و هیچ هزینه اشتراکی ندارد.

من از محصول مشابه جایگزین برای کاربران خانگی اطلاعی ندارم.

من فکر می کنم اکثر کاربران خانگی چیزی مانند AdGuard یا PiHole را بهترین راه حل جایگزین و برتر می دانند. دقیقاً همان خدمات را ارائه نمی دهد. اینها سرورهای DNS مسدودکننده تبلیغات هستند. اما می توانید ببینید چه دستگاه هایی در شبکه هستند و به چه URL هایی دسترسی دارند، سپس می توانید URL ها را فیلتر کنید. شما همچنین می توانید لیست های بلوک تبلیغات را وارد کنید و همه تبلیغات و ردیاب ها را کاهش دهید.

هم AdGuard و هم PiHole برای استقرار به سخت‌افزاری گران‌تر از mi-inta و سطح معینی از دانش فناوری اطلاعات نیاز دارند.

از طرف دیگر، بسیاری از روترها دارای ویژگی های امنیتی مشابهی هستند. Netgear Armor مثال خوبی خواهد بود. آنها معمولاً هزینه کمی در ماه برای مشترک شدن دارند.

بطور کلی

من واقعا Speedtechs mi-inta را دوست دارم. اجرای آن آسان است و بینش مناسبی از فعالیت شبکه خود به شما می دهد.

این وسیله جادویی نیست که به شما امکان می دهد به راحتی از وب سایت هایی که شریک یا فرزندانتان بازدید می کنند جاسوسی کنید. شما URL های دقیقی دریافت نمی کنید و قبل از اینکه چیز مفیدی پیدا کنید، داده های زیادی وجود دارد که باید از طریق آنها فیلتر کنید.

این برای شناسایی تمام دستگاه‌های موجود در شبکه شما که به اینترنت دسترسی دارند بسیار عالی است، که باید به شما کمک کند تا حدی تصور کنید که دستگاه‌های هوشمند خانه هوشمند در سرورهای پینگ چقدر بد هستند.