منو سایت

SwitchBot Indoor/Outdoor Thermo-Hygrometer

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
SwitchBot Indoor/Outdoor Thermo-Hygrometer

رتبه بندی دماسنج رطوبت سنج داخلی/خارجی SwitchBot

خلاصه

من واقعاً نمی توانم چیزی منفی در مورد رطوبت سنج SwitchBot Indoor/Outdoor Thermo-Hygrometer بگویم. تا آنجا که من می دانم، چیزی در بازار وجود ندارد که از نظر ویژگی ها و ارزش برای پول به این نزدیک شود.

حرفه ای ها

 • قیمت / عملکرد / ویژگی های بی نظیر

دماسنج داخلی/خارجی SwitchBot در اوایل ژوئن معرفی شد و به تعداد فزاینده حسگرهایی که SwitchBot ارائه می دهد می پیوندد.

این یکی از جذابیت خاصی برخوردار است زیرا دارای استاندارد IP65 است و می توان از آن در فضای باز استفاده کرد.

با قیمت زیر 15 پوند، یک معامله مطلق است.

مشخصات / ویژگی ها

 • ضد گرد و غبار / ضد آب، مناسب برای استفاده داخلی و خارجی: کنتور داخلی و خارجی IP65 ضد گرد و غبار و ضد آب است و می تواند با خیال راحت حتی در روزهای بارانی کار کند. آنها آسان برای استفاده، سبک وزن و قابل حمل هستند. ایده آل برای آشپزخانه، حمام، باغ و غیره.
 • حساس تر به دما و رطوبت: با سنسور صنعتی Swiss Sensirion داخلی آن، می‌توانید انتظار دقت بیشتری تا 1.8% RH، ± 0.2 درجه سانتی‌گراد/0.36 درجه فارنهایت، با تازه‌سازی سریع‌تر و دقیق‌تر داده‌ها در 4 ثانیه داشته باشید تا همیشه دما و رطوبت را کنترل کنید. در محیط خانه شما
 • اعلان‌های فشار هوشمندتر (SwitchBot Hub مورد نیاز است): متر ما اکنون از خوانش نقطه شبنم و VPD با رطوبت مطلق و همچنین خوانش دما و رطوبت کلاسیک که می تواند به عنوان شرایط صحنه استفاده شود، پشتیبانی می کند. هنگامی که با SwitchBot Hub استفاده می‌شود، اگر از مقدار از پیش تعیین شده فراتر رفت، برنامه ما می‌تواند یک هشدار اعلان ارسال کند تا به شما اجازه دهد به تغییرات یخچال‌ها، گلخانه‌ها، مهدکودک‌ها، خانه‌های حیوانات خانگی و موارد دیگر در زمان واقعی واکنش نشان دهید.
 • پشتیبانی از صادرات داده: تا 68 روز و تا 2 سال با استفاده از فضای ابری از ذخیره‌سازی داده محلی لذت ببرید (SwitchBot Hub مورد نیاز است). با استفاده از نمودارهای به روز شده ما با داده های رنگی، می توانید به وضوح دما و رطوبت را بر اساس سال، ماه، روز یا ساعت مشاهده کنید. داده ها را می توان به عنوان صادر کرد. فایل csv برای تجزیه و تحلیل عمیق تر از محیط شما. از چندین روش کالیبراسیون داده پشتیبانی می کند.
 • فشرده و بادوام: متر داخلی/خارجی دارای طراحی ساده و جمع و جور است، با یک بند متصل که به شما امکان می دهد آن را تقریباً به هر چیزی وصل کنید. با طراحی کم مصرف آن، می توانید تا دو سال از آن استفاده کنید و نیازی به تعویض مکرر باتری های قابل تعویض ندارید.

من در حال راه اندازی هستم

تنظیمات اولیه مشابه سایر دستگاه های SwitchBot است. مجبور شدم پنل پشتی را جدا کنم، زبانه باتری را بیرون بکشم، دکمه جفت شدن را فشار دهم تا چشمک بزند، سپس آن را در برنامه جفت کنم. سپس برنامه سفت‌افزار را به‌روزرسانی کرد، که مدتی طول کشید، اما غیر از آن، انجام آن آسان بود و من با مشکلی مواجه نشدم.

می توانید از این سنسور به تنهایی استفاده کنید و اطلاعات را از طریق بلوتوث بازیابی کنید. شما چندین ماه در دستگاه ذخیره می‌کنید، بنابراین فقط باید هر چند وقت یک بار آن را بررسی کنید. با این حال، بهتر است آن را با یکی از هاب ها جفت کنید، که با استفاده از فضای ذخیره سازی ابری رایگان، تا 2 سال داده در اختیار شما قرار می دهد. این همچنین به شما امکان می دهد اعلان های فشاری را تنظیم کنید.

ادغام داخلی

Switchbot Homey 2 - بررسی دماسنج داخلی/خارجی SwitchBot

من چند ماه پیش پل هومی را بررسی کردم و آن را دوست داشتم. بسیاری از محصولات جدید SwitchBot به طور رسمی در Homey لیست نشده اند، اما من توانستم آنها را به سیستم خود اضافه کنم.

اگر سنسورها را با یک هاب جفت کرده اید، می توانید دما و رطوبت (نه BLE) را انتخاب کنید و این باید هر دستگاه جدیدی را شناسایی کند.

برای این دماسنج Homey، فقط دما و رطوبت را نشان می دهد، نه خوانش های اضافی که قادر به نمایش آن است.

Homey Switchbot - بررسی دماسنج داخلی/خارجی SwitchBot

در حال استفاده

SwitchBot Indoor Outdoor Thermo Hygrometer Review 2 - بررسی رطوبت سنج داخلی/خارجی SwitchBot

در مورد جنبه عملکردی چیزها واقعاً چیز زیادی برای گفتن وجود ندارد. دقیقاً همان کاری را که تبلیغ می کند، انجام می دهد و آن را به خوبی انجام می دهد.

این خوانش بیشتر از سایر سنسورهای دما و آب سنج است که SwitchBot می سازد. دریافت می کنید:

 • درجه حرارت
 • رطوبت
 • نقطه شبنم
 • رطوبت مطلق
 • کمبود فشار بخار

به طور کلی، خوانش های اضافی برای من مفید نیستند، اما هر چه داده ها بیشتر باشد بهتر است. نقطه شبنم می تواند در ماه های سردتر مفید باشد زیرا می تواند به شما در مدیریت مشکلات تراکم کمک کند.

برای مثال، اگر دمای نقطه شبنم بالاتر از دمای واقعی باشد، می‌توانم از SwitchBot Bot برای روشن کردن رطوبت‌گیر استفاده کنم یا با استفاده از Homey، دوشاخه هوشمند را برای روشن کردن رطوبت‌گیر روشن کنم.

اصلی‌ترین چیزی که من در مورد همه حسگرهای SwitchBot دوست دارم، داده‌های تاریخی و توانایی بازبینی آن‌ها در طول زمان مانند هر ساعت، روز، هفته، ماه یا سال گذشته است.

اطلاعیه ها

با جفت شدن آن با هاب، می توانید اعلان های هدفمند را برای هر یک از متغیرهای اندازه گیری شده فعال کنید. می‌توانید خوانش‌های بالا و پایین را تنظیم کنید و وقتی از محدوده خارج شد، اعلان دریافت خواهید کرد. با سوئیچ معکوس، زمانی که به محدوده رسید به شما اطلاع داده می شود.

اتوماسیون

در برگه صحنه‌ها، می‌توانید قوانین مختلف اتوماسیون خانه هوشمند را تنظیم کنید که سپس یک دستگاه را فعال می‌کند.

من در حال حاضر فقط چند لامپ SwitchBot دارم که با این لامپ سازگار هستند، اما استفاده از یکی از ربات های SwitchBot برای راه اندازی یک عمل در اینجا به خوبی کار می کند. همچنین، می‌توانید از طریق این خط‌مشی‌ها یک اعلان تنظیم کنید.

باتری و استفاده در فضای باز

این سنسور ادعا می کند دو سال عمر باتری دارد. من فقط کمی بیش از ده روز است که از آن استفاده می کنم، بنابراین سنسور هنوز 100٪ باتری را در حال حاضر می خواند.

یکی از سنسورها در باغچه پشتی من قرار دارد. چند بارندگی بسیار شدید داشتیم و بدون مشکل به کار خود ادامه داد. دما گرم بود، بنابراین نمی توانم در مورد اینکه در زمستان چقدر خوب است، اظهار نظر کنم، اما نباید مشکلی باشد.

قیمت و گزینه های جایگزین

رطوبت سنج SwitchBot Indoor/Outdoor Thermo-Hygrometer دارای RRP 15 پوند است و با قیمت 12.74 پوند در آمازون در دسترس است.

SwitchBot Hub 2 68 پوند یا SwitchBot Hub Mini فقط 35 پوند است و اینها به شما امکان می دهند اعلان های هوشمند دریافت کنید.

سپس Switchbot دماسنج Wi-Fi داخلی Hygrometer Plus را تنها با قیمت 22 پوند یا دماسنج بلوتوث Hygrometer قدیمی تر را تنها با قیمت 17 پوند در اختیار دارد.

به نظر می رسد Inkbird تنها برندی باشد که از نظر قیمت و امکانات چیزی به Switchbot نزدیک می کند. Inkbird طیف وسیعی از سنسورهای دما و رطوبت را برای کاربردهای مختلف دارد، اما آنها برخلاف SwitchBot هیچ دستگاه هوشمند دیگری ندارند.

رطوبت سنج دماسنج بلوتوث Inkbird 25 پوند است. با این حال، احتمالاً برای استفاده در فضای باز مناسب نیست زیرا فقط دارای رتبه IPX4 است. Inkbird IBS-M1 Wi-Fi Gateway 37 پوند است.

رطوبت سنج دماسنج اتاقی Wi-Fi Govee 28 پوند است اما به نظر نمی رسد دارای رتبه IP باشد.

به نظر می رسد SensorPush HT.w به خوبی بررسی شده است و حجم خوبی از داده ها را ارائه می دهد، اما قیمت آن 80 پوند است، سپس دروازه G1 115 پوند دیگر است. به نظر می رسد نقطه فروش اصلی این برند دقت برتر نسبت به سایرین باشد.

بطور کلی

من واقعاً نمی توانم چیزی منفی در مورد رطوبت سنج SwitchBot Indoor/Outdoor Thermo-Hygrometer بگویم.

این یک سنسور هوشمند است که کمتر از 15 پوند قیمت دارد و خوانش های نسبتا دقیقی را برای دما، رطوبت و موارد دیگر ارائه می دهد. در مرحله بعد، دارای رتبه IP65 است که به شما امکان می دهد از آن در فضای باز استفاده کنید و عمر باتری 2 ساله شگفت انگیزی دارد.

تا آنجا که من می دانم، چیزی در بازار وجود ندارد که از نظر ویژگی ها و ارزش برای پول به این نزدیک شود. به اندازه کافی خوب است که تقریباً مطمئناً چند عدد دیگر برای اتاق های مختلف اطراف خانه خود خواهم خرید.

آخرین به روز رسانی در 29/06/2023 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغاتی محصولات آمازون